Jump to content
TheGames.PL More than games

Ub dla sajo


Recommended Posts

Fota z fleszem - kawałek zielonego kwadracika po prawej:P

Co to za radar? Bo nie widziałem jeszcze takiego?

Naboje też wydają mi się inne...

 

nic nie widze po prawej stronie i nie wiem o co chodzi. Radar niestety jest popsuty przez nakładkę FUSION PACK SE (polecam) czyli najlepsze skiny na bronie i modele.

Wczoraj graliśmy do późna i jakoś nikt nie miał zastrzeżenia co do mojej gry. (łącznie z tobą) a dziś tylko wszedłem i zabiłem agate i od razu ban. Gram już na tym serwerze sporo czasu i nigdy nie było na mnie żadnych skarg. A cziterów tam nie brakuje.

 

Pozdrawiam i dalej czekam na UB

Link to comment
Share on other sites

Zrobilam ci ssy, dlatego ze ostatnio gdy byles na serwie ktos powiedzial ze masz aimbota. Co mi sie wydawalo smieszne zeby na steamie grac z aimem. Lecz to co zobaczylam to przeszlo moje wszelkie oczekiwania. Jednym strzalem zabiles kolesia prosto w leb, nie mowiac o tym ze on byl troche w innym miejscu niz ty. Odrazu gdy mialam ci dac bana, uciekles. Bo niestety, mamy na serwie takich debili, ktorzy zamiast napisac do admina to dra ryje na caly serwer. Nawet mi nie mow ze to byl zwykly przypadek ze uciekles z serwera bo chyba pekne. Pozatym gram w csa juz 9 lat i potrafie odroznic czita od ''przpadku''.

Wspomne jeszcze o tym ze twoj celownik byl bliski skanowania ziemi a na widok przciwnika w jednym ulamku sekundy zatrzasł sie na jego glowie :-) Chyba nie przewidziales ze to tak wyjdzie? Wystraszyles sie i uciekles. Jestem ciekawa tylko, kiedy steama ci zbanuja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...