Jump to content
TheGames.PL More than games

hulkster

Administrators
 • Content Count

  865
 • Joined

 • Last visited

About hulkster

 • Rank
  Head Administrator

Contact Methods

 • Website URL
  http://forum.thegames.pl

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Steam ID
  STEAM_0:0:20612234
 1. Od którejś aktualizacji oprogramowania w odkurzaczu mam problem bo nie dojeżdża do krawędzi szafek jak wcześniej, nie wjeżdża na mały chodnik na który wcześniej wjeżdżał bez problemu - zna ktoś problem i rozwiązanie?
 2. Filip "NEO" Kubski i Virtus.pro oficjalnie rozstali się po tym, jak został usunięty z aktywnego składu pod koniec zeszłego roku, VP pozostawia Polakowi swobodę w poszukiwaniu nowych możliwości. NEO, który był członkiem Virtus.pro, odkąd początku 2014 r. Teraz może swobodnie podejmować inne starania, ponieważ jego umowa z rosyjską organizacją wygasła. W czasie swojej pracy w zespole, a także z zespołem, w skład którego weszli Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Wiktor "TaZ" Wojtas, Janusz "Snax" Pogorzelski i Paweł "byali" Bieliński, był najdłużej trwającym składem w CS: GO. Polak wygrał 11 imprez, w tym EMS One Katowice 2014 Major.
 3. Ostatnio kupiłem/wymieniłem swoją mychę na HyperX Pulsefire FPS Gaming Mouse Bardzo dobrze leży w dłoni, wygodna, ergonomiczna, duże ślizgacze
 4. Aktualnie przesiadłem się na słuchawki Hyperx Cloud II Od Plantronics mają na prawdę dużo lepszy mikrofon Są wykonane solidnie, duże membrany są wygodne, nie męczą uszu.
 5. Witam. Sam szukałem sposobu na przelanie na zagraniczne konto w walucie obcej sporej kasy. Okazało się, że mów mmmmban - k nie dość, że na kurs o 10 gr wyższy od sprzedaży NBP to jeszcze pobierają prowizje....Mógłbym założyć konto walutowe, ale i tak obowiązywał by mnie ten wspaniały przelicznik, o 10 gr wyższy niż sprzedaż NBP - która i tak jest droga. Przeszukując internet w znalezieniu alternatywy znalazłem TransferWise. Początkowo podszedłem sceptycznie i ostrożnie - w internecie dużo wałków na kasę robią dziwni ludzie... Poczytałem opinie i wiedziałem, że to godna zaufania firma. Jak się okazało - to firma ludzi którzy założyli SKYPE - co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że będzie ok. Po zarejestrowaniu się, zacząłem przechodzić przez proces przelewu - okazało się to banalnie proste. Firma blokuje pewną dodatkową cześć przelewu na poczet ew ruchu waluty, do puki oni nie wykonają zlecenia. Po jego wykonaniu - w ciągu tego samego dnia, kasa wróciła do mnie na konto. Cały transfer trwał 48h ! w tyle była kasa na koncie za granicą dzięki TransferWise. Teraz najciekawsza część ! Finalnie po przeliczeniu waluty i prowizji TW okazało się, że kupiłem walutę o 10 gr mniej niż kurs SKUPU NBP ! nawet nie sprzedaży a SKUPU ! Dla mnie świetne rozwiązanie, firma godna zaufania i co najważniejsze - pewna w realizacji szybkiego zlecenia. Polecam - jak ktoś będzie potrzebował przelać pieniądze za granice w obcej walucie TransferWise
 6. Czasem pewnie każdy z was coś kliknął i nagle zamiast Z mamy Y. Co teraz ? Wystarczy użyć skrótu klawiszowego : Lewy ALT+SHIFT - przełączymy się automatycznie między językami / układem klawiatury (Polski 214 / Polski Programisty) Często też jest tak, że trzeba to zastosować dla konkretnego programu. Np w Chrome będzie ok, a w Word będzie odwrotnie. Wtedy w konkretnym oknie programu używamy skrótu i będzie tak, jak chcemy by było.
 7. niestety przez to ze jak piszesz często mieniasz nicki nie mam możliwości zweryfikowania Twojej grywalności u Nas przez co musimy odrzucić podanie (tak jak i brak STEAM)
 8. Pozycjonowanie stron to w branży www gorący temat. Tym bardziej, że Google co chwile zmienia algorytmy służące ocenie wartości strony. Jakie są wasze sposoby na utrzymanie się w TOP. Zamieścimy także poradniki dotyczące zaistnienia w wyszukiwarce dzięki czemu zwiększamy ruch na swojej stronie.
 9. Ban usunięty Czy naprawdę myślisz,ze trzeba być na spec by sprawdzić wh ? Czy screeny to podstawa banowania ? Ale oczywiście jak Ci nie zależy na graniu tu to wiesz jak to mówią polscy przedsiębiorcy - droga wolna a na Twoje miejsce jest dziesięciu
