Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od [kicka/bana]


Recommended Posts

1.Tytuł Tematu:Odwołanie od kicka/bana

2.Data otrzymania kicka\bana: 12-04-2011

3.Godzina: 16:07

4.Nick Admina wręczającego: Zdejm ten Fartuch ! (FleeSzzUuu)

5.Nick Gracza zbanowanego: MROZIK

6.Uzasadnienie kicka\bana: juz nigdy tu nie zagrasz

7.Treść odwołania: chcialem sobie pograc tak jak zawsze mniej wiecej o tej porze... ale patrze wszystkie sloty zajete... no to czekam i w miedzy czasie popatrzylem kto gra w tej chwili i patrze na pierwszym miejscu jest MROZIK ... 14 fragow. mysle no to ładnie ... jaki patus sie za mnie podszywa i tak probuje wejsc na serwer no i mi sie wkoncu udało. ale patrze i tego typa co sie za mnie podszywał już nie ma. i odrazu jak wszedlem ktos tam juz sie do mnie gadał żebym zbijał stąd itp itd i zanim zdazylem cos napisać juz BANA dostałem od Fartucha...

Wezcie mnie odbanujcie... jakis typ sie podszywał za mnie pewnie gral na jakims aimie i ja za niego bana dostalem...

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz mnie uświadamiać za co straciłem admina, bo wiem co zrobiłem. Sam nie mam teraz wpływu na to co się dzieje na serverze wiec proszę adminów o bieglejsze zainteresowanie się serverem. Nie chodzi mi o siedzenie non stop tylko od czasu do czasu zajrzeć i zobaczyć co sie dzieje. Po prostu ostatnio admini tak często zaglądają na server ze co 4 osoba biega z chetami..

 

PS: Uważam, że wypełniałem swoje obowiązki (a głupota to inna sprawa) i nie chcę się waśnić z żadnym z adminów bo lubie was chlopaki ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...