Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana gracza NiuuBeq (Zbanowana podszywka)


NiuuBeqSR
 Share

Recommended Posts

Odwołanie od bana gracza NiuuBeq (Zbanowana podszywka)

Data otrzymania kicka\bana: 10:11:2011

Godzina: 18:45

Nick Admina wręczającego: GrZyBeK

Nick Gracza zbanowanego NiuuBeq

Uzasadnienie kicka\bana: "Ss na forum"

 

Witam! Jestem zmuszony do napisania odwołania od bana który otrzymała tzw: "podszywka". Dnia 10.11.2011r na serwerze BF2 został zbanowany gracz NiuuBeq. Wszystko byłoby OK gdyby nie fakt, że tamtego dnia nie było mnie w domu i tym samym nie grałem w CS'a. Nie mogę wrzucić SS'ów bo dostała je podszywka,a nie ja... Ban jest wystawiony na adres IP 83.21.69.109 a mój jest taki 80.50.54.254. Nie mam pojęcia w jaki sposób mogę wyjaśnić to nieporozumienie. Dodatkowo kupiłem Konto Steam i dnia 13.11.2011r. po wejściu do gry po niecałych 10 min grania dostałem kolejnego bana... Tylko, że tym razem na adres STEAM_0:1:46141978, a powodem bana było "Nie dales ss" . Teraz już będę grać w Cs'a przez Steam'a, więc tego typu problem nie powinien już więcej się pojawić.

Uważam się za gracza uczciwego, lubianego, a także szanowanego przez innych graczy, którzy raczej są w stanie poznać kiedy gram ja, a kiedy wchodzi osoba podszywająca się pode mnie i psuję zabawę innym używając "cheatow". Nigdy wcześniej nie dostałem bana za używanie nielegalnego oprogramowania ani niczego w tym stylu... Mam nadzieje, że dostanę UB, ponieważ zostałem ukarany za to co zrobił ktoś inny, kogo nawet nie znam. A jeżeli nie, to byłbym bardzo wdzięczy, jeżeli ktoś powiedział mi jak mogę udowodnić swoją "niewinność".

 

NiuuBeq (ten oryginalny)

Link to comment
Share on other sites

A nie da się zrobić tak, że skoro teraz mam Steama to dostane tak jakby "okres próbny". No bo na Steama już nikt się nie podszyje, a SS'y zawsze bedziecie mogli mi zrobić. Uwierz, że jestem na tyle poważny, że gdybym to ja dostał tego bana to nie robiłbym scen na forum tylko wrzuciłbym SS'y... Pozatym ReVo potwierdzi, że je nigdy na hackach nie grałem i nie będę... Przemyślcie to bo zależy mi na mojej opinii i nie chciałbym żeby przez jakieś "dziecko NEO", które nie potrafi grać uczciwie, musiał sie teraz tłumaczyć...

 

Pozdrawiam

NiuuBeq

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem to dzisiaj z tej prostej przyczyny, że nie było mnie wcześniej... Dopiero dzisiaj wszedłem na serwer BF2 i dowiedziałem sie o tej sytuacji i o tym, że ktoś dostał bana na moim nicku... Napisałem praktycznie od razu, kiedy tylko wróciłem i mogłem to zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie... Wszedłem na "aktywnym" 1-wszy raz bo nie wiedziałem, że wgl na moim nicku jest jakikolwiek ban!

Temat na forum pojawił się troszke ponad godzinę po kicku, to chyba nie jest aż tak długo... a później wszedłem tylko na chwilę, żeby tylko o coś zapytać Grzybka, wgl nie grałem tylko chwile stałem na respie...

Poza tym pisałem już, że kupiłem Steama i jeżeli dostane UB to bedziecie widzieć kiedy bd ja, a kiedy podszywka, a i tak zawsze będziecie mogli zrobić mi SS'y... Nigdy wcześniej żaden admin nie robił mi SS'ów kiedy grałem, nawet nie zwracał mi uwagi, a chyba widać było różnicę pomiędzy moją normalna grą ( nie jestem jakąs typową "lamką", która gra od 2 dni...gram już trochę w CS'a) a bieganiem z wh, sh, aimem czy czymś tam... heh Grzybek przecież wiesz jak ja gram normalnie i wiesz, że grać potrafię...

Co chwilę biegają czyjeś podszywki, i nikt nigdy nie ma takich problemów jak ja teraz... Nie rozumiem skąd cała ta szopka. Ogólnie uważam serwer TG za ogarnięty i szkoda by mi było grać gdzieś indziej przez jakieś dziecko...

 

NiuuBeq

Link to comment
Share on other sites

No to się ciesze, że jeszcze normalni ludzie są na świecie... i dziękuje za zrozumienie... Teraz już jak wejdzie ktoś na NS na moim nicku to banuj od razu, ja już gram Steam only ^^ heh mam nadzieje, że problem moich podszywek już więcej się nie powtórzy i liczę na UB :)

 

NiuuBeq

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...