Jump to content
TheGames.PL More than games

PODANIE O ADMINA BF2 theQ~


theQ~
 Share

Recommended Posts

  • Nick: theQ~
  • Wiek: 16/brat 19.
  • Steam_ID: STEAM_0:1:19929482
  • Staż w CS: 2 lata,na The Games gram 4 miesiące.
  • Datę rejestracji na forum: 17:02:2010
  • b_560x95.png

  • Od kiedy u Nas grasz: od 4 miesięcy.
  • Powód ubiegania się o Admina: Przebywam na serverze bardzo długo,w dzień również i w nocy,często jest tak,że graja ludzie z dopalaczami,a adminów nie ma,i cały server płacze. Staram się zaprowadzić porządek na serverze na tyle,ile mogę.
  • Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Gram dużo,jestem konsekwentny,nie daje banów za byle co,znam się mniej więcej na amxie,dość duży staż w cs-a.
  • Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, gdy zacząłem gre na bf2 to chyba właśnie Ty byłeś pierwszą osobą, którą poznałem.

Jesteś kulturalny [nie słyszałem ani razu jak kogoś obrażałeś, przeklinałeś], a wręcz przeciwnie, pomagałeś uciszyć i ogarnąć. Bardzo często gdy wychodzę z CSa, ponieważ potrzebuje coś załatwić, Ty zwracasz się do Mnie o prośbę, bym komuś się przyjrzał, zbanował gdy np : idzie spam reklam, czy ktoś ma za duże pingi, jednym słowem, jesteś bardzo przydatny. Warto napisać, że prawie zawsze masz dobre przeczucie co do cziterów.

Masz u Mnie rzecz jasna wielkiego +

Link to comment
Share on other sites

Hmm wszystko jest ogólnie ok dużo grasz na serwie jesteś jak to określił Rebel kulturalny, często podpowiadasz gdy widzisz czita, ogulnie jestem na TAK tylko masz małą liczbę postów ( wogule twoim pierwszym postem jest podanie o adma :D) więc spróbuj to nadrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Czyli kolejna osoba na której koncie grają dwie osoby.

Nie.

 

Raca,posłuchaj,większość czasu,jaki jest,postaram sie przeznaczyć na cs-a,brat gra sporadycznie,jeśli wejdzie,zagra 1 mapę i to wszystko,rozumiem,gdyby cały czas grał,a ja udzielałbym się mniej to wtedy odrzucenie,ale na to raczej trzeba przymrużyć oko,bo czas jaki on spędza na grze jest <5 krotnie mniejszy od mojego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...