Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od Sup3r ES!


Sup3rES
 Share

Recommended Posts

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zbanowany nick : Sup3r ES!

[AMXBANS] Przyczyna : ' Podszywasz sie lub grasz ns... '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '

[AMXBANS] Twoje IP : ' 83.8.138.68 '

 

Spora liczba adminow wie ze "Justyna" gra na moim nicku i ja tez o tym wiem , wiec chyba nic w tym zlego :)

Wiec prosze o UB :)

Edited by Sup3rES
Link to comment
Share on other sites

Hmm... mam jedno pytanie? Nick Super Es znany jest wszystkim jako steam... więc teraz jeśli nawet dostaniesz ub... (ale ja poczekam aż zrobi to thermal) Załóżmy, że justyna będzie grała na aimie... To co a ty w odwołaniu napiszesz, że co?? Że to nie ty? Więc jak dla mnie ban zostaje niech każdy gra na swoim nicku... Albo go jej oddaj... A ty powiedziałeś, że tylko czasami sobie ona gra na nim... Więc albo oddaj jej ten nick całkowicie albo z mojej strony ban zostaje ;] (Chyba, że ktoś z wyższysmi uprawnieniami zdecyduje inaczej).

 

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie było tak ze ona gra na Sup3r ESie a mnie nie ma na serwie :) Wiec jeśli by grała na wh-aim to ona by dostała bana nie ja :) bo każdy admin wie ze mam steam :) A co do oddania nicku. To jest to samo co wbijanie odznak. Mogę powiedzieć ze chciała mi nabić zabójstwa , a z tego co wiem to za takie coś nie ma bana :)

 

p.s to nie ja mam bana tylko Justyna.

Link to comment
Share on other sites

W sumie Kreator ma trochę racji.

"Wszyscy" wiedzą że masz steam i pozwalasz Justynie grać na swoim nicku "non steam". Co jeśli nie będzie Ciebie ani Justyny a ktoś wejdzie na Twój nick ? Admin go nie zbanuje bo wie ze na to pozwalasz. Thermal zadecyduje a Ty rób co chcesz, tylko nie miej pretensji później że coś nie tak jest z Twoim nickiem w grze, nie wiem odznaki czy coś.

 

p.s . osobiście widząc jakiegokolwiek "super es'a" nie zbanuje.

Link to comment
Share on other sites

Pozwalam grac na moim nicku tylko Justynie. A ona o tym wie , ze jak mnie nie ma to nie możne grac na moim nicku. Wiec jak mnie nie ma czyli wiadomo ze to podszywka :)

Co do banowania rób jak chcesz ja Ci nie mogę zabronić nie banować :)

Bo teraz nie wiem za co "Justyna" dostała bana ?!

 

p.s jak juz jest z tym taki problem. To dopiszcie 1 punkt w regulaminie o wbijaniu komuś odznak-zabójstw i będzie wszystko wyjaśnione.

Edited by Sup3rES
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...