Jump to content
TheGames.PL More than games

Za mało adminów?


Recommended Posts

Witajcie,

 

Na serwerze gram od niedawna, gra się fajnie i miło, ale do momentu.... do momentu gdy nie przyjdzie ktoś na "dopalaczach". Zazwyczaj gram w weekendy i każdego tygodnia widzę sporo osób którzy powinni dostać bana (aim'y, wh'e, speed hacki'i itp...).

 

Nie wiem ile jest tutaj adminów ani jak często grają, ale według mnie za dużo jest osób, którzy w ferworze walki i zdobywania fragów za wszelką cenę psują grę wszystkim innym...

 

Dobrze by było jakbyście ogarnęli ten "bałagan". Jakby co, ja ze swojej strony chętnie pomogę w miarę możliwości.

 

Pozdrawiam i liczę na odzew załogi zarządzającej serwerem ;-)

 

S.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, jakbym miał dekma nagrywać za każdym razem to dzisiaj miałbym już chyba z 10... ;-)

 

Może jak dam się lepiej poznać tutejszym adminom i zagoszczę na dłużej to mógłbym sam zrobić trochę porządku ;-) Na razie tylko straszę graczy że robię demka ;-)

 

S.

Link to comment
Share on other sites

Na serwer wchodzę bo chcę pograć w przyjaznej i przyjemnej atmosferze, o którą czasami niestety trudno - stąd poruszyłem temat ;-)

 

Ogólnie to i tak mi się tu podoba, więc jeżeli czas pozwoli będę wpadał regularnie, może nagram kilka demek coby Wam pomóc.

 

Admina to by chciał pewnie każdy, wiadomo że nie dajecie go pierwszemu lepszemu z ulicy... Pożyjemy - zobaczymy, jeżeli zagoszczę tutaj na dłużej i mi się spodoba to chętnie pomogę w miarę możliwości :-)

 

pozdrawiam

 

S.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...