Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana


Bojar
 Share

Recommended Posts

Data otrzymania bana: 01.02.2010

Godzina: 19:15

Nick Admina wręczającego: nie wiem

Uzasadnienie : "Demka czekaja na forum :)"

Treść odwołania: proszę o odwołanie ponieważ nic nie mialem

Dowód uzasadniający odwołanie:

AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na banlista.thegame.pl

[AMXBANS] Przyczyna: 'Demka czekaja na forum:)'

[AMXBANS] Czas: 'pernamentnie'

[AMXBANS] Your SteamID : 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBANS] Your IP : 193.105.35.68'

Link to comment
Share on other sites

Ynex ma demka. Polowałem na Ciebie z Ynexem przez tydzień, w końcu mieliśmy odpowiednią ilość materiału i wklepał Ci on bana. Wiem co widziałem oraz Ynex, zawsze wiesz kiedy wyjdziemy chociaż mamy amulet kota, widzisz już humanów przez ścianę. Masz WH i Ynex wstawi te swoje 2/3 demka więc nie bój się, ban zostanie.

Link to comment
Share on other sites

"Proszę o odwołanie"?

http://www.sendspace.com/file/pybbou

- Wierz mi, bana nie daję za darmo, nie raz uciekło mi to co chciałem najbardziej nagrać ale na tych demach też nieco widać. Nie chciało mi się Ciebie nagrywać 100 razy bo raz włączałeś a raz wyłączałeś i to mnie najbardziej irytowało.

Edited by Raca
Link to comment
Share on other sites

a rozwazyles ta opcje ze ktos tak po prostu gra??

 

I powiedz mi, co to jest za tłumaczenie?

- Równie dobrze można uwzględnić, że ktoś na dopalaczach tak po prostu gra. W moim ocenianiu ludzi z dopalaczami biorę pod uwagę tak :

- Czy ma Steam'a...

- Czy ogarnia grę...

- Czy potrafi rzucać granaty i strzelać...

- Czy wie gdzie jest jeden i drugi BS...

- Oraz oczywiście mierzenie przez ściany...

Takim zdaniem nie sprawisz, że zdanie zmienię. Byłeś obserwowany od tygodni jak nie miesiąca razem z Netrem i może jakiś inny admin też Ciebie oglądał. Szczerze powiem, że irytowało mnie jak grałeś i mierzyłeś do mnie przez ścianę ale nie miałem ochoty wchodzić i kombinować jak tutaj nagrać demko na Ciebie bo raz włączyłeś bo myślałeś, że admina nie ma a raz wyłączałeś bo admin był czy jakoś tak. Wybacz ale jak dla mnie nie ma co tutaj prowadzić głębszej dyskusji. Nie potrafisz mi dowieść, że jesteś niewinny więc wybacz, ale ban zostaje w takim razie.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to dowiedzialem sie teraz ze Ty jestes adminem a tak to wiecej nie znam, wiec nie moglem rzekomego dopalacza wlaczac wtedy jak jest jakis admin lub go nie ma, bo po prostu nie wiem kto jest tu adminem. A ze czasami biegne celujac za sciany, wbiegajac z za czegos i celujac w pewne miejsca to moze juz wieloletnia gra w csa nauczyla mnie tego gdzie sa standardowe kampy. Poza tym kieruje sie tez sluchem. Ogolnie nie moge i nigdy nie uzywalem zadnych wspomagaczy bo mam stale ip, a co za tym idzie nie moge zmienic sobie ip i wejsc znowu lub zmienic nicku. A ze czasami zabije kogos w nietypowy sposob to jest tylko fart nic wiecej, a reszta to albo sie domyslam ze tam moze ktos byc albo go wczesniej uslyszalem albo zobaczylem.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to dowiedzialem sie teraz ze Ty jestes adminem a tak to wiecej nie znam, wiec nie moglem rzekomego dopalacza wlaczac wtedy jak jest jakis admin lub go nie ma, bo po prostu nie wiem kto jest tu adminem. A ze czasami biegne celujac za sciany, wbiegajac z za czegos i celujac w pewne miejsca to moze juz wieloletnia gra w csa nauczyla mnie tego gdzie sa standardowe kampy. Poza tym kieruje sie tez sluchem. Ogolnie nie moge i nigdy nie uzywalem zadnych wspomagaczy bo mam stale ip, a co za tym idzie nie moge zmienic sobie ip i wejsc znowu lub zmienic nicku. A ze czasami zabije kogos w nietypowy sposob to jest tylko fart nic wiecej, a reszta to albo sie domyslam ze tam moze ktos byc albo go wczesniej uslyszalem albo zobaczylem.

 

- Wiesz, mogłeś włączyć dopalacz gdy nikogo nie było na spekcie i wszyscy żyli a wyłączałeś jak umierali.

- Wieloletnia gra w cs'a powiadasz? A standardowej mapy z hostami nie ogarniałeś.

- Mówisz, że wieloletnia gra w cs'a pozwala Ci mierzyć w przeciwników kampiących zza ściany i celując im w głowę, to ciekawe.

- Nie wiem czy wiesz, ale IP nie jest zapisywane jako zbiór wszystkich serverów świata, a że na naszym nie byłeś zbanowany to dlatego możesz grać a to czy masz bana na innych to nas mało interesuje. Zakładając, że w pomieszczeniu jest 10 różnych kamp Ty celujesz akurat w to gdzie jest przeciwnik. Daj mi słuchawki, które słyszą jak ktoś biega z amuletem kota, będę wdzięczny.

