Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana - Rebel


Rebel
 Share

Recommended Posts

1.Odwołanie od bana

2.Data otrzymanego bana 16/02/2011

3.Godz nagrodzenia banem : 16.02

4.Nick gracza wręczającego : Johny_Killer

5.Nick gracza zbanowanego : Rebel

6.Nie wiem od czego się odwoływać, ponieważ nie znam treści bana.Nigdy nie używałem wspomagaczy do gry, choć gram 11 dzień.

7.Screeny : Nie wiem czy dobrze szukam, jeżeli nie to proszę mi troche podpowiedzieć, jestem nowy_/

 

http://img690.imageshack.us/i/naforumc.png/

 

Już drugi ban przez te 11 dni grania : P

Edited by Rebel
Link to comment
Share on other sites

Treścią bana jest to żebyś wrzucił ss na forum. Znajdziesz je w folderze z grą w cstrike lub csstrike_polish. Powinny być 3. Jeśli ich nie wrzucisz to nie dostaniesz UB. Ale jedno mnie zastanawia mianowicie to że grałem z tobą i nie wydaje mi się żebyś grał tylko 11 dni lub bez wspomagaczy ale coż może po prostu urodziłeś się do tej gry :P

Link to comment
Share on other sites

Gram 11 dni, moi rl na tych serverach to m.inn : Baryś, Małysz i jeszcze paru, jeżeli mi nie wierzysz ile gram to możesz się ich zapytać :)

Ja tak mam, że strasznie szybko zaczynam się wciągać, i wciągnąłem się przez tych idiotów których wymieniłem wyżej, bo ciągle o csie gadali, a ja nie wiedziałem o co chodzi ^^

Mam tak, że pierw sobie grzecznie kampie, obserwuje, obczajam teren, a potem zaczynam działać.

Posiadam csa v32, i z tego co się dowiedziałem nie ma cheatów bo chyba tak to się zwie pod tą wersje, a ja nie jestem żadnym programistą i sobie ich nie napisałem.

Screenów nie ma, i ich nie usuwałem, nie miał bym powodu, może znajdę coś co mogło by Wam to pokazać, narazie szukam ich po wszystkich folderach.

Link to comment
Share on other sites

Tu;

C:\Program Files\Steam\steamapps\nazwa-konta\counter-strike\cstrike_polish

 

Lub w przypadku ns tu :

 

C:/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike

 

W tych folderach powinny się znajdować pliki w nazwie mapa + cyfra. Np. de_nuke00001

 

 

 

Liczę ze nastepny post bedzie z dodanymi screenami bez zbędnego spamu.

Link to comment
Share on other sites

ludzie spokojnie bez nerwow :) poczekajmy na johnego i bedzie wszystko jasne wiec nie spieszcie sie tak bo to tylko powoduje nerwy u was :P poczekamy zobaczmy ^^ nie bylo mnie wtedy to nie widzialem co i jak ale nie sadze zeby Rebel gral na wh chociaz ze malo z nim gralem i to chyba tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Zacznę może nie na temat. Po pierwsze te tematy są dla gracza który dostał bana i adminów którzy osądzą czy ban jest słusznie czy nie, ewentualnie niech się wypowiadają ludzie którzy mają coś do powiedzenia na temat, KONKRETNEGO a nie spamujecie... Po drugie jestem adminem i robię ss'y i to Ty masz udowodnić swoją niewinność a nie ja mam Ci to udowadniać(tak jak to było z demkami na war3). Barys dziwne rzeczy to Ty widzisz w lustrze i skończ komentować, jeżeli mówisz mi że to ja mam dawać czyjeś ss'y to Ty udowodnij mi że minęły 3s po strzale na awp_india(możesz się odwołać, masz takie prawo tylko w nowym wątku). Gdyby ludzie kupowali steam to 90% takich spraw by nie było... Następne jeżeli Thermal ma chęć to przecież może zobaczyć czy o tej godzinie były robione ss'y, tylko że on też pracuje. Rabel posiedziałbyś trochę z tyłkiem to byśmy dokładniej przeanalizowali Twoją sprawę lecz Ty wolałeś wejść na serwer i grać jak to robią dzieci na aktywnych banach... Takie rozstrzygnięcie sprawy skreśla Cię na starcie. Wymówki w stylu gram 11 dni (za przeproszeniem) gó.no mnie obchodzi.

