Jump to content
TheGames.PL More than games

Słowo na dzień dobry - przedstaw się!


Avaj
 Share

Recommended Posts

też znam Kaczyńskiego z czasów kiedy z nóg miał X (iksy) i ogólnie cały Twój rocznik (bo ja jestem rok młodszy niż Ty) który chodził do sportowej w norwidzie i szczerze mówiąc żadnej osoby tam nie lubiłem (z wyjątkiem jednego).

To z wami bywało różnie (raz wygrana raz w plecy) dobry skład mieliście ale ostatnio chyba na własnej sali z nami w dupe dostaliście ;p

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A teraz gdzie chodzisz do szkoly czy studia, a moze praca? Za mojej kadencji mielismy 3 miejsce w Czewie a Norwid odrazu w finale i jak zwykle pierwszy... ale sklad Delic-Polu to inna bajka niz poziom szkolny ;) Na zawody jak jezdzilismy to zazwyczaj bylo podium...Ogolnie szkola bo trener umial cos zoorganizowac albo pozyskac jakis sponsorow:P A rok temu wiem ze Samorządowka przegrala final z Wami i 2 miejsce zajela :) Ogolnie z Norwidem [ I skladem ] to kazdy dostawal w dupe... ale za to II sklad Wasz ogrywalismy :D

Link to comment
Share on other sites

Hehe no w sumie to mogę coś napisać bo jeszcze tego nie zrobiłem. No więc mam na imię Karol urodzony 01.02.1994 r. Mieszkam w Białobrzegach (70 km od Wawy ale często tam bywam na jakichś wypadach np meczyk lub zakupy :D). Zainteresowania: hmm no napewno piłka nożna, hip-hop, samochody, motocykle, dziewczyny, dobry balet :) ale ostatnio nie mam na żaden czasu :D

Link to comment
Share on other sites

No no ciekawie :D zainteresowania podobne bo moich :) A co do baletow to są jakies fajnie dyskoteki w Wawie? Wgl to mialem teraz w sobote jechac na otwarcie Energy 2000 w Kato ale siana braklo i dobrej ekipy ;D 26 list jade na KSW do Lodzi to musze sprawdzic jakie tam są kluby, bo to bedzie dodatkowo weekend przedandrzejkowy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...