Jump to content
TheGames.PL More than games

Czekam na odbanowanie cz.3


Recommended Posts

Temat: http://forum.thegames.pl/war3ft-odwolania-od-banow-ze-screenyami/16823-czekam-na-odbanowanie.html

 

Otóż na screenie drugim widać model gracza przed wieżyczką w powietrzu. Owy gracz został rzucony przez moc pana krypty. Każdy kto gra dłużej na WAR3FT wie o tej mocy. Na pierwszym screenie widać jak dostaje od kogoś. Gdyby stał za płotkiem obok czerwono białej beczki to byłoby go widać od klaty w górę. Wygląda jak wh, ale to nie jest to.

 

Reasumując admin się pomylił. Screen jest czysty. Trochę wiary w uczciwość ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Przecież na pierwszym screenie ludzik w celowniku jest schowany za murkiem od wieżyczki. Czyli jest go widać normalnie. A ludzik w powietrzu uderzany przez moc pana krypty jest przed wieżyczką. Ludzik schowany za paczką w prawym rogu mapy jest nie widoczny, można go zobaczyć jak się wychyla w 4,5 screenie a w 6 ginie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem ze to jest temat w ktorym wypowiadaja sie admini, ale jednak cos napisze. Bez w poprzednich tematach dostales jasna odpowiedz, ze ub nie bedzie. Wiec po co sie nadal klocisz? Moze byc tak jak Paj ?. pisze ze po 2 screenie wh wylaczyles, jednak na poczatku widac ze byles odpalony. Bylem wtedy na serwerze i nie dziwie sie, ze dostales bana, poniewaz zawsze skanowales przez skrzynie gdzie byli przeciwnicy. W niektorych momentach miales takie info ze chcialo sie wychodzic z serwera... Prosze admina o zamkniecie tematu.

Link to comment
Share on other sites

Gram magiem a tam dostajesz hajs za trafienie kogoś więc wiesz że ktoś jest za paczką. Może być też tak jak ja pisze że admin się pomylił i zostałem zbanowany niesłusznie. Skoro grałeś to skąd wiesz że zawsze skanowałem przez paczkę gdzie byli przeciwnicy? Po prostu tak sobie napisałeś... To że dobrze gram nie oznacza że jestem hax. Ciekawe co ty byś zrobił jakby admin zrobił ci screena gdzie gracz jest przed teksturą a wygląda jak wh i byś dostał bana. Pewnie byś się ucieszył. Nie ma potrzeby zamykać tematu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...