 

Małysz (dla Cb osobna linijka :*) jeśli chcesz mnie krytykować w każdym temacie na forum, i komentować moje zachowanie to nie ma sprawy mogę zrobić Ci tą przyjemność i będę siedział na serwie i tylko grał jak TY! Bo jeszcze nie widziałem żebyś kiedykolwiek siedział na spec i "przeglądał" ludzi. Siedzisz z du.pą na serwie więcej niż ja a iloś wlepionych banów w ciągu dnia nie przekracza jednego... A jakoś reszta adminów ma przynajmniej 3 cheaterów... Zakończmy już tą dyskusje bo i tak się z Tobą nie dogadam.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj John, szukałem Cię na forum i znalazłem Johny_K MadaFaka, myślałem, że to Ty więc zwróciłem uwage na date ostatniego logowania Ostatnio aktywny:

08-06-10 14:32

Więc wchodziłem co jakiś czas na server pod nickiem Rebelius, a potem Rebel i czekałem na Ciebie, żeby załatwić to z Tobą na serverze.

Jak mam udowodnić, że nie posiadam wspomagaczy, skoro najwidoczniej coś jest z tym CS-em.

Może wyśle Ci go, niech Ci admin zrobi ss'a i sam zobaczysz czy będziesz je miał czy nie, ale po co tak robić, koleś nie ma ss'a to ma w nagrode bana prawda ?

Jestem ciekaw jak Ty byś się czuł w takiej sytuacji.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Twoje tłumaczenie może jest i właściwe ale tylko pod warunkiem tego ze nie miałeś wh a żeby to sprawdzić musiałbyś wrzucić ss których podobno nie masz, tylko skąd mamy mieć pewność ze po prostu ich nie skasowałeś... w końcu każdy mógłby tak napisać i żądać UB nawet jeśli faktycznie grał na wh, więc jeśli Johny twierdzi że zrobił ss to chyba nie ma o czym gadać

Link to comment
Share on other sites

Proponuje zrobić mały test.

Mianowicie, wejdę na jakiś server, jakiś admin zrobi mi screeny, ktoś z BF2 ja to wszystko będę nagrywał łącznie z godziną co do sekundy a potem udostępnie Wam ten film, i ocenicie, czy mówie prawdę, czy kłamałem.

Link to comment
Share on other sites

Zacznę może nie na temat. Po pierwsze te tematy są dla gracza który dostał bana i adminów którzy osądzą czy ban jest słusznie czy nie, ewentualnie niech się wypowiadają ludzie którzy mają coś do powiedzenia na temat, KONKRETNEGO a nie spamujecie...

 

Chyba Johny coś powiedział więc po co ta zbędna dyskusja nie ma sensu więc sie nie wypowiadajcie w stylu 'ja go znam, nie ma wh', mial zrobione screeny wiec gdy je wstawi wtedy ocenimy czy miał czy nie miał.

2. Nikt nie bedzie sie bawił z Tobą w żadne testy, albo wstawiasz ss'y albo zamykam temat.

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

Najprościej jest mieć na kogoś wyjeb***, skoro Wy nie zamierzacie się ze Mną bawić, to poproszę Malysza, żeby zrobił mi screena i zobaczycie sami, skoro nie wyjdzie screen Malysza, to się zrozumie samo przez siebie, ze tamten raczej też nie wyszedł ...

Teraz tylko w taki spsób mogę się oczyścić, bo przysięgam, że screenów nie było ...

I na dowód, potem jeszcze zainstaluje jeszcze na Waszych oczach inni patch i wtedy jeszcze sprawdzimy czy screeny wyjdą.

 

Chyba Johny coś powiedział więc po co ta zbędna dyskusja nie ma sensu więc sie nie wypowiadajcie w stylu 'ja go znam, nie ma wh', mial zrobione screeny wiec gdy je wstawi wtedy ocenimy czy miał czy nie miał.

2. Nikt nie bedzie sie bawił z Tobą w żadne testy, albo wstawiasz ss'y albo zamykam temat.

 

Zacznę może nie na temat. Po pierwsze te tematy są dla gracza który dostał bana i adminów którzy osądzą czy ban jest słusznie czy nie, ewentualnie niech się wypowiadają ludzie którzy mają coś do powiedzenia na temat, KONKRETNEGO a nie spamujecie...

 

Małysz się wypowiedział jako admin ...

Edited by Rebel
Link to comment
Share on other sites

koleś nie ma ss'a to ma w nagrode bana prawda ?

