Jump to content
TheGames.PL More than games

Ban za (hmm ?)


Recommended Posts

Naprawdę jesteś takim idiotą czy tylko udajesz?

Grałem też z wami gadając na skype. Nawet kiedy freszu nie podpowiadał wiedziałeś gdzie kto jest :) Ślepi nie jesteśmy, a więc chyba daj już sobie spokój. No chyba że chcesz nas jeszcze bardziej rozbawić.:confused:

Link to comment
Share on other sites

a widzisz tu jakis dowod?

bo ja jeszcze nie .

 

 

Narazie mam swoje zdanie , gdyz dowodu nie pokazaliscie mi zadnego.

 

 

uwierz dowody sa...

 

nie tylko ssy , nie tylko demka.. ale przede wszystkim pewna rozmowa...

 

oczywiscie moje dowody przeciwk oTobie chyab wszyscy admini juz widzieli takze uwierz..dowody sa..i to konkretne;);)

 

My admini nie jestesmy dzieci .. mamy swoje lata..a takze swoje jako admini juz troche odbebnilismy;)

 

ja sam tutaj jestem jakies poltora roku.. dolicz d otego admina na kilku innych serwerach gdzie spedzalem swoj czas przed gra na TG

nie chwalac sie.. nosa do oszustow mam..

 

pozdro..

 

PS: Faja jak nie przestaneisz spamowac to tez odpoczniesz troche od gry i od forum

Link to comment
Share on other sites

Duzo osob ktorzy graja ze mna na skype moga to potwierdzic ; )

 

Buźka na końcu tej wypowiedzi mówi sama za siebie kpisz ze wszystkich adminów na TG, heh wiesz zrobimy Ci teraz taki mały teścik wytrzymałościowy, czekamy na pojawienie się Flesza jak się pojawi ujawni dowody jakie na Ciebie mamy a i jeszcze jedno mam prośbę jak już je wrzucimy żebyś sobie zdjęcie zrobił bo takiego zdziwka jakie trzaśniesz to nikt z nas napewno nie widział.

 

PS. Fleszuu może będzie dzisiaj ale nie wiadomo na 100% także czekamyy

Link to comment
Share on other sites

Buźka na końcu tej wypowiedzi mówi sama za siebie kpisz ze wszystkich adminów na TG, heh wiesz zrobimy Ci teraz taki mały teścik wytrzymałościowy, czekamy na pojawienie się Flesza jak się pojawi ujawni dowody jakie na Ciebie mamy a i jeszcze jedno mam prośbę jak już je wrzucimy żebyś sobie zdjęcie zrobił bo takiego zdziwka jakie trzaśniesz to nikt z nas napewno nie widział.

 

PS. Fleszuu może będzie dzisiaj ale nie wiadomo na 100% także czekamyy

 

 

to poczekamy .

Link to comment
Share on other sites

obawiam się że czekanie nic tu nie zmieni, ja posłuchałem tylko rozmowy ale jak dla mnie to ona w zupełności wystarczy resztę zerknę jak będzie na to więcej czasu, a z ta fotka to dobry pomysł jest :D

 

Fleszu czekam bo chce dalej poczytać te marne próby przekonania nas że jest czysty:p

Link to comment
Share on other sites

obawiam się że czekanie nic tu nie zmieni, ja posłuchałem tylko rozmowy ale jak dla mnie to ona w zupełności wystarczy resztę zerknę jak będzie na to więcej czasu, a z ta fotka to dobry pomysł jest :D

 

Fleszu czekam bo chce dalej poczytać te marne próby przekonania nas że jest czysty:p

 

nie mam zamiaru juz was wiecej przekonywac , tyle czekalem i nawet dowodu mi nie pokazaliscie.. ; )).

 

a jest wiele serwerow BF2.

Dowodu sie nie doczekałem.

Cya.

Link to comment
Share on other sites

Duma, żałość mnie bierze jak patrzę na Twoje wypociny. Gratuluję tych pięknych skanów, które zawsze opatrzyłeś zacnym komentarzem ''o k**** ale skan!'' oraz Twojej ponadprzeciętnej spostrzegawczości i sprytu, np. ''spadochron widziałem'', ''zmieniałeś na nóż'', no i słyszenia granatów w powietrzu XD

 

 

... ale przecież to ''lata praktyki''! Hahahahahaha XD

Link to comment
Share on other sites

poszkodowany się wyłamał ? czy nadal chce dowód ?

widzisz, 15 letni kolego Mateuszu M. ze szczecina. problem jest taki że w tej rozmowie o którą nam chodzi wyraźnie podałeś nazwę czitów które używasz i których nie wykrywają ss, ta wersja 6.0 - tak, dokładnie ta...

przypominasz już sobie ?

 

P.S

na zdjęciach nie mruż oczu. Stylowe koszulki macie (nike)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...