Jump to content
TheGames.PL More than games

Sprzedawczyk


FleeSzzUuu
 Share

Recommended Posts

Nie wierzę, aż się wypowiem :D

 

Ta kołdra to mnie rozjebała, sam chciałem to napisać :)

 

Powiem ci tak : Zamknij ryj! **** wiesz, i o chuju mówisz mam na ciebie wyjebane, lamusem, burakiem, grubasem to se możesz nazywać mame...

 

To potwierdza tfuj wiek, czyt. góra 15,5 roku. Za ten tekst o mamie to powinien ci ktoś tak ryj złoić, że byś na L4 (no tak, masz 15 lat, czyli zwolnieniu od lekarza) do końca życia siedział, jeszcze rentę dostawał. Ale w sumie za wejście w miejsce publiczne musiałbyś płacić twarzowe (o ile już tego nie robisz)

 

Wiesz co, mam 16 lat i mam kare i mama mi nie pozwala z domu wychodzić. Zapraszam do mnie do poznania. W*****ol dostaniecie i później wam kawe postawie i troche lodu na obity ryj.

 

Nie mogę, on to naprawdę napisał, czy ktoś to edytował? :D Nie wierzę :D Jeśli był edit: - Dzięki, zajebiście mi się humor poprawił :) Co do kawy, pewnie nigdy nie próbowałeś. Wiek na to nie pozwala, to nie zdrowe. Obity ryj? Kto ci go obił, młodszy sąsiad spod "trójki"? Lepiej przyłóż sobie kawałek zimnego (nie zamorżonego) mięsa, może być przez reklamówkę.

 

Zapraszam :] Bolechowo to 4k pod poznaniem ! Postawie ci lody. albo sam zrobisz.

Mam 15 lat mam kazdego na liscia!

 

Kolejny typowy lechita = zero inteligencji (mówię o małoletnich kibicach Lecha). Postawisz lody? Hmm czy to nie potwierdza teorii twojego pedalstwa o którym wspominali moi koledzy?

Przepraszam, ostatniego zdania nie rozumiem, to taki slang którego używacie w pisakownicy?

 

A **** cie obchodzi jaką mam kołderkę, moja kołdra moja sprawa ale i tak większość z was na liścia jest ^^

Koxy przez kabel jesteście

 

To co przytoczyłem wcześniej, czyli zapraszanie do twojego kurwidołka, potwierdza po raz kolejny wiek, miejsce zamieszkania, IQ, jak i zaburzenia osobowości.

 

Od kołdry - racja, od*****olta się! Jest zajebista :) Pasuje ci do owalu twarzy i oczu. Do tego te włosy .. Jak to mój kolega powiadał - "Siwo-koperkowy-brąz". Do dzisiaj nie wiedziałem jaki to kolor, ale teraz, dzięki twoim zdjęciom, już wiem! GRAZIE!

 

Na Poznaniaków mówi się "pyra".

Na ciebie "pyza".

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

A teraz coś ode mnie... Spoko może i jest frajerem bo obrabia komuś dupę za plecami... Ale po co wy się unosicie jak dzieci?? Po co zbędne komentarze? Jak dla mnie to może i jest tym frajerem itd... Ale wkurza mnie gadanie bezsensu... Po co wdajecie się w jakieś podupione rozmowy? To tyle ode mnie ;]

 

PS. Jedno co mnie rozśmieszyło to jak napisał, że jest wielkim kozakiem i gangsterem... Takich osób które są silne w gębie to już woogle nie trawię ;] Pozdrawiam:)

Edited by Kr3aToR
Link to comment
Share on other sites

A teraz coś ode mnie... Spoko może i jest frajerem bo obrabia komuś dupę za plecami... Ale po co wy się unosicie jak dzieci?? Po co zbędne komentarze? Jak dla mnie to może i jest tym frajerem itd... Ale wkurza mnie gadanie bezsensu... Po co wdajecie się w jakieś podupione rozmowy? To tyle ode mnie ;]

 

PS. Jedno co mnie rozśmieszyło to jak napisał, że jest wielkim kozakiem i gangsterem... Takich osób które są silne w gębie to już woogle nie trawię ;] Pozdrawiam:)

 

to po co się wypowiadasz jak Cię to wkurza ? nie czytaj i nie pisz

a temat niech stanie się numerem 1 ;d

 

edit do postu banego

napisał że;

"mam 16 lat i mam kare i mama mi nie pozwala z domu wychodzić"

to jak nas zaprasza ? na jego melinie (mieszkaniu) mamy się sprawdzać ?

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...