Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana GreeN


GreeN
 Share

Recommended Posts

Gracz: GreeN

Adres IP 79.184.105.158

Zbanowany 10-03-2011 - 20:50

długość bana : Na zawsze

Powód: Czitujesz Wallhack / Aim - Serwery Cs Thegames.pl

Zbanowany przez admina: Silence~ (Rebel - Silence)

Zbanowany na serwerze: TheGames.PL[bF2/4FUN][sTEAM+NoN]@ gry.wilan.pl

Poprzednie bany: 0

 

Witam, sory że bez wzoru, ale nie mogłem go znaleźć, a chcę szybko wyjaśnić sprawę. A więc, grałem na de_westwood miałem staty 5:2 (coś takiego) i drugi raz z rzędu poszedłem tą samą drogą i przyfarciło mi się, bo zabijałem gości. Grałem może z 5 minut, a po chwili dostałem bana że mam wh, bez żadnych dowodów nic zero. Nie mam zielonego pojęcia czym sugerował się admin. Proszę o szybkie wyjaśnienie sprawy i sorki jeszcze raz że bez wzoru, moderatorzy mogli by wstawić wzór w widocznym miejscu. Pzdr GreeN

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj GreeN,

nie wiem czy wiesz, że admini mają taki przywilej jak admin spectator, może nie wiesz jak to działa, ale przybliże Ci to mniej więcej. Widzimy kto gdzie jest, jak patrzymy np : na Ciebie, to widzimy odległość innych graczy, hp, broń itp itd...

Ewidentnie widziałem, że masz wh, do aima miałem wątpliwości.

Strzelałeś banie przez ściane..

Gdy koleś był za ścianą, pierw celowałeś na Niego ( w ściane) potem wychodziłeś i od razu bania..

Gdy ktoś rzucał granata zza ściany, za Nim go wyrzucił Ty już się cofałeś.

Miałem wszelakie podstawy, żeby nagrodzić Cię tym banem, i nie mów, że miałeś takie staty jak 5:2 bo z tego co pamiętam, to było 10:0 więc bacznie się Tobie przyglądałem.

Proszę zainwestować w STEAMA, gdyż będziesz traktowany jako całkiem inny gracz. Sprawa 50zł w sklepie takim jak (saturn, empik, media markt etc...) bądź na allegro sam klucz z 20/30zł. Rzecz, którą będziesz miał na kilka jak nie na kilkanaście lat

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie nagrałem demka, ani nie zrobiłem screenów.

Nie sądziłem, że gość będzie tak bezczelny i odwarzy się jeszcze napisać odwołanie.

Jak mówiłem, gościu ewidentnie miał hacki, walił banie przez ściany i to nie w miejsach gdzie normalny gracz by skanował. Widziałem co On robi, więc sądziłem, że nie będę musiał mu czegoś udowadniać. Razem z theQ~ < nie wiem czy wiesz, teraz On też ma admina> oglądaliśmy go i to co On robi.

Gdy mam wątpliwości robie screeny, ale są takie sytuacje jak wiecie, że one nie są potrzebne...

Link to comment
Share on other sites

Ty mnie człowieku pomyliłeś chyba z kimś innym... ja staty 10:0 miałem chyba czaisz jak przyszedł mój kumpel z cs'a i grał z 3 miechy temu. A tak w ogóle, to cię nie rozumiem jakiś typ pisał żebyś banował jakiegoś typa co miał staty 13:1 coś takiego, błagał cie na tym czacie nic nie zrobiłeś i jeszcze mi dałeś bana ... -.- Nie ogarniam cię ziomuś. A poza tym gram na starym kompie bo lapek nie chcę znaleźć myszki (a na touch padzie grać nie będę, bo sie nie da) i jak gram na tym złomie to tylko na " S O F T W A R E ", jak biore na openGL to mnie wywala z cs'a jakiś błąd wyskakuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie interesuje Mnie na czym grasz... Wiem co widziałem, i nie pier**l mi tutaj jakichś farmazonów.

Co do tego gościa co miał staty 13:1 to był freshu, nasz top 1 gracz, który nie raz był już sprawdzany przez adminów. Wbija nie raz staty 40:10.

Dla Mnie już ten temat jest do zamknięcia, chociaż jeszcze theQ by się mógł wypowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Weź człowieku się ogarnij.

Jeżeli widzisz kogoś z WH lub z innym hackiem ZRÓB MU SS'y [ nie wiem nie ma tego w regulaminie adminów, skoro o tym nie wiesz to po jakiego grzyba zostałeś admem ?]

Super wgl mam nadzieję że jeszcze kiedyś sobie na tym serwie...

Edited by GreeN
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, jeśli poleciał UB, to dobrze.

Pamiętaj, jeśli widzisz nawet kolesia który jest pierwszy, czy setny raz na serwerze - robisz ss/demko. Rozumiem, że widziałeś co widziałeś. Jednak, z tego co widzę .. nikt się za tym nie wstawił.

 

Więc na przyszłość - SS/DEMKO a nie będzie dyskusji!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...