Jump to content
TheGames.PL More than games

Brawo Pączek..


Recommended Posts

Brawo Pączek jestes zajebi*tym adminem dajesz mi bana bo widziales kiedys moj temat nie zerkniesz ze mam ub i dajesz mi bana na serwie? -.-

To nic ze pol serwa ci gada ze ub mialem , ale ty swoje , od akcji z adminem Zdejm Ten fartuch miecha nie wchodzilem na serwer a ty mi wciskasz ze mialem bana choc na liscie banow nic nie ma wiec najpierw sprawdz a potem dawaj bany tak z przyszloscia dla ciebie..

I Powodzenia dalej jako admin napewno sie wiele osob na tobie przejedzie jeszcze..

 

Moge ub.. ?

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie wg wzoru.

Po drugie za brawa dzieki.

Po trzecie nie wiem jak sie dogadales z fartuchem.

Po czwarte ja umiem czytac i rozrozniac "aktywne bany " od "nieaktywne"

Po piate sprawdzilem i zauwazylem akurat aktywne.

duma.png

 

Po ostatnie w chuju mam ile osob mi powie ze miales ub jak nie masz zdjetego bana.

 

Zapewne sie przejedzie. napisz cos jeszcze ciekawego to sie pierwszy przejedziesz.

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

to ja ci mowie dogadaj sie z Fleszem bo najwidoczniej powiedzial ze mam ub a nie wyczyscil tego...

wiec tu nie moja wina..

Grałem bo powiedzial mi ze moge...

to błąd adminow nie moj..

 

edit.

 

zobacz ze dzien tych banow to jest otwarcie tematu z fleszem...

więc nie zostało wyczyszczone za poprzedni ban za ktory flesz napisał mi ze mam ub..

wiec czekam na ub.

Link to comment
Share on other sites

na liscie banow nic nie ma wiec najpierw sprawdz a potem dawaj bany tak z przyszloscia dla ciebie..

 

 

Ja nie mam obowiazku pamietac wszystkich odwolan i ich finalow. Zaswitalo mi ze miales bana wszedlem na BL zobaczylem 2 aktywne to dalem.

 

 

A z Fleszem to Ty sie dogadaj. Ty masz bana i Ty chcesz ub.

Link to comment
Share on other sites

ja mu napisalem pw i nic nie moge zrobic , wy jestescie na swoim poziomie admin/admin wiec zapytaj o co chodzi w tej sprawie , ja ci wyjasnilem jak sprawa wyglada to teraz wciagnij flesza bo ja nie mam z nim takiego kontaktu jak ty..

a on ci i tak powie to co ja..

znowu musze czekac..

czekalem 2 tyg bo fleszu mi bana przedłuzyl skonczyl sie ban pogralem 2dni

przerwa miesiac dzis wbilem i cos takiego...

Pozdro..

 

ty mi dales bana to ty masz obowiazek dogadac sie z adminem z ktorym zwiazana jest sprawa aby sie dowiedziec czy rzeczywiscie prawidłowo mnie oskarzyles o wejscie na aktywnym.. data dostania bana a data postu w ogole ci nie pokazuje jak było..

 

Mam nadzieje ze za niedługo Fleszu wbije tutaj i powie jak było..

Edited by Duma Pomorza
Link to comment
Share on other sites

http://forum.thegames.pl/odwolania-od-banow-ze-screenyami/2735-screeny-duma-pomorza-2-a.html

goracy temat z 17.03 (tego dnia został otwarty odrazu gdy dostalem te bany co paczek pokazuje na zdj) , świadczy to o tym ze ten temat jest do tych banow i po moich nie potrzebnych kłotniach z adminami wyczekalem 2x przedłuzenie bana i wkoncu Fleszu pozwolił mi grac po czym sie specjalnie nawet upomniałem , fleszu napisał mozesz a ja mam neo i nie wiedzialem ze te bany mam na liscie banow. Widocznie Fleszu powiedział ze moge grac , a nie usunął mi tych banów z listy.. więc to nie moja wina ze te bany są na tej liscie bo ja zostalem z nich rozliczony..

 

to dostane ub ? :(

 

Fleszu wypowiedz sie jak było :).

Link to comment
Share on other sites

ty mi dales bana to ty masz obowiazek dogadac sie z adminem z ktorym zwiazana jest sprawa aby sie dowiedziec czy rzeczywiscie prawidłowo mnie oskarzyles o wejscie na aktywnym.. data dostania bana a data postu w ogole ci nie pokazuje jak było..

 

Ty jestes poprostu malo kumaty. Obowiązku dogadania sie z nikim nie mam. Ja cie nie oskarżałem o wejscie na aktywnym banie, ja cie poprostu zbanowalem. I wybacz ale nadal bede sprawdzal bl zanim kogos zbanuje a nie "dogadywal" sie z innymi adminami czy przypadkiem nie dali komus bana.

 

Musisz poczekac na flesza jesli pozwolil ci grac to niech cie odbanuje.

Link to comment
Share on other sites

Ty jestes poprostu malo kumaty. Obowiązku dogadania sie z nikim nie mam. Ja cie nie oskarżałem o wejscie na aktywnym banie, ja cie poprostu zbanowalem. I wybacz ale nadal bede sprawdzal bl zanim kogos zbanuje a nie "dogadywal" sie z innymi adminami czy przypadkiem nie dali komus bana.

 

Musisz poczekac na flesza jesli pozwolil ci grac to niech cie odbanuje.

 

nie no ja przeciez bym zrobił na twoim miejscu to samo gdybym zobaczyl ze jest ban a ktos gra.. tylko podalem ci dowody ze ten ban jest za tamto co zostało wyjaśnione.. i nie chodzi zebyś dogadywał sie z kazdym adminem tylko czy jak masz możliwośc zeby powiedziec Fleszowi zeby tu zajrzał.

Link to comment
Share on other sites

no to do całej tej sytuacji.

oboje macie racje ale Tacz wie co mówi.

On nie ma obowiązku ściągać na forum adminów czy prosić się żeby odpowiedzieli w jakimś temacie.

 

cała sytuacja mój błąd bo zapomniałem ściągnąć z ban listy.

co do Ciebie jest to ostatnie ostrzeżenie co do kultury.

Tacz zrobił to co musiał więc nie miej do niego problemu !

 

~unb i zamykam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...