Jump to content
TheGames.PL More than games

UB. Zaszlo nieporozumienie.


Recommended Posts

1.Odwolanie od bana

2.Data otrzymanego bana: 09.02.2011

3.Godzina: 13:56

4.Nick admina wreczajacego: Johny_Killer

5.Nick gracza zbanowanego dF II

6.Uzasadnienie Bana: mowilem ze nie pograsz dziecko neo

7.Tresc odwolania: A wiec, moj kolega dF II dostal bana i gdy przyszedl do mnie to pod moja nieobecnosc postanowil zagrac na swoim zbanowanym nicku. i ja przez to dostalem bana permamentnego na swoje IP a moj nick to dF. Prosze o UB

Edited by pawcio4540
Link to comment
Share on other sites

Nie znam sie na tym, ale lubie pograc na tym serverze. taka sytuacja sie juz nie powtorzy, a pozatym jak juz wspomnialem nie bylo mnie wtedy gdy moj kolega wchodzil na server ze zbanowanym nickiem. Przepraszam i ponownie prosze o UB. edytuje post wedlug wzoru

Edited by pawcio4540
Link to comment
Share on other sites

Małysz chyba juz troche zapomnialeś z czasow jak miałeś admina:p wiadomość Ynexa z drugiego tematu dotyczacego tego bana to dobra odp również na Twój post wiec zacytuje

 

Ynex:

Drogi użytkowniku pawcio4540

Z przykrością informuję Cie, że jeśli osoba zbanowana na naszym serverze grała na Twoim komputerze to również jesteś podjęty pod bana, dlaczego chcesz zapytać. Ponieważ jeśli gra on u Ciebie to jest brany za Niego, w czym sens. Nie jest naszą winą, że dostałeś bana, można Cie wziąć za jego brata grającego na tym samym komputerze. Nie interesują nasz poruszające historie graczy którzy dostali bana. Ludzie potrafią grać tutaj latami i nie zgarnąć bana, coś zrobiłeś i za to musisz zapłacić, tyle ode mnie.

Pozdrawiam Ynex.

Link to comment
Share on other sites

Małysz proszę Cię nie decyduje co jest reasonem a co nie... Jak byś wszedł na banliste to byś widział że dF II dostał ode mnie z 10 banów (permów) mimo to nadal wchodzi na serwer, powiedz mi czy za 11 razem on zrozumie powód czy dalej będzie wchodził na serwer? No właśnie a tak to przynajmniej się trochę podenerwuje "dziecko neo" ^^

 

A jak coś Ci nie pasuje z banem ode mnie dla Ciebie zawsze możesz się odwołać tylko że zrób nowy temat a nie dajesz nowy wątek w starym temacie i nie zapomnij napisać według wzoru.

 

Pozdo Dżoni :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...