Jump to content
TheGames.PL More than games

Screeny Duma Pomorza #2


Recommended Posts

Jest to zdeczka smieszne dla mnie gdyz to TY ! karzac mi wrzucic ss w ogole nie wzioles tego pod uwage i tylko dlatego wlazlem na serwer i co ? jak wlazlem to czekam na admina.

Zrobi ci to roznice czy poczekam w grze czy na spekcie ? i tak bys dal bana ze wlazlem.

Wiec to kto sie nie wywiazal ze swojego obowiazku sprawdzenia mi ss.

Przedluzasz mi bana zamist w ramach rekompensaty dac mi tego ub wkoncu za to ze musialem tyle czekac zebyscie napisali " ss czyste.."

czekam na twoja odp FleeSzzUuu

Edited by Duma Pomorza
Link to comment
Share on other sites

czekam czekam sie doczekac nie moge, admin powinien chyba raczej brac za siebie odpowiedzialnosc co robi.

Wiec dales mi bana za SSy je wrzucilem wiec sprawdz je, a dostajac bana powiedzialem przez mikro i napisalem na chatcie , admin za 20min wejdz na forum .

Ostatnio przed tym postem dzis o 20:33 dodalem posta i nikt nie raczyl mi sprawdzic screenow.

Wiec czekam na ub. Moze dacie wkoncu pograc w weekend...

Link to comment
Share on other sites

ja rozumiem ze jest wiele innych rzeczy niz cs , ale skoro wtedy admin był online w grze robiac mi ss, pisalem i mowilem zeby za 20min wlazl na forum ze wrzuce screeny . i nic.

admin wlazl i napisal ze 1 ssa brak to dorzucilem bo widocznie na imageshacka sie nie zaladowalo to dorzucilem, wiec mogl po chwili wejsc i zajrzec i dac UB. Wiec jest weekend to tez dla odprezenia bym sobie po strzelal, to co z tym ub.

Link to comment
Share on other sites

to ze się z nim fajnie gra nie zwalnia go z tego ze ma czekać na UB na forum i nie wchodzić na serwer po banie, czego nie był łaskaw przestrzegać w dodatku to zachowanie chyba jednak nie na miejscu, admin jest od tego żeby w razie potrzeby zrobić ss a to ze nie wstawił wszystkich za pierwszym razem gdzie Fleszu odpowiedział po paru minutach to już tylko jego sprawa i powinien siedzieć na dupie i czekać grzecznie aż Fleszu znowu się pojawi na forum

Link to comment
Share on other sites

Fleszuuu i tak jest bardzo "koleżeński" skoro nie dał mu perma, tylko przełożył bana. Osądzał go według przyjętych tu zwyczajów, co do tych odzywek od Duma to powiem Ci jedno, jeżeli brakuje Ci kogoś, kogo mógł byś sobie powyzywać, wejdź sobie na nk [nasza-klasa] wpisz sobie w wyszukiwarce "Frajer" i prowadź z Nim dyskusje na swoim poziomie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...