Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na admina Małysz by NIq


Recommended Posts

Witam! Nie widziałem żadnego wzoru więc piszę tak. Chodzi o bana za obrazę "admina" na godzinę. Małysz zraszował. Padłem i zdenerwowałem się. Napisałem coś w stylu "Małysz kur*o nie rashuj". Przyznam się poniosło mnie i przepraszam go jako gracza, ale ban był bezpodstawny. Dlaczego? 1. Nie miałem pojęcia, że jest adminem 2. To nie było nic w stylu "admin to chu*" tylko było skierowane do konkretnego gracza, jako gracza nie admina. Screen z konsoli:http://www.speedyshare.com/files/27893924/Screen_03.bmp

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, nie. Bądźmy konsekwentni. Jeżeli tak to ban za obrazę gracza nie admina. Ludzie za mocno tu kryjecie swoich bo taki gracz jak ja jest traktowany jak najgorsza szmata! A poza tym założę się, że gdybym obraził innego gracza to on by nawet palcem nie kiwnął. Po prostu uraziło to honor wielmożnego szlachty, który ma admina bo zabulił za to kasę. Adminem powinni być ludzie sprawiedliwi i otwarci na graczy, a nie na swoje ego.

Link to comment
Share on other sites

Akurat za admina nie zapłacił nic z tego co mi wiadomo;) Słuchaj admin na serwie jest traktowany inaczej niż zwykły gracz i podam przykład. Jak obrazisz prezydenta to zapłacisz większą karę niż za obrazę zwykłego ludzika ;) Admin w pewnym sensie jest władzą na serwerze. Należy mu się szacunek. Oczywiście każdemu innemu też i raczej jakbyś obraził innego gracze też dostał byś bana. Jeśli nawet admin nie zauważy lub nieusłyszy, że ktoś kogoś obraził to od tego są screeny które gracz urażony robi wrzuca je na forum a admini wymierzają mu karę. Mam nadzieję, że rozumiesz? I nie miej pretensji tylko odczekaj czas na który zostałeś zbanowany lub napisz do admina który wręczył Ci bana i dogadaj się z nim o skrócenie kary ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, nie. Bądźmy konsekwentni. Jeżeli tak to ban za obrazę gracza nie admina. Ludzie za mocno tu kryjecie swoich bo taki gracz jak ja jest traktowany jak najgorsza szmata! A poza tym założę się, że gdybym obraził innego gracza to on by nawet palcem nie kiwnął. Po prostu uraziło to honor wielmożnego szlachty, który ma admina bo zabulił za to kasę. Adminem powinni być ludzie sprawiedliwi i otwarci na graczy, a nie na swoje ego.

 

 

Nie bedziesz wyzywal stanowiska Admina swego, ani zadnego blizniego swego...

 

poczekaj jak ja wróce... banow bedzie od groma;):cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...