Jump to content
TheGames.PL More than games

Brawa Dla Agaty ;*


Recommended Posts

Opiszę sytuacje ze smiesznym adminem jakim jest AGATA.

A wiec gramy normalnie mape (nie pamietam nazwy) i Agata patrze zbanowala gracza KUBE ( za "czity" podobno) , ale ze to jest moj 8-letni kolega ktorego znam i gram z nim nie mogl miec zadnych czitow! On ledwo IP imie dodac do ulubionych a co dopiero "czity"...

 

Potem sie pytam ADMINA , czego go zbnowal jak nic nie mial? :down:

- A ADMIN dal mi slaya. Potem pytam za co slay a ADMIN ze za aima..

 

Tyle nie mam zamiarau sie rozpisywac bo mam zycie prywatne , ale dla kolegi zrobilem wyjatek .

Prosze o odbanowanie gracza KUBA . I ogarniecie tego wlasnie admina . :);)

 

 

__________________________

Z pozdrowieniami Zadyma ;)

Link to comment
Share on other sites

aa zadyma. Perfidny aim i nie chce mi sie nawet rozpisywac. Jezeli mam watpliwosci to robie screeny. Co do Ciebie nie bylo zadnych. Przez smoka waliles i fleshe. Obkrecales sie dookola. Szkoda gadac i nie wiem po co w ogole cos tu piszesz. Slaya dostales dlatego ze 2x wbiles na serwa po banie.

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

"Ok, moge stracic ale napewno nikt nie bedzie mna rzadzil, po to jest admin by pilnowal porzadku na serwie i to wlasnie zrobilam."

Heh. Spoko. Tylko na mapie scout coś tam (nie pamiętam całej nazwy) gościu leciał na odpalonym aimie i wh. Wszyscy niemal darli się, że gościu ma czity ( bodajże cziter o nicku FOX) a Ty nic z tym nie robiłaś. Po jakiś 5 min zeszłaś na specta sądziłem, że go zbanujesz nic nie robiłaś. Dowodów nie mam ale serwer może poświadczyć np. Joker. któremu też już nerwy puszczały. Tak więc jak piszesz, że admin jest od pilnowania serwera to go pilnuj!!. Tyle mam do powiedzenia PZDR.

Link to comment
Share on other sites

Agata dobijasz mnie ... Ogarnij sie :*

 

Po pierwsze minusie bana nie dostalem ja , tylko koles KUBA

Po drugie nie obkrecalem sie dookola . A walilem przez smoki , poniewaz jak bys miala troche oleju i grala juz w csa , to bys wiedziala ze nawet przez smoki w lewym dolnym rogu pisze nick.

 

Tak wiec zastanow sie co piszesz . Napisalas , ze dostalem 2bany?

Chodz nie dostalem ani jednego , a jak dostalem pokaz amxbans.

 

Ja zalozylem tylko konto po to zebyscie odbanowali KUBE. To dziecko 8letnie i nic nie mial.

Link to comment
Share on other sites

"Ok, moge stracic ale napewno nikt nie bedzie mna rzadzil, po to jest admin by pilnowal porzadku na serwie i to wlasnie zrobilam."

Heh. Spoko. Tylko na mapie scout coś tam (nie pamiętam całej nazwy) gościu leciał na odpalonym aimie i wh. Wszyscy niemal darli się, że gościu ma czity ( bodajże cziter o nicku FOX) a Ty nic z tym nie robiłaś. Po jakiś 5 min zeszłaś na specta sądziłem, że go zbanujesz nic nie robiłaś. Dowodów nie mam ale serwer może poświadczyć np. Joker. któremu też już nerwy puszczały. Tak więc jak piszesz, że admin jest od pilnowania serwera to go pilnuj!!. Tyle mam do powiedzenia PZDR.

 

 

Moze dlatego ze siedzialam w pracy :) I tyle ile moglam to zrobilam. Po chwil go zbanowalam. Gralam wtedy bez glosu i wiecej bylam afk. Wiec nie wymadrzaj sie tak bo mysle ze dobrze iz w ogole jakis admin byl a ty lapiesz za slowka i w ogole nie zwiazane z tematem.

 

Gracz FOX Typ bana SteamID SteamID STEAM_0:0:898498336 Adres IP ukryty Zbanowany 07-11-2011 - 15:11 d³ugo¶æ bana Na zawsze Wygasa Nie wiadomo. Powód wrzuc screeny thegames.pl Zbanowany przez admina Agata (Agata) Zbanowany na serwerze War3FT [TheGames.PL][FastDL] @ pukawka.pl

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

http://banlista.thegames.pl/ - widzisz tam moj nick?

