Jump to content
TheGames.PL More than games

SzpyruS

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

About SzpyruS

 • Rank
  Senior Member
 • Birthday 02/24/1995
 1. Odzyskałem Konto. Dla osób, którym może się przydarzyć podobna sytuacja pisze jak sobie z nią radzić. Wchodzimy na stronę support.steampowered.com. Następnie klikamy "ask a question" i piszemy po angielsku: chcielibyśmy zgłosić kradzież konta "nazwa" "klucz steam". I wypełniamy w formularzu odpowiednie kryteria adekwatne do zdarzenia. Ja uzyskałem odpowiedź po 3 dniach, więc cierpliwość się opłaca.
 2. niee. Żeby mógł mi ktoś np. z was podpieprzyć konto musiałby znać moje pasy do steama jak i do maila, co jest niemożliwe. A mojego konta po prostu nie ma.! nie istnieje. Napisałem już do pomocy technicznej ale narazie nikt nie odpisuje.
 3. Siema, mam problem ze steamem, może ktoś bd mi w stanie pomóc.! Wczoraj zalogowałem się normalnie na steama, po czym po 5 minutach steam sam się wylogował. Spróbowałem zalogować, się jeszcze raz ale wyskoczył komunikat, że podane konto nie istnieje lub mam błędne hasło(co nie wchodzi w grę). Próbowałem odzyskać konto wysyłając wiadomość z kodem weryfikacyjnym na mój emali, ale żadna wiadomość nie przyszła.! Jak możecie sami zauważyć co poniektórzy nie zobaczycie mnie już w liście swoich znajomych, a z góry mówię, że nikogo nie usuwałem. Napisałem już do pomocy technicznej steam i czeka
 4. Nooom bf2 vs war3. Zniszczymy ich.
 5. Bisty pomysł. WYRAŻAM CHĘĆ.:-)
 6. Odpuść Racek. nic Ci sie nie stanie przez tydzien.
 7. Sajlens jest poprostu zajebisty! I nic na to nie poradzisz.!
 8. Wszyscy by chcieli być tacy dobrzy jak ty PAŁKO.!
 9. Imageshack.us ładujesz ss z folderu na strone i wysyłasz link. A jak mało to spryciarze.pl
 10. SŁUCHAWKI Steelseries siberia V2 czy Steelseries siberia V2 5XB 5H ? Uwzględniając największy komfort w CSie:D
 11. A co do hostingu to zostajemy przy próbie zmiany czy zostajemy na aktualnym? I oby nie powtórzyła się sytuacja z serwerem.
×
×
 • Create New...