Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

Sa 2 sprawuszki

1- czy pozapominaliscie jakie sa zasady dla banow, zwlaszcza dla nowych grczy ?

najpierw upomnienie,jezeli brak reakcji ban (trzeba pamietac ze nie tylko graja gracze PL)

stosujcie sie do tego,a nie wpierdalacie odrazu bana na chuj wie ile

2-takze wazna sprawa,moze dosc kontorwersyjna,ale w gruncie bradzo logiczna

Ktorko,gracze Steam maja wieksze przywileje niz NS

Serwerowi zalezy na graczach ST nie NS

Wiec mozna powiedziec,ze na przewinienia ST trzeba patrzec bardziej przychylnym okiem

bo tacy gracze beda stanowili stalych serwera,Steam nie kosztuje teraz tyle,by nie bylo

stac kogos na niego

3- koniec z powodami typu spierdalaj

gracz ma wiedziec za co dostaje bana

chyba ze lata mu za mocno ekran,wiec wtedy niech spierdala ;]

Thermalku, z całym szacunkiem gdy mówię do gracza idź poczytaj regulamin a on do mnie z tekstem, że mu się nie chce no to wiesz...

- Gdybyś na 1 mapie Thermalku miał upomnieć 13 graczy, dać kicka a dopiero po 3 przewinięciu bana to wierz mi, ale człowiek wysiada przy takich rzeczach.

- Ja daję kicki może 1-3 razy a dopiero potem ban na 1-4 godziny.

- Trochę może to śmieszne, ale jak Ty Thermalku nie jesteś w sosie to potrafisz wejść na server i wpieprzyć permy bez gadania :P...

- Każdy ma pewien dystans do ST i ja patrzę na nich zupełnie inaczej niż na NS, ale jeśli gracz ma zlew na mnie i regulamin no to wybacz Thermalku, ale w takich sytuacjach nawet czasem Avaj nie wytrzymuje a znany jest ze stoicyzmu.

Thermalku, z całym szacunkiem gdy mówię do gracza idź poczytaj regulamin a on do mnie z tekstem, że mu się nie chce no to wiesz...

Doskonałym przykładem jest Vito Corleone (chyba tak się pisze) który właśnie tak odpowiada.

Ma sporą ilość banów za przekleństwa/wyzwiska. Ostatnio przekazałem mu wiadomość ze jeśli dalej będzie przeklinał i wyzywał na innych graczy zostanie poczęstowany permem. (Johny i Ynex byli przy tym)

Ale teraz nie wiem - to daj znać co mamy zrobić przy następnej takiej sytuacji, mamy dać perma czy jakiegoś bana na dwa tygodnie może miesiąc ?

(Gość gra na Steam.)

• Create New...