 

Do dodania AGATKA dala kolesiowi bana za "lamienie" wtf .

 

LAmisz - to jest w reason'ach przy banowaniu. Malo obeznany jestes. A dokladnie zwroc uwage na jakiej mapie dostali bana za lamienie - 35hp. Rzucali granatmi, strzelali. Nie wiesz, to sie nie udzielaj, zostan przy sobie. Zerem jestes ty, niech twoj kolega sie wypowie skoro nie ty bana dostales. Obkrecales sie dookola i nie bedziesz mi wmawial. Slepa nie jestem. Idz na inny serwer i tam wkrecaj admina. A czemu Ciebie tam nie ma to nie wiem, widocznie wystapil jakis blad. Omg zamknijcie ten temat bo z dzieciakami nie ma co gadac.

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

Ty jestes jakas pojebana dziewczynko ...

 

I zadnego bledu denny minusie nie bylo , bo nawet bana nie dostalem!

 

A koles nie zlozy zadnego ~tematu bo na 8 lat !

 

 

Nie bede sie znizac do twojego poziomu i mowic kto jaki jest. Mi wyskoczyl ban, widocznie sie cos zwiesilo z serwerem. Dla mnie temat zamkniety. Dla Ciebie pani, - smarku :-)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiesz co zadyma... Zalosny jestes kompletnie. Nie bedziesz tu nikogo wyzywal ani nikomu rozkazywal. Chyba jednak wiesz jak bylo... To cos 8letnie lepiej gralo ode mnie i dlatego bana dostal... :(

 

 

Lol i dlatego, że lepiej grało od ciebie dostał bana >

Link to comment
Share on other sites

Chyba lepiej od ciebie. Naucz sie myslec podczas czytania smarku jeden. 7 lat temu mialam staty jak te twoje cos. :-) Pozazdroscic twojej inteligencji chyba. Wyjdz lepiej, daj dziecku jesc a nie komputer. Sam mu sciagnales aim'a ? Czy juz umie ? :)

pozatym, ty tez miales dostac bana bo miales aima, lecz cos sie zwiesilo, nie wiem czy mi net w pracy czy serwer na chwile. Dlatego dostales kicka.

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.

Zadyma grałem na mapie cs_max wtedy kiedy dostaliscie bana. Twoj szanowny kolega kuba mial wh, perfidnego wallhacka. Widac to bylo nie pierwszy rzut oka, wiec dostal permamentnego bana za czitowanie. Dla twojej wiadomosci SS robi sie wtedy gdy nie jest sie pewnym czy gracz czituje. Teraz troche o tobie na mapce biegałeś jak szalony, jak juz Agata wyzej napisala obracales sie w takim tempie ze nie widac co robisz. Zadna przeszkoda staly sie dla ciebie granaty oslepiajace oraz dymne. Na wh grales tak, jakbys nawet nie chcial tego ukryc skanowales co chwila, widziales pozycje wszystkich graczy a do tego na aimie. Ten serwer takich wulgarnych i nieogarnietych ludzi nie potrzebuje, nie dosc tego ze czitujesz to jeszcze osmielasz sie obrazac admina. Ja na twoim miejscu przeczytal regulamin, wtedy dowiesz sie co jest dozwolone a co nie. Ban o powodzie "lamisz" oznacza to ze lamiesz zasady, jednak na poczatku zawsze jest upomnienie, jezeli to nei zadziala admin zaczyna dzialac bardziej drastycznie. W tym temacie tyle razy obraziles Agate, ze unbana nawet gdybys byl czysty to i tak za obraze jest perm, wiec twoje wulgarne prosby nic ci nie pomoga.

Link to comment
Share on other sites

Kurwa Wy brudasy Jebane!

 

renter idiota dupe lize AGATCCE. <brawo> wiecej takich akcji.

 

IP sobie zmienie nick i mozecie Mi kurwa opedzlowac ;* DZIWKI!

 

Suki *****olone sam sobie UB dam ;) A Wy tam ssijcie palki jebane.

 

 

hulk

IDŹ SOBIE STARĄ PO OBRAŻAĆ FRAJERZE JEDEN

 

bixter zapomniałem Cie dodać do zacnego "różowego" grona - już się poprawiam

Edited by hulkster
jesteś pedałem
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...