Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o admina War3FT N* Wlacz Ciekawosc


Recommended Posts

Nick na Serwerze: N* Wlacz Ciekawosc

 

Wiek: 20

 

Steam_ID: STEAM_0:0:18592714

 

Staż w Counter Strike'a - 4/5 Lat

 

 

Link ze statami z game tracker danego serwera:

b_560x95.png

 

Czas spędzony na Serwerze: Większość swojego czasu spędzam na serwerze, a gram tam od dzisiaj lecz postanowiłem poświęcić swój czas na ten serwer jest mila atmosfera , mili gracze lecz dzisiejszego dnia od godziny 8-12 rano nie mogliśmy normalnie pograć . Mój czas na serwer to godziny 8-14 / 14-22+ w zależności od dnia dziękuje za rozpatrzenie mojego podania.

Link to comment
Share on other sites

Nick na Serwerze: N* Wlacz Ciekawosc

Wiek: 20

Steam_ID: STEAM_0:0:18592714

Staż w Counter Strike'a - 4/5 Lat

 

Link ze statami z game tracker danego serwera:

http://www.gametracker.com/server_in...&Search=Search

 

Czas spędzony na serwerze: Prawie cały swój wolny czas poświęcam na serwer co da się zauważyć na powyższym linku .

 

Dlaczego ja: Jak sami wiecie na serwie często ktoś wbija z wh/aim/sh ale to się może zmienić :) Na serwerze jestem lubiany i umiem się zachować i myślę ze +1 admin więcej = spokojna gra przez cały czas dziękuje za kolejne rozpatrzenie . Decyzja należy do Adminów :)

Link to comment
Share on other sites

Nick na Serwerze: N* Wlacz Ciekawosc

Wiek: 20

Steam_ID: STEAM_0:0:18592714

Staż w Counter Strike'a - 4/5 Lat

 

Link ze statami z game tracker danego serwera:

http://www.gametracker.com/server_in...&Search=Search

 

No nie bd się tutaj dużo rozpisywał bo wszystko o mnie już wiecie jedynie.=V

-Posty malutko ponieważ jestem cały czas na serwerze bo chce zrobić godzinki

-Ile tutaj gram ponad tydzień a rezultat na game tracker myślę że nie taki zły

-Staram się o tego Admina tylko i wyłącznie dla dobra serwera

-Jestem osobą odpowiedzialną i nie banował bym kogoś (że jest lepszy itp)

-Zbyt fajny serwer żeby grali tam na czitach

-ofc decyzja należy do was

 

<./N* Wlacz Ciekawosc\.>

Link to comment
Share on other sites

N* dobrze zna obsłube amx. Gra na serwerze sporo w ciagu jednego dnia, a szczegolnie w takich godzinach kiedy nie ma innego admina. Posiada spory szacunek na serwerze, nie jest wulgarny w stosunku do innych graczy. Rygorystycznie przestrzega zasady panujace na serwerze. Oczywiscie jestem na tak.

Link to comment
Share on other sites

Co do kolesia widze go caly czas na forum,widze ze sie udziela na forum i umie sie wysłowić w przeciwieństwie do ciebie a więc nie podważąj mojego zdania bo one sie troche bardziej liczy niż twoje.

Edit:Ty grasz tu 1 miech on twoim zdaniem 5 dni,a ma już 3x wiecej postów od ciebie to widać komu bardziej zależy na byciu adminem.

Edited by grzybek77
x
Link to comment
Share on other sites

KoKaInE nie rozumiem po co dyskutujesz ? Przez długi jęzor Twoje szanse na bycie "KIEDYŚ" adminem maleją już poniżej poziomu morza.

 

Co do N,

stara się, dość mądrze piszę, nie wymądrza się, zależy mu na byciu adminem mam nadzieje nie z powodu szpanu, tylko szczerej chęci pomocy na serwerze.

Aktualnie jestem na tak :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...