Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na admina Mariusz_Dominator_Pudzianowski


Recommended Posts

Data wydarzenia: 04:03:2011

Godzina wydarzenia: 15:35

Nick gracza oskarżonego: Mariusz_Dominator_Pudzianowski

Przedmiot skargi: Wczoraj składając podanie o UB poruszyłem ten temat, nikt się jednak nim nie zainteresowałem. Wczoraj wszedłem na serwer i zaraz po wejściu admin Mariusz krzyczał coś w stylu "Machin siema", "Machin powiedz coś bo zbanuje". Nie wiedziałem o co chodzi. Spytałem się czy ktoś ogląda Dr House i zaraz dostałem kicka z powodem "siema machin". Wszedłem ponownie i znowu kick. Spytałem się za co, w odpowiedzi usłyszałem, że za słowa. Ja nawet nie przeklnąłem. Znowu dostałem kicka. Spytałem się o co chodzi z tym machinem i czy serwer się psuje. Odpowiedziano mi, że teraz jest sezon na wołanie siema machin czy coś takiego. Jedna osoba powiedziała, że serwer faktycznie się psuję. Nie mogłem pograć, bo co chwile miałem $800 po kickach.

Zaraz potem, pomimo słabych statów, dostałem SSy i bana.

Proszę o ukaranie Mariusza, bo to niesprawiedliwe, że jestem wyrzucany i nie dość, że muszę czekać całą rundę na rozpoczęcie to jeszcze mam mało kasy.

 

Dowód: ktoś na pewno potwierdzi

Link to comment
Share on other sites

Ej przepraszam ze dawałem Ci kicki za brak kultury, naprawde jest mi bardzo przykro. a reason 'siema machin' przez przypadek wkleilem mialo byc 'kultura' tyle mam do powiedzenia na ten temat natomiast ze screenow nie musze ci sie chyba tlumaczyc bo nie wiem czy wiesz ale jezeli mam podejrzenia (a nie tylko ja je mialem) to mam prawo zrobic ci ss.

Milego wieczoru

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahha Mariusz mnie przeprasza.

 

PS: Mów mi Machin. To ja, Twój najlepszy przyjaciel.

Właśnie! Ogarnij kolegę, bo mi 221 screenów sieknął.

 

A to prawdziwe moje screeny z wczoraj jakby ktoś chciał:

(Nawet żeście się nie z czaili, że na tych zmienionych SSach w liście zabitych osób jest Machin, chociaż nie było go wtedy na serwie :D:D:D:D:D:D:D:D Hahahahahahahahahahahahahah)

derats13370005o.th.png

derats13370004t.th.png

derats13370003u.th.png

derats13370002b.th.png

derats13370001.th.png

derats13370000af.th.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...