Jump to content
TheGames.PL More than games

Ban gracza NiuuBeq... Gdzie te sprawiedliwość!?!


Recommended Posts

Ban gracza NiuuBeq... Gdzie ta sprawiedliwość!?!

 

Data otrzymania kicka\bana: 01-02-2012

Godzina: 17:13 ( czasu serverowego, czyli godzina wczesniej)

Nick Admina wręczającego: Grz3s!3k

Nick Gracza zbanowanego: NiuuBeq

Uzasadnienie kicka\bana: strzelasz z respa

 

Eee...? Nie wiem czy ja zle zrozumialem regulamin czy co, ale dostac bana na 10h za takie cos to chyba przesada... Nie wiem jak zdefiniowac strzelanie z respa ale strzal z AWP ponad 5 sekund po starcie rundy to chyba nie jest "strzelanie z respa". Fakt, że na fun_allinone to moze byc denerwujace ale wczesniej 10 osob robilo to samo i conajwyzej dostali kicka... A poza tym w regulaminie jest napisane... "15. Na mapach typu Aim, Awp i Knives możesz grać bronią otrzymaną z RTD tylko przez 1 rundę;". Czyli skoro dostalem AWP to moglem go uzyc...? Jezeli nie to spoko, tylko powiedz... 10h bana wytrzymam. Tylko zalezy mi na wyjasnieniu tej sprawy bo jak dla mnie to jest to conajmniej smieszne...! Pozdro Grz3s!3k... wiecej takich banow bo przeciez bez takich adminow swiat bylby gorszy...?

 

tutaj link do regulaminu: http://forum.thegames.pl/bf2-mod-informacje/announcement-regulamin-serwery-cs-1-6-thegames-pl-server-rules.html

 

Pozdro NBQ

Link to comment
Share on other sites

No ok teraz widze ze pominolem pkt 19. "Na mapach typu Aim, Awp, Fy, etc. NIE STRZELAMY z respa;". Przyznaje sie bez bicia :) Ale i tak dalej mam obiekcje co do dlugosci Bana... Inni za takie cos dostaja albo kicka, albo 5 minut, a nie od razu 10h! Czuje sie "troszeczke" pokrzywdzony...

 

Jeszce raz sorka za faila ale mam jeszcze prosbe zeby ktos albo dal mi linka do "Tabeli Kar", albo przynajmiej powiedzial jak dlugiego bana za takie cos sie daje wg: "taryfikatora" :) Nie bede sie musial przynajmiej w przyszlosci na forum tyle produkwowac...

 

Pozdro NBQ

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem dobry ban. Skoro inni wczesniej dostawali kicka, jak sam piszesz, tzn ze juz byly jakies ostrzezenia. Wkurzyc sie mozna , jezeli musisz ciagle kogos upominac. Jak slysze - ''inni'', to mi sie zle robi. Patrzcie na siebie, nawet gdy pozostali lamia regulamin, a ty tego nie robisz, oznacza tylko ze jestes wporzadku graczem i oczywiscie zadnym dzieciakiem.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzieki za odpowiedzi... Poprostu bylem troche poirytowany dlugoscia tego bana. Piszac o "innych" nie chodzilo mi o konkretnie o dzien dzisiejszy, w ktorym zreszta Grzesiu nie gral, ale ogulnie o przypadki kiedy ktos notorycznie wali z respa i nikt nie reaguje, a ja robiac to pierwszy raz dostaje od razu 10h :) Kochany admin wszedl na 3 minuty do gry dal mi bana i sobie poszedl bez slowa...

Ale chwala wam za nieustanne pilnowanie spokoju i bezpieczenstwa serwera i graczy i blokowania najgorszych oszustow, bandytow, recydywistow i wgl "be" ludzi, ktorzy zagrazaja pokojowi na swiecie :)

Ave kochani Admini! <3

 

Pozdrawiam NiuuBeq (ten Zuy!)

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie sprawa jest oczywista i każdy (kogo widze!) kto wali z respa dostaje ode mnie takiego samego bana, mogły się zdarzyć wyjątki ale wtedy słyszałem w miedzy czasie sory albo przepraszam to ze inni dawali kicka to może i dobre ale jak dla mnie tylko na kilka pierwszych rund tak więc ban zostaje,

a to że wbiłem tylko na chwile to nie powinno Cie interesować bo mogłem wbić tylko po to żeby dać bana... czasem sie tak zdarza

a tłumaczyć też mi sie chyba nie każesz przed daniem każdego bana

Link to comment
Share on other sites

hehe Grzesiu kochany :* masz racje nie tlumacz sie, bo przeciez dobrze czynisz :) Kiedy wszedles i mnie zbanowales gralo 2 innych adminow ktorzy jakos tego bana mi nie dali... rozumiem jakbym kogos zabil tym strzelaniem, no chyba ze ktos zawalu dostal przed klawiatura...? Ach nieoceniona twa pomoc i dzieki Ci tylko slac nalezy, ze perma nie dostalem za me tak nikczemne zachownie... (A pozatym to nie byl poczatek rundy bo mozna juz bylo wybiec z tego pomieszczenia oszklonego ^^ )

 

No ale ok dziekuje za pouczenie i przepraszam za swoje zachowanie. Nie moglem tego zrobic wczesniej bo zbanowales mnie i od razu zniknoles ze Steama pewnie, zeby ratowac swiat...? :*

 

Ale przynajmniej dobrze wiedziec, ze admini czuwaja nad naszym bezpieczenstwem i karaja bandytow strzelajacych z respa!

