Jump to content
TheGames.PL More than games

Myśliwy cienia i jego ability


NetroMike
 Share

Czy Myśliwy powinien mieć wolną ręke co do stawiania swoich wężyków.  

9 members have voted

  1. 1. Czy Myśliwy powinien mieć wolną ręke co do stawiania swoich wężyków.



Recommended Posts

Witam, wpadłem na pewien pomysł dotyczący Myśliwego cienia, wydaje mi się, że jego ability jest ograniczone, przed moja przerwa Johny rozpowszechniał zasadę, że nie można kłaść węży Myśliwego na pakę/bombę/drabiny.Moim zdaniem powinno zostać to zniesione, jeżeli nadal ta zasada istnieje. Przecież wtedy ta postać jest ograniczona, używanie wtedy ability byłoby bez sensu. Moje pytanie brzmi:

Czy jesteście za tym aby ability Myśliwego Cienia można było wykorzystywać w jaki sposób tylko się chce? czy też nie?

Proszę o wypowiedzi wszystkich graczy,adminów, head admina, niech każdy się wypowie. Mam nadzieję, że moja sugestia będzie rozpatrzona pozytywnie, szczególnie przez wujaszka :P

Edited by NetroMike
Link to comment
Share on other sites

Faktycznie ta postać jest ograniczona.

Nie mam nic przeciwko temu żeby zostało to zmienione z wyjątkiem jednego - węży na pace - gdyż wtedy rozbrojenie paki było by bardzo dużym utrudnieniem.

 

Dzieki za odpowiedz Fleszu i Benny, jednak z tą paką się nie zgadzam Fleszu. Racja był by to duży problem, bo myśliwy może sobie w kąt spierniczyć i CT mogłoby tylko powąchać pakę, jednak uważam, że ta postać jest na tyle słaba, że można byłoby jej to umożliwić, jednak szanuję twoje zdanie i jeszcze raz dziękuję za wypowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Ja generalnie jestem za, ale brakuje mi jednej opcji przy ability - mianowicie w innych wersjach War3 była taka fajna sprawa, ze gdy w momencie wejścia w węża przez przeciwnika - Myśliwemu obraz robił się czerwony/niebieski (w zależności od T/CT). Proponuje więc wprowadzenie takiej opcji - to znacznie ułatwi grę tą stosunkowo słabą postacią.

Link to comment
Share on other sites

Netro wiesz że ja tych zasad nie wymyśliłem, poza tym wtedy graliśmy na innym War3 i była blokada na stawianie wężów na drabinkach. A stawianie ich na pace to już w ogóle przesada. To tak jak by na Kabulu całe CT wzieło myśliwego i postawiło 18 wężów na BS'ie... Czy to nie jest przesada? A poza tym myśliwy nie jest taki kiepski tylko trzeba umieć kupować itemy...

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za, faktycznie .. postać jest trochę za słaba.

Co do tej paki, możliwość postawienie węża na pace była by plusem dla tej postaci. Jednak, wystarczy 1 Myśliwy w TT który będzie podkładał pakę i CT praktycznie szans nie ma ..

Link to comment
Share on other sites

Netro wiesz że ja tych zasad nie wymyśliłem, poza tym wtedy graliśmy na innym War3 i była blokada na stawianie wężów na drabinkach. A stawianie ich na pace to już w ogóle przesada. To tak jak by na Kabulu całe CT wzieło myśliwego i postawiło 18 wężów na BS'ie... Czy to nie jest przesada? A poza tym myśliwy nie jest taki kiepski tylko trzeba umieć kupować itemy...

 

Johny, oczywiście że ich nie wymyślałeś, czy ja tak napisałem? Pisałem, że mówiłeś że takie zasady istnieją, nie rozumiem twojego oburzenia. Tak Johny oczywiście nie jest kiepski, tylko tak:

- dwa skille tej postaci dotyczą ability, jedno ich mocy jedno ich ilości, trzeci skill to leczenie co 6/4/2 sekundy o JEDNO HP. Ultimate tej postaci jest jedynie bardzo korzystny, więc ja pytam gdzie Myśliwy cienia ma stawiać te węże jak nie na drabinach,paczkach, co w drzwiach? to jest najgorsze wyjście.

Johny a jak całe CT weźmie orka i każdy gdzie indziej rzuci HE i całe TT zginie? albo całe CT weźmie humanów i się pokampią i wytępią CT, można tak gdybać. Oczywiście gdy myśliwy postawi trzy węże na pace i sobie ucieknie, to CT ma problem, ale w końcu po cojest ta postać, bez weży używanie jej jest tylko dla ultimatum, co to za zabawa? To tak jak by zabrać humanowi niewidzalność, orkowi granaty, undedowi szybkość bo jest za szybki -_-.

Oczywiście nie wyznaje zdania DEN'a " Ja mam rację a ci co się ze mną nie zgadzają są debilami" czy jak to tam szło... Bardzo szanuję Twoję Johny zdanie jak i Fanatyka, chociaż są negatywne. Staram się tylko was nakłonić do pozytywnej opini.

Link to comment
Share on other sites

ostatnio węże nie działają tak jak powinny [czyt. nie zadają znaczących obrażeń np nie zadają ich jeżeli się je przeskakuje ] wiec dlatego tak mało osób nim gra aczkolwiek jest to dobra postać jezeli umie się nią grać ... co do drabinek to stawianie węży na nich jest rzeczywiście uciążliwe ... :/ nie glosuje bo musze sie nad tym zastanowić

Link to comment
Share on other sites

a wiec wszystko jasne. Dodatkowo Thermal dziś na serverze mówił, że można podkładać pakę z wężami, a więc od dziś można podkładać pakę z weżami, dziękuję wszystkich za wypowiedzi i ciesze się ze moja propozycja została zaakceptowana.

 

BTW: Proszę o zamknięcie tematu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...