- Daj mi chociaż jakiś dowód, że nic nie masz?... Jakikolwiek, bo tak to każdy potrafi mówić, jest demko (pewnie i nie wiesz jak je włączyć, ale ponoć grasz latami w CS'a).

- Dostałeś demo i nadal się spierasz, może poprosimy o opinię innych adminów by demo przejrzeli i wypowiedzieli się.

Edited by Ynex
Edycja jak edycja
Link to comment
Share on other sites

Chłopcze, bo wydaje mi się, że nie jesteś osobą dojrzałą wiekowo .. co Ty gadasz, że nic nie masz? Obserwowałem cię kilka razy i jakoś nie chciało mi się wierzyć w Twój nagły przyrost skill'a. Myślisz, że nie widać jak po ścianach mierzysz? Admini mają takie specjalne "coś" co pozwala im rozpoznać, czitera .. nawet tego dobrego, Ty nim nie jesteś.

Jedynie Ynex jest takim pro cziterem że go ciężko złapać .. ale już nie długo :P

Wracając do tematu, ja Cię też od jakieś czasu obserwuję, ponieważ wydaje mi się dziwne, że gracz który jeszcze nie tak dawno temu był tzw. freefrag'iem pewnego dnia dostał olśnienia, lub zajebiste słuchawki od Mikołaja. Ciężko w to uwierzyć, nie?

Osoba która się nigdy nie udziela, tylko sobie gra .. mało tu takich osób, jeśli już są, to raczej nie są to Polacy. Nawet mój kolega, który po polsku umie powiedzieć jedynie: "dziekuje", "prosze", "kurwa" i "na zdrowie" się więcej udziela.

Nie wiadomo ile masz lat, bo kiedyś czytałem jakąś analizę .. że gracze szczyt swoich umiejętności mają w wieku 17-19 lat.

Dlatego nie chce mi się często wierzyć, że jakiś 13-latek gra super dobrze.

 

Przyznaj się, oszczędzisz głupich kłótni a unbana i tak raczej nie dostaniesz.

 

 

 

Widzisz, nawet nie umiesz odpowiedzieć na mój post. Nie umiesz bo jesteś zwykłym smarkaczem który uważał, że go nie złapią.

Edited by Raca
Link to comment
Share on other sites

Widać dyskusja prowadzi do niczego. Piszesz post, usuwasz go i znów go piszesz, widać nie jesteś zdecydowany.

- Kobieca intuicja? Lolz, powiedziałbym, że jesteś schizofrenikiem jak już.

- Jak prosiłem tak się nie doczekałem, uważam, że tematu nie ma sensu ciągnąć dłużej dlatego go Zamykam, nie zapraszam jak dorośniesz, bo pewnie za parę lat i tak samo by wyglądała ta rozmowa z Tobą.

 

Edited: Temat otwieram, i proszę o wypowiedzenie się H@.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Takim pisaniem na pewno sobie nie poprawisz sytuacji, a nawet i odwrotnie pogarszasz ją.

Gra na słuch ? czy jesteś kolejnym który ma tak zajebiste słuchawki że widzi przez ściany ?

Wieloletnia gra ? jeśli jesteś taki dobry to nie powinieneś raz grać jak bot a raz "świetnie"

I moja rada - Zmień sposób pisania, bo odzywki typu "dorośnijcie i wtedy pogadamy" nie robią większego wrażenia na nikim. Bo większość administracji jest dorosła. Mogę powiedzieć kup steam i dopiero pogadamy.

 

A sorry zapomniałem.

Ty na pewno jesteś dorosłym 14 latkiem. I za 5 miesięcy otworzę temat żeby pogadać (bo będę dorosły)

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

dostałem bana permamenta za cheaty kturych nigdy nie miałem zostałem zbanowany ale jestem nie winy oto ban

 

[bANNEO] Zostales zbanowany na tym serwerze !

[bANNEO] Powod: Cheat!

[bANNEO] Mozesz odwolac sie na Google !

[bANNEO] Twoje SteamID : STEAM_ID_LAN !

[bANNEO] Twoje IP : 87.205.213.14:

 

prosze o sprawiedliwość i odbanowanie mnie gdyż jestem nie winy

prosze o pszesłanie dema

Link to comment
Share on other sites

dostałem bana permamenta za cheaty kturych nigdy nie miałem zostałem zbanowany ale jestem nie winy oto ban

 

[bANNEO] Zostales zbanowany na tym serwerze !

[bANNEO] Powod: Cheat!

[bANNEO] Mozesz odwolac sie na Google !

[bANNEO] Twoje SteamID : STEAM_ID_LAN !

[bANNEO] Twoje IP : 87.205.213.14:

 

prosze o sprawiedliwość i odbanowanie mnie gdyż jestem nie winy

prosze o pszesłanie dema

 

1. zainwestuj w słownik

2. CS od 16 lat

3. Twojego bana nie ma na banliście

4. Ostatniego bana dawałem Ci ja za obrazę.

 

 

 

Sexuch

 

A te coś to wh ???? ????

 

Idź na drzewo zrywać banany

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...