 10. Jeżeli się okazuje, że w jakimś momencie wasz telefon z Android'em się zawiesił - należy go zrestartować. Po zrestartowaniu systemu powinno wszystko się odpalić do standardowego stanu Aby wykonać reset należy przytrzymać przycisk Power i jednocześnie Volume UP (trzymamy ok 5-7 sekund) klawisze trzymamy oba na raz.
 11. By wykonać screenshot (zdjęcie ekranu - tego co na nim aktualnie jest) należy przytrzymać przycisk Power i jednocześnie przytrzymać przycisk Volume DOWN (oba przyciski trzymamy na raz)
 12. Bez odpalania konsoli możemy sobie zaklepać grę i ściągnąć potem pod adresem store.sonyentertainmentnetwork.com Po dokonaniu zakupu w sklepie Sony Entertainment Network Store lub PlayStation Store materiały zostają dodane do listy pobierania w systemie PlayStation 3. Lista pobierania jest uporządkowana według daty, gdzie najnowsze zakupy znajdują się na górze listy.Zakupy możesz pobrać i zainstalować samodzielnie w systemie PS3. Alternatywnie, można zdalnie pobrać materiały związane z grą ze sklepu Sony Entertainment Network Store, aby były gotowe do zainstalowania i użycia, gdy następnym razem użyjesz systemu PS3. Wymaga to włączenia następujących ustawień w systemie: Automatyczne logowanie do konta użytkownika lokalnego jest włączone Automatyczne logowanie do konta PSN jest włączone Automatyczna aktualizacja jest włączona System PS3 jest w trybie czuwania (świeci czerwony wskaźnik zasilania) Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować automatyczne pobieranie. Aby zdalnie pobierać materiały związane z grami: Zdalne pobieranie można uruchomić w sekcji „Your New Content” (Twoje nowe materiały) na ekranie Purchase Confirmation (Potwierdzenie zakupu) lub na liście pobierania w sklepie Sony Entertainment Network Store. Masz możliwość sprawdzania stanu trwającego zdalnego pobierania materiałów. W tym celu musisz wybrać swój identyfikator internetowy u góry ekranu i przejść do pozycji „Download Queue” (Kolejka pobierania). Na stronie „Thank You” (Dziękujemy) lub na stronie listy pobierania (Download List) wybierz opcję „Download to your PS3” (Pobierz do systemu PS3), która będzie widoczna obok tytułu gry wybranej do pobrania. Jeśli skonfigurowano automatyczną aktualizację, pobieranie materiałów rozpocznie się automatycznie. W przypadku, gdy automatyczna aktualizacja nie została włączona lub skonfigurowana prawidłowo, pobieranie rozpocznie się, kiedy następnym razem włączysz system. Po zakończeniu pobierania zawartości przejdź do sekcji (Gry), aby uzyskać dostęp do nowo pobranej gry. Aby samodzielnie rozpocząć pobieranie: W menu XMB™ przejdź do opcji > (PlayStationŸNetwork) > (Wpisz się) i zaloguj się do konta Sony Entertainment Network. Wybierz opcję (Zarządzanie kontem) i naciśnij przycisk Wybierz opcję (Zarządzanie transakcjami) i naciśnij przycisk Wybierz opcję [Lista pobierania] i naciśnij przycisk Wybierz materiały, które chcesz pobrać, i naciśnij przycisk Element zostanie pobrany do systemu PS3. Przejdź do (Gry), aby uruchomić pobrane materiały. * Aby pobranie gry było możliwe, na dysku systemu PS3 musi być dwa razy więcej wolnego miejsca niż wynosi rozmiar danej gry. Przykładowo do pobrania gry o rozmiarze 14 GB niezbędne jest posiadanie 28 GB wolnego miejsca na dysku systemu PS3.
 13. Kiedy funkcja automatycznej aktualizacji jest włączona, system PlayStation włącza się z trybu czuwania i wyszukuje aktualizacje gier, aktualizacje systemu oraz materiały umieszczone w kolejce zdalnego pobierania, które zostały zakupione w sklepie Sony Entertainment Network Store. Ponadto system PlayStation automatycznie synchronizuje trofea i zapisane stany gry w zależności od typu systemu oraz od tego, czy subskrybujesz PlayStation Plus. Jeśli funkcja automatycznej aktualizacji nie jest włączona, pobieranie wszystkich materiałów umieszczonych w kolejce rozpocznie się automatycznie, gdy następnym razem włączysz system PlayStation. Materiały można także pobrać