Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina na serwerze BF2 Yysztyy?!


Adzior
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Yysztyy?!
  • Wiek: 18
  • Steam_ID: 3741 STEAM_0:1:21972281
  • Staż w CS: Pierwszy kontakt z grą miałem około 7-8 lat temu.
  • Datę rejestracji na forum: Wrzesień 2010
  • Link ze statami:b_560x95.png
  • Od kiedy u Nas grasz: Chyba od września 2010, może troszkę dłużej
  • Powód ubiegania się o Admina: Multum wolnego czasu, chęć pomocy przy serwerze, a przede wszystkim przywilej Administratora do banowania, kickowania, gagowania itp. itd. graczy którzy nie dorośli do tego by grać z innymi online lub grają nie uczciwie poprzez używanie wszelkiego rodzaju dopalaczy
  • Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby:
  • - Zawsze gdy na serwer wszedł jakiś gracz na wspomagaczach pisałem do admina na steam.
  • - Zawsze gdy któryś z graczy potrzebował pomocy admina czy też prosił mnie abym go zawołał służyłem pomocą.
  • - Prawie zawsze dostępny na steam, przez ponad miesiąc jestem człowiekiem bezrobotnym nie uczącym się, masę wolnego czasu mogę spożytkować jak tylko mi się podoba np. pilnując kultury i porządku na serwie.
  • -Znam* Prawie wszystkich adminów BF2 , większość mam w znajomych na steam, z żadnym nie popadłem konflikt.

* Niektórych poznałem trochę lepiej a z niektórymi znajomość ogranicza sie do

"Cześć zbanował/ała byś WHacza?" "Jasne, zaraz wejde"

  • -Oprócz tego jestem konsekwentny, sprawiedliwy, kreatywny, w miarę ogarnięty. Myślę że jako-takiego skilla w CS posiadam, AMX znam na wystarczającym poziomie by sobie poradzić jako Admin.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Adz!Oor

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że TAK

Adziorek zawsze był pomocny i to mu trzeba przyznac

Wiem że nie jestem adminem chociaz sie starałem , ale odpuściłem

ale co do niego to 100% admin by był :up::cool:

 

Po raz kolejny, po raz kurwa setny .. GRACZE SIĘ NIE WYPOWIADAJĄ!

 

Co do podania, ja osobiście Cię nie znam. Nadrób posty i to nie w tematach typu "Skojarzenia".

A jak z kasą, możesz zapłacić?

 

Poza tym ładne CV ;) Jestem neutralny, pomyślę i wypowiem się później ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do podania, ja osobiście Cię nie znam. Nadrób posty i to nie w tematach typu "Skojarzenia".

A jak z kasą, możesz zapłacić?

 

Z kasą myślę że nie będzie problemu, a co do postów wolę napisać 1 posta w którym bedzie zawarty jakiś sens, niż nabić 10 postów w których będzie tylko lanie wody.

 

Poza tym ładne CV ;)

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...