Jump to content
TheGames.PL More than games

odwolanie WSRH


Recommended Posts

no wlasciwie tak ale tamte bany za ss i byly wystawione i dostalem UB a pozniejh nie wiem czy kojarzysz ale dostalem bana za spray na rats na 10 h no i wszedlem 11 h po banie i dalej dostalem bana perma no to napislem odwolanie, a tamte bany aktywne sa dalej bo nie daje ip w odwolaniu bo mam zmienne to mi tam nie zalezy tylko chce miec nick czysty nie chce sie ukrywac przed adminami czy cos. A na ten nick to z kolezanka na zmiane czasami gramy dlatego czasami takie zmiany lepiej gorzej i takie tam :D

A co cos nie tak???

http://forum.thegames.pl/odwolania-od-banow-ze-screenyami/2803-ss-glut.html

Edited by glut
Link to comment
Share on other sites

ale to nie JA to kolezanka bo zapomnialem jej jeszcze powiedziec o tym banie :(

 

kurde no...szkoda ze ciocia nie wbila...

 

 

jak dla mnie sciema.. grales na aktywnym banie... ub nie...

 

niech sie wladza wypowie.. lub Ci ktorzy maja wiecej praw ode mnie;))

Link to comment
Share on other sites

kurde nie sciemniam pamietacie gracza ':D': D' ktory dostawal bany,kick-y za nick to wlasnie jest ta osoba ktora gra na nick WSRH no tyle ze wtedy za jej pozwoleniem gralem zeby odznaki nabic.

Edited by glut
Link to comment
Share on other sites

dla dopelnienia wypowiedzi bana na WSRH dostalem 29-04-2011 okolo godziny 20:00 a ona byla rano 30-04-2011 bo o godzinie 13:00 tego dznia juz wiedziala :) cos jeszcze ?? nie wiem jak inni mysla ale to ma sens bo to jest prawda wiec musi miec sens :D:D

 

A i nie we dwoje gramy bo jej tylko gralem zeby kilka odznak nabic a tak to wiekszosci ona gra jakis dowod chcecie? mam wejsc na serwer na glut a ona na WSRH??

Edited by glut
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...