Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana -------- Utaki


Utaki
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj o godzinie ok. 15:01 na mapce de_dust2 na servie only de_dust dostałem bana od Mariusz Pudzianowski. Powód - ??? sam nie wiem jest napisane: "czitujesz" ech... według mnie to jest śmieszne DAWAĆ BANA [PERMA] BEZ SS'SOW A TO TYLKO DLATEGO ZE zabilem admina z hs i mialem staty 24:3.

 

5 min pozniej wszedlem na server war3 i grałą akurat AGATA to jej to powiedzialem a on tez mi dala bana *** wie za co i mam to wyjasnic na forum wiec PISZE !!! rano ok. 10 gralem na servier war3 i mialem staty 18:0 i ludzie pisali ze mam wh a to nie prawda!!!! niech jakis ogarniety admin nastepnym razem zrobi ss'sy a nie od razu banuje !!! .

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zbanowany nick : Utaki

[AMXBANS] Przyczyna : ' Czitujesz '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na thegames.pl/amxbans

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '

[AMXBANS] Twoje IP : ' 83.7.9.236 '

[AMXBANS] =======================================

 

 

takie cos ....

 

#Data otrzymania bana: 2012_02_22 godzina ok. 15:01

#Nick admina wręczającego: Mariusz Pudzianowski

#Nick gracza zbanowanego: Utaki

#Uzasadnienie bana: Czitujesz

#Treść odwołania: Ech .... dał mi bana za "czity" a nawet nie zrobił ss'sow. czytałem pare innych ub i admini pisali ze jesli jakis admin daje bana to nie musi robic ss'sow bo jest pewien na 100% ze ccos ktos ma ale to sa bzdury syf jakis. nawet moze wiedziec na 200% ale MUSI ZROBIC SS'Y BO INACZEJ BAN JEST NIEWAZNY. !!! PROWADZILEM PARE SERVOW WIEC WIEM a to nic skad ni z owad jebs ban i omfg .... zabilem go z hs i mialem staty 24:3 i dal mi bana powód: 'czitujesz" zajebisty jestes Pudzian qq

 

Nie interesuje mnie kto patrzyl mnie interesuje kto dal tego bana BEZ SS'ow. Ej sorry na 100% ??? co to za teks w ogole jest ?? daje sie ss'y a nie *.... peram bez ss'sow i skad teraz wiesz czy mialem wh czy nie ?? co ???

Moze Wasza zajebista Intuicja sie myliła ??? na mapie dd2 ja potrafie nawet miec staty 25:0 od dziecka gram na tej mapce z botami [bez wh] i na servach only dd2 i jest pro no i na kabulu takze a jak mam dobry dzien to i na westwoodzie. Hmmm jestem ciekaw ja H@ to roztrzygnie jak ss'sow nie ma ... hmmm ciekawi mnie to

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

1. Już Ci Agata powiedziała coś na temat spamu

2. Jestem adminem więc zamilcz

3. Masz bana to nie grasz dopóki się go nie wyjaśni (nie ważne czy są ssy czy nie ma)

4. mi wkręcałeś i nie ściemniaj znowu:)

5. UB wcale nie musi być i jak na razie tylko sobie grabisz

6. Sam Ci się przyglądałem i chciałem zrobić ss ale się spóźniłem bo uciekłeś

Link to comment
Share on other sites

heh ... nie rosmieszaj mnie. Nie ucieklem tylko pisalem ze po tej rundzie spadam bo glupia mapka jest. Spytaj sie ludzi. I co ty ogole sie tym interesujesz co ?? ktos cie zabije i od wh wyzywasz jak bylo z Sile... cos tam zabil ci i mowiles na micro ten huj kurwa ma aima zaraz cie wy*****ole... to sa twoje slowa...

Link to comment
Share on other sites

Źle to ująłem... po prostu nie zdążyłem ich zrobić... interesuje mnie to dużo akurat:) Co do mojego monologu o którym piszesz no cóż... coś takiego było ale nie z Sile... coś tam tylko chyba z Shindlerem i na pewno nie powiedziałem że jest huj, a poza tym huj to Ciebie interesuje właśnie co i do kogo ja mówiłem temat jest w sprawie twojego bana a nie moich wypowiedzi. Chcesz coś ode mnie napisz skargę:) do tego widziałem Cię może z 7...8 razy a Ty okaże się zaraz że wszystko o mnie wiesz:D powiedz nam co masz na swoją obronę poza tym że nie ma ss i demka?

Link to comment
Share on other sites

heh po 1 od poczatku serva gdy zaczolem grac to bylo jakies 1-2 miesciace temu potem mialem przerwe 3 tyg. i znowu gram od kilku dni i zawsze mialem takie staty 24:7 ... nawet czasem 18:0 i jakos dobrze kiedys bylo a dzisiaj od wh takich ludzi wyzywacie i banujecie bez powodu .... ty po 4 latach rzadko nawet ogarniasz??? chlopcze ja w cs gram od 8 lat a teraz mam 18 wie sory 10 lat w cs i non stop na dd2 gralem przewaznie wiec sorry. a w ogole na tlku servarach juz gralem ze hoohoo i 1 raz sie spotykam na takim co banuja bez ss'sow zo to za powod : 'wiem na 100% ze masz wh wiec ss'sow nie musze robic" ech... widac ze mlodzi admini maja do*****o pierwsze kontakty z amx_admin ...

Link to comment
Share on other sites

kolejna obraza? grubo jedziesz widzę:) i nie 2 adminów jest pewnych na 100% tylko 3... Wchodzisz na aktywnym pomimo że dostałeś bana za aktywnego a później ostrzeżenia ode mnie do tego obrażasz mnie i $hindlera. Jak dla mnie temat nadaje się już tylko do zamknięcia.

 

PS. Pudzian jest zajebisty!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...