 

Prosze o zamkniecie tematu bo chyba dalsze jego prowadzenie nie ma sensu, a z banem sie juz pogodzilem. ( to wkoncu tylko 10h? )

 

Pozdrawiam NBQ

Link to comment
Share on other sites

Nie mam komukolwiek za zle samego bana i totalnie nie obchodzi od kogo go dostalem. Przerazila mnie jedynie jego dlugosc i to ze jakby nie patrzec tylko jedna osoba takowego bana dostala chociaz nie bylem pierwsza ktora zlamala te twoje "zarzadzenie"...

 

Poprostu skoro takie bany padaja to niech bedzie jakas sprawiedliwosc i niech wszyscy tak dlugie bany dostaja... Jak ktos zupelnie obcy wchodzi i reklamuje jakies inne servy to niekiedy admin nie reaguje przez kilka rund... Jak jakies dziecko drze jape do mikrofonu to samo... A mi sie taka glupota przytrafila jeden jedyny i na dodatek pierwszy raz i od razu takie cos... No spoko moglo sie zdarzyc. Ktos jak wali notorycznie dostaje kicka ,5 min..., 4h... jakiekolwiek ostrzezenie, a nie od razu 10h....

 

Chyba mnie znasz Shindler na tyle ze wiesz, ze lubie wykorzystac mozliwosci serva 4fun ( Fleshe itp...). Zreszta nie tylko ja tak sie zachowuje...

 

A Grzesiu jakby wchodzil czesciej to bym wiedzial ze sie nie bawi w kicki tylko wali takie bany, zastanowilbym sie czy warto strzelac z tamtego miejsca...

 

Ludzie zajmijcie sie jakimis powazniejszymi rzeczami, a nie banujecie kogos kto jakby nie patrzec gra na tym servie prawie codziennie i zwykle problemow nie sprawia.

 

Ech nie ma sensu sie produkowac dalej...

 

Poczulem sie poprostu portaktowany niesprawiedliwie i chamsko dlatego zale sie na forum... Nie wiem czy ten temat zmieni cokolwiek, ale mialem przynajmniej troche frajdy z odwiedzenia forum :)

 

Ponownie prosze o zamkniecie tamatu.

 

Pozdrawiam NBQ

Link to comment
Share on other sites

A dołożę swoje 5 groszy. Jak widzę, że dziecko drze japę na całym servie to sie pytam który to tak drze japę i dostaje gaga albo bana zalezy od humoru.

Dlugosc bana decyduje admin, jedni maja kaprys dajac na 1-4h inni na 10h. Miałeś pecha...

Znasz regulamin, slyszysz widzisz patrzysz ale mimo to łamiesz go no to zostajesz ukarany, piszesz, że się nie żalisz a później, że się żalisz.

Nie mam komukolwiek za zle samego bana i totalnie nie obchodzi od kogo go dostalem.

Poczulem sie poprostu portaktowany niesprawiedliwie i chamsko dlatego zale sie na forum...

- Poza tym, uważam, że strzelanie na fun_allione przez szybe majac bron z poprzedniej rundy powinno byc zabronione standardowo bo jest to bug i go nie nalezy uzywac.

- Admini nie widza wszystkiego niestety nie maja Rinnegana (jeśli wiesz ocb) dlatego nie oczekuj niemozliwego.

- Jesli mowisz, ze jest to niesprawiedliwe bo Ty grasz dluuugo i czysto tylko co raz łamiesz regulamin to co w tym sprawiedliwego?

- Każdy jest równy nie ważne czy ma staż 5 lat czy 50 i każdy podlega tak samo pod regulamin, Ty za to ten regulamin powinieneś mieć wbity do głowy skoro tyle tu grasz.

- Powiem, Ci, że ten ban dał Ci do myślenia, teraz widzisz, co się opłaca robić a co nie. Wiesz jakie są skutki i teraz nie będziesz tego robić jak napisałeś

A Grzesiu jakby wchodzil czesciej to bym wiedzial ze sie nie bawi w kicki tylko wali takie bany, zastanowilbym sie czy warto strzelac z tamtego miejsca...

- Ok rozpisałem się, idę się uczyć ;-)

Miłego

Link to comment
Share on other sites

I ja też mam swoje 5 groszy tutaj.

Piszesz że gdybyś wiedział że Grzesiu sie w kicki nie bawi to byś się zastanowił... no do ciężkiej k**** drodzy państwo... dlatego właśnie ja nie jestem za banami typu godzina czy cztery. Dostanie taki bana na pare minut pogra chwile na innym serwerze i dalej w ch*** ma regulamin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...