 

Dokładnie jest tak jak piszesz, ban za cheaty, nie ma ss'ow nie ma ub. Next "Małysz się wypowiedział jako admin ..." a skąd wiesz że zwróciłem się do małysza o tym że spamuje? Bo ja nie widzę nigdzie zwrotu do niego. Test to można zrobić IQ (próbowałeś?). Ja bym mógł tu spekulować na temat tego że już zainstalowałeś innego Cs'a i czy teraz można Ci zrobić ss czy też nie ale po co? Mogłeś mieć wh teraz możesz JUŻ nie mieć to nie zmieni i tak faktu że teraz ów 'dopalacze' wyłączyłeś... Miałem podejrzenie zrobiłem tak jak by to zrobił każdy admin. Jak byś czytał forum to byś widział że takie sprawy rozwiązuje się w max 3 postach. Myślę że temat wyczerpany, i tak grasz na TG i tak... Możemy zrobić tak że wejdziesz na swoim nicku na TG ja kupisz sobie steam to tylko 10 zł... I nic trudnego w tym nie ma!

 

Z mojej strony to tyle. Wesołego jajka^^

Link to comment
Share on other sites

John Twoje IQ jest niższe niż mojego psa, wiesz dlaczego ? przedstawie Ci sprawe jaśniej.

Test miał być taki : Ktoś mi robi ssa na tym csie co mam teraz, czyli na tym co Ty mi robiłeś, ja to wszystko oczywiście nagrywam, następnie pokazuje Wam, że w moich folderach się One nie zapisały, dalej robie przeinstalowanie patcha na np wersje v23 i znów admin robi mi screena, ja to dalej nagrywam i sprawdzam foldery czy na v23 się zapisały. Trudnę ?

Nie przyłożysz do tego ręki, no wyśle Ci tylko co najwyżej link.Tobie bądź Thermalowi, bo już wie o całym zajściu.

 

"przeczytam pozniej,ale chce bys wiedzial, ze wiem,ze piszesz

w ostatecznosci zrobimy test tego v32, tlyko ze wolne ja mam dopiero w niedziele

ale cos sie wymysli"

 

Koleś, który ma większą władze od Ciebie nie ma takiego zarozumialstwa i ma większy szacunek do innych niż Ty, który nie ukrywajmy gówno możesz.

 

Dokładnie jest tak jak piszesz, ban za cheaty, nie ma ss'ow nie ma ub.

Troche mi się nudziło, to Ci pokaże co znalazłem

 

"Witam wszystkich. Mam wielki problem. Kiedys jak gralem w cs 1.6 non steam v22 to mi all hacki dzialaly. Potem mi sie znudzil cs i go wywalilem. Teraz znowu chce grac wiec zainstalowalem cs 1.6 non steam v35 na tym samym kompie i necie. Zainstalowalem jakis digidalzone i tylko jeden hack mi dzialal czyli wallhack. a inne naprzyklad leis aim bot nie (a wczesniej dzialal), postanowilem zainstalowac inny cs 1.6 i zainstalowalem lepszy cs 1.6 non steam v32 new era. I znowu NIC niedziala na nim

 

Niedziala czyli jak wlaczam cs i hacka, to albo hack wogule niewidzi cs, albo jak ide na jakis server lub nowa gra to sie wylacza.

 

PROSZE O POMOC! bede wam bardzo wdzieczny jak ktos pomoze"

 

EDIT Grz3s!3k: Link przenosi na stronę główną innej serwerowni, myślę że wystarczy to co przytoczyłeś i to co zainteresowani sobie sami znajdą na ten temat

 

Wiem, że się rozpisalem, ale prościej sytuacji Tobie się nie dało wytłumaczyć.

Edited by Grz3s!3k
Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od tego że Ty nie masz psa, bo zwierzęta Cię nie lubią(psa nie masz a kumpli szukasz?). Debilu jak to udowodnisz że wcześniej nie przeinstalowałeś csa? ("weź nie pi**dol weź nie pi**dol" nie słyszałem tego jeszcze ale spodobało mi się^^ paczek w sobote mistrzostwa propilków robimy) No właśnie więc jeżeli ja to rozumiem a Ty nie to najprawdopodobniej Twój wyimaginowany przyjaciel(pies) jest mądrzejszy od Ciebie :) W ogóle widać po Tobie że nie za bardzo zasługujesz na ub... NEO nie dostają takich przywilejów, trudno Ci wysępić 10 zł na STEAM? po co ja w ogóle tu pisze, poczekaj do niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...