Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana + screeny SwireK !


Recommended Posts

Data otrzymania bana:02/06/2011

Godzina:20:34

Admin wręczający:Wr()n@

Gracz zbanowany:SwireK !

Uzasadnienia bana:miałem farta (skill)

 

 

Proszę o ub oto 3 screeny

1 screen http://imageshack.us/photo/my-images...ault0000o.png/

2 screen http://imageshack.us/photo/my-images...ult0001nh.png/

3 screen http://imageshack.us/photo/my-images...ult0002ut.png/

 

 

Dzięki

Edited by SwireK !
Link to comment
Share on other sites

hohoho :D slugo ladowales screeny :D

2 screen moim zdaniem modyfikowany :P (patrz drabina jaka krzywa ) specjalnie z linijke do monitora dawalem :D

3 screen? tt ma czerwone uniformy?:D chyba wiem czemu tak nas zabijales na expercie z shoota z kosą (cfg bxt...)

btw co to za celownik ;>?

I najwazniejsze !! skad u ciebie na zwyklym assasulcie jest szklo? szyba pleksa ??

 

Wiem ze troche sie rozpedzilem :P ale chcialem pomoc bo dla mnie ten gracz smierdzi od dawna !!

 

PS. 2 screen odpalony na maxa

a 3 screen lewy dolny rog za czerwoną skrzynką to czerwony power rangers czy sw mikolaj?

Link to comment
Share on other sites

mój cs jest zmodowany graficznie ze ogólnie mam wygląd jak z cs source i morze dlatego sa błędy kumpel stach i pare innych moga potwierdzic ze niemam choc gram juz 2 lata a że te modele sa zakazane to niewiedziałem moge je podmienić więcc ? tu nic ne było robione 2 screen niewiem co to za kleks/a drabine niby poco miał bym wklejać ??????

PS:jak myślicie że gram na w/h czy na innym gównie to se tak myślcie/zaczne grać na innym serwie lub zaczne grać w sourca

 

 

DZIĘKI :P

Link to comment
Share on other sites

Przyjrzałem się jeszcze raz tej drabince, może faktycznie nie jest wklejona [ bynajmniej nie cała ] tylko fragmenty. To, że gość nie wie jak wrzucić screeny nie oznacza, że nie może mieć haxa. Skoro wrzuciłeś za niego screeny to może wytłumaczyłeś mu jak się posługiwać czitami.

 

P.S.

Stachu nie rób off topów, jeżeli zapomniałeś czegoś dopisać, to edytuj swoje posty wcześniejsze, tylko tak żeby było wiadomo ock.

Link to comment
Share on other sites

niby poco miał bym edytować 2 screen jeśli sa robione w tej samej prawie sekundzie?? jak te moje powerrengersy są z nożem to tez sa niewidzialni chyba ze nie ma experta ;p ja ich uzywam bo lepiej sie rozpoznaje czy to twoj czy wrog tego celownika uzywam bo jest mały i łatwiej walnac banie dzieki jak niewiezycie to mozecie wparowac do mnie na chate i se przeszukajcie kompa czy kiedyś miałem

Link to comment
Share on other sites

czegoś tu nie rozumiem niby czego ma zostać ban za co ?? niewidzę przyczyn moge wam nawet nagrać czy coś jak mówiłem Stachu przechodze na złą stronę SOURCA do ziara

Dzięki niepotrzebnie straciłem tu czas narazie

za 2 godzinki zbacze ,,MOŻE" jakiś pozytywny post będzie

Link to comment
Share on other sites

niby poco miał bym edytować 2 screen jeśli sa robione w tej samej prawie sekundzie?? jak te moje powerrengersy są z nożem to tez sa niewidzialni chyba ze nie ma experta ;p ja ich uzywam bo lepiej sie rozpoznaje czy to twoj czy wrog tego celownika uzywam bo jest mały i łatwiej walnac banie dzieki jak niewiezycie to mozecie wparowac do mnie na chate i se przeszukajcie kompa czy kiedyś miałem

 

Nie będę wchodził z tobą w dyskusję, ponieważ sam się w niej pogrążysz.

 

"Łatwiej walnąć banie" = wspomagacz, tak samo jak głupia kropka na ekranie jest wspomagaczem.

 

Tak więc, arrivederci!

Link to comment
Share on other sites

czyli co dostałem bana za wygląd gry??? że mam lekko podkolorowaną grafikę na podstawowych mapach takich jak assault przez ,,real mod"

a celownik przecie nie jest zabroniony

i jak mowilem modele kolesi jak trzymaja nuz tez sa niewidzialni

 

 

 

CHCĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ ZA CO DOSTAŁEM BANA !!

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Link to comment
Share on other sites

Nie kłam, że źle działa.

Jeśli jest celownik bez zooma = cheat. Na każdym serwerze/forum powiedzą Ci to samo.

 

Btw. jeśli w grze nie zrobili celownika przy broniach z lunetą, był chyba ku temu jakiś powód, nie?

Link to comment
Share on other sites

mały celownik ma sie poto że sie lepiej ładuje w bańke chcesz to ci moge podać strone WWW z której to pobierasz to jak z modelami podmieniasz tylko plik i masz taki + a nie taki co strzelaszi ci sie rozszerza ten celownik zrobiony jest po to aby się nie rozszerzał kto chce taki link WWW ??

Link to comment
Share on other sites

mały celownik ma sie poto że sie lepiej ładuje w bańke chcesz to ci moge podać strone WWW z której to pobierasz to jak z modelami podmieniasz tylko plik i masz taki + a nie taki co strzelaszi ci sie rozszerza ten celownik zrobiony jest po to aby się nie rozszerzał kto chce taki link WWW ??

 

Ja nie wiem, jesteś już na dnie a dalej kopiesz .. To, co sam na górze napisałeś, potwierdza że ten celownik to cheat. Po **** by w grze robili rozszerzający się celownik?! Pomyśl człowieku logicznie chociaż raz w życiu.

 

Ub nie będzie, dziękujemy za grę i prosimy promować naszą sieć serwerów TheGames.pl

 

Zamykam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...