Jump to content
TheGames.PL More than games

Daniel

Moderators
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Daniel

 1. Dałbym Ci Ub ale H@ Hulkster, Thermal w formie żartu skasował mnie z banlisty i nie mogę dać UB. Jak masz zmienne IP to wbij a jak on będzie to da UB...
 2. Zastosuj się do wzoru o UB.
 3. Znajomość AMX pewnie zerowa, do tego przeczytaj to co napisałeś i zacznij się z tego śmiać.
 4. Konto dla podania, nie widac Cię na servie, czyli NIE.
 5. Na steam także są czity dostaniesz UB jak będzie H@. 'Close.
 6. Czemu nie. Admin się przyda bo ja ostatnio nie mam za wiele czasu. Wiem, że często jesteś i ogarniasz. Decyzja nalezy do H@.
 7. Czyli sprawa została wyjaśniona. BRAK UB. 'Close.
 8. Dostałeś bana od Wilku. Już sprawdzam ss'y.
 9. Dostałeś bana od LordaRyszarda. Niech admin banujący się wypowie. A wzór jest tylko trzeba użyć wzroku.
 10. Nie, celowo zrobiłem 3 ss'y. Już patrze na reszte.
 11. Gracz ma steam bo z nim często gram i rozmawiam.
 12. Czyli sprawa została wyjaśniona. Gracz dostał UB. 'Close.
 13. Znam gracza osobiście i na pewno nie jest odpalony. Był u nas najdłużej pierwszy w /top15 bo po prostu ogarnia. Ss'y już raz wstawiał i były czyste. Jak dla mnie należy się UB ale niech wypowie się admin banujący i może H@.
 14. Z tego co pisał mi admin banujący jest w 100% pewny swojej decyzji. To tyle co mogę napisać w tej sprawie, decydujący głos w tej sprawie będą mieć H@.
 15. Teraz znamy Twoją wersję. Poczekamy aż wypowie się admin, którego dotyczy sprawa. A tak na przyszłość to wypowiadaj się z większą kulturą.
 16. Decyzja należy do H@ ale ze swojej strony mogę dodać, że jak mi pisze na U@, że ktoś jest odpalony to nie przypominam sobie żeby się pomylił. No i bardzo aktywny grasz na DD2. + Pomoc by się przydała.
 17. Na początku myślałem, że to dużo trudniejsze a teraz zajmuje mi to około minuty. No więc tak. Jeżeli chcesz zrobić własne logo postępuj według mojej instrukcji: 1) Stwórz lub pobierz obrazek, który Cię interesuje 2) Pobierz program Halflife Logo Creator (polecam z chomikuj ponieważ program działa bardzo płynnie) 3) Uruchom program Halflife Logo Creator 4) Po jego uruchomieniu w lewym górnym rogu naciśnij na "OPEN" 5) Znajdź swój obraz i go otwórz 6) Następnie naciśnij na "AUTOSIZE" w celu ustawienie właściwego rozmiaru 7) Teraz w celu zapisania zaznacz w lewym dolnym rogu "SAVE IT T
 18. Apropo adminów, na serwerze przebywam ok 3 godzin dziennie.
×
×
 • Create New...