Jump to content
TheGames.PL More than games

pff


Recommended Posts

jak ktos jest pedałem i nie rozumie że trzeba przestrzegać regulaminu i nawet po upomnieniach robi to samo to nie moja wina. tutaj jestem dłużej niż ty grasz w cs więc nie pouczaj mnie bo jesteś żałosny. tak idz dokończ grę.

albo lepiej będzie jak pobiegasz za piłką a nie tylko internet

Link to comment
Share on other sites

Faja wytłumaczysz mi coś ?

Jeżeli denerwujemy Cię to pytam po cholere tu grasz ?

 

Proste, ze lepszymi adminami są Mariusz, Revo, Theq, bo wiedza co jest grane i kto gra i jak na serwie

 

Czyli reszta adminów jest zbędna ? zostawimy tylko tych, którzy są "fajni", reszta adminów nie wie co to gra i nie rozumie potrzeb gracza tak? Zacząłeś u Nas gre, więc musisz się stosować do panujących tu zwyczajów/zasad, trudne ? ja również ich lubie, ale zaraz by był płacz, dlaczego jest tak mało adminów a cheaterzy są. Admin też człowiek Faja, że jesteś tutaj pionem to nie Nasza wina ;)

 

Wiesz co by wypadało zrobić ? Przeprosić Flesza.

Link to comment
Share on other sites

dobra, nie spinaj się 15-latku.

Nie znasz mnie bo może zbyt mało grasz ?

2674 - to twój czas gry.

4545, 2958 - a to moje z nicków na których gram, więc nie wiem komu chcesz wkręcić że grasz dłużej i że ja nie wiem co się na serwerze dzieje.

 

Nie masz racji a chcesz coś udowodnić, tylko nie rozumiem w jakim celu.

Z pewnością lepszymi adminami są "ci" z którymi lepiej ci się rozmawia. Mnie nie interesuje twoje zdanie i nie będziesz sobie tutaj robił co ci się podoba. Serwer ma zasady/regulamin którego gracze muszą przestrzegać a jeśli nie pasuje to wyjazd.

Dużo normalnych ludzi odchodzi - jeśli odejdziesz na pewno nie zaliczymy cie do tej grupy.

Możesz zapytać H@ (główny admin, właściciel serwerów) czy zależy nam na takich graczach jak ty - nie przestrzega regulaminu jak i na forum tak i na serwerze, wprowadza zbędny chaos.

Widzisz, a tak na koniec przeczytaj swój nick i zobacz kim jesteś (idealnie trafiłeś)

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...