Jump to content
TheGames.PL More than games

Demo be Forest


alf
 Share

Recommended Posts

Data: 09.02.2012 oraz 10.02.2012

Godzina: 15 30

nick: forest

Rodzaj czitu: Wallhack

Demo: http://www.speedyshare.com/file/sEGrY/Pulpit.rar

Niestety NS a komenda amx_ip nie działa...

 

Powiem tak nie ma co rozpisywać tego dema po prostu wystarczy włączyć "xSpeca" i obejrzeć demo.. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości , pokazywałem demo dla Admina Esl'a który może to potwierdzić na waszych profilach... Pozdro i Proszę o zbanowanie gracza jeśli będzie jakiś adm na serwerze :)

Link to comment
Share on other sites

foresta mam na oku dłuższy czas... i nawet nie oglądam demka bo wiem co grał tez siedziałem na spec. ale musiałbym mieć ss żeby stwierdzić czy ma. Ale obejrzyjcie sobie bo ciekawie gra... podejrzewam, że to jeden ze zbanowanych już graczy, tak jak jeden pewniak co sam mi się przyznał ale to już pozwólcie zajmę się nim sam bo potrzebne mi jeszcze jakieś dowody

Wracając do foresta trzeba się nim zająć i cały czas paczeć:)

I jeszcze takie małe pytanko do alfa... na cholerę wchodzisz bez steama skoro go masz?

Link to comment
Share on other sites

TO nie miejsce na spam ale Ci napiszę.... Only steam gram na kompie stacjonarnym a gdy jest zajęty gram na laptopie na NS a że tam łapie 20 fpsów.. to nawet nie instaluje steama bo jeszcze wolniej mi chodzi komp;/ a tak do steamów to mam dwa :pp jeden eslowy jeden ffa :P

Link to comment
Share on other sites

No alfa robi wrażenie :) demko sobie mozesz wrzucić do kibla i spuścic nic wiecej. Ja nie jestem odpalony a jak nie wierzysz twój problem :) a banowac to sobie możesz w dalekiej przyszłości..

Prosze o zrobienie ssow jak cos a nie banowac na podstawie demka na ktorym 0 dowodow Wallhacka :) przykro mi pozdro & pocwicz.

 

A juz nie wspomne ze byly mi robione ssy i nic nie wykazalo , wiesz dobry cziter wszystko potrafi :D hahah żałosne..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...