ręcznie. Pobieranie manualne z PSN. Informacje o dostępności funkcji znajdują się poniżej: [TABLE=width: 80%, align: center] [TR] [TD=class: xl65, width: 230, bgcolor: transparent][/TD] [TD=class: xl66, width: 180, bgcolor: transparent] PS4™ [/TD] [TD=class: xl66, width: 180, bgcolor: transparent] PS3™ [/TD] [TD=class: xl66, width: 180, bgcolor: transparent] PlayStationŸ Vita [/TD] [/TR] [TR] [TD=class: xl65, width: 230, bgcolor: transparent] Automatyczne pobieranie poprawek gier [1] [/TD] [TD=class: xl66, width: 180, bgcolor: transparent] Bezpłatne (wykrywanie w celu instalacji) [/TD] [TD=class: xl66, width: 360, bgcolor: transparent, colspan: 2] Bezpłatne (wykrywanie w celu pobrania) [/TD] [/TR] [TR] [TD=class: xl65, width: 230, bgcolor: transparent] Zdalne pobieranie [2] [/TD] [TD=class: xl66, width: 180, bgcolor: transparent] Bezpłatne (wykrywanie w celu instalacji) [/TD] [TD=class: xl67, width: 360, bgcolor: transparent, colspan: 2] Bezpłatne (wykrywanie w celu pobrania) [/TD] [/TR] [TR] [TD=class: xl65, width: 230, bgcolor: transparent] Dysk internetowy [3] [/TD] [TD=class: xl66, width: 540, bgcolor: transparent, colspan: 3] Tylko członkowie PlayStation Plus [/TD] [/TR] [TR] [TD=class: xl65, width: 230, bgcolor: transparent] Automatyczna synchronizacja trofeów [4] [/TD] [TD=class: xl66, width: 180, bgcolor: transparent] Bezpłatne [/TD] [TD=class: xl66, width: 360, bgcolor: transparent, colspan: 2] Tylko członkowie PlayStation Plus [/TD] [/TR] [/TABLE] Aktualizacje gier (poprawki) i aktualizacje systemu zostaną pobrane i zainstalowane w systemie PS4 bądź pobrane do systemu PS3 lub PS Vita. Materiały ze sklepu Sony Entertainment Network Store lub PlayStation App mogą zostać zdalnie pobrane i zainstalowane w systemie PS4, pobrane do systemu PS3 lub umieszczone w kolejce w celu pobrania po włączeniu systemu PS Vita. Zapisane stany gier w systemach PS4, PS3 i PS Vita są zapisywane automatycznie w sieci PlayStation Network, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp w innym systemie PlayStation. Trofea i postępy w grach w systemach PS4, PS3 i PS Vita są automatycznie synchronizowane i zapisywane w sieci PlayStation Network, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp w innym systemie PlayStation. Dla PlayStation 3 wygląda to tak: Aby korzystać z automatycznego pobierania, konieczne jest włączenie czterech ustawień. Jeśli inny użytkownik lokalny włączy opcję automatycznego logowania użytkownika lokalnego na konsoli, spowoduje to wyłączenie tej opcji dla Twojego konta użytkownika lokalnego. Automatyczne logowanie użytkownika lokalnego Zaloguj się przy użyciu opcji (Użytkownik lokalny) i naciśnij (przycisk Trójkąt). Wybierz opcję „Automatyczne logowanie” i naciśnij (przycisk X). Automatyczne logowanie do sieci PSN Wybierz kolejno opcje (PSN) > (Zaloguj się) > wybierz opcję Zaloguj się automatycznie (automatyczne logowanie), naciśnij (przycisk X), aby umieścić znacznik wyboru, a następnie zaloguj się. Automatyczne pobieranie Wybierz kolejno opcje (Ustawienia) > [ustawienia systemowe] > [Automatyczna aktualizacja] > [Wł.]. Włącz tryb czuwania Naciśnij i przytrzymaj przycisk PS, a następnie wybierz opcję Wyłącz konsolę. Wskaźnik zasilania zaświeci się na czerwono.
 14. Od jakiegoś czasu to do mnie to do znajomych wydzwania numer 224609394 To jakaś agencja marketingu telefonicznego która na zlecenie Eko-Vital dzwoni i nakłania na zakup swoich ultra drogich i badziewnych garnków - najpierw jednak dowiesz się że spotkało Cie szczęście i zostajesz zaproszony na prezentacje. Więcej o firmie dowiemy się tu http://www.fakt.pl/pracownik-firmy-ecovital-opowiada-jak-naciaga-sie-klientow,artykuly,417906,1.html Skopiujemy artykuł - gdyby miał zniknąć - ku przestrodze ! Tylko pytanie od kogo kupili bazę z "moim" numerem telefonu albo kto im ją sprzedał ? Choć jak zapytacie skąd mają wasz numer, usłyszycie, że to komputer losuje numery ponad 300 000 na minute (czy sekundę) - niesamowity sprzęt mają... Tylko czy tym nie powinna się zająć prokuratura ?
×
×
 • Create New...