Jump to content
TheGames.PL More than games

UB ss Qunta


Recommended Posts

Gracz:Qunta

Typ bana: SteamID i/lub adres IP

SteamID: SteamID STEAM_0:0:45618547

Adres IP:31.63.241.58

Zbanowany: 19-11-2011 - 21:03

długość bana: Na zawsze

Wygasa: Nie wiadomo.

Powód: "Czitujesz"

Zbanowany przez admina: Tompl

Zbanowany na serwerze: War3FT [TheGames.PL][FastDL] @ pukawka.pl

Poprzednie bany: 0

 

http://speedy.sh/cVNJ2/Screeny-Thegames.rar

Link to comment
Share on other sites

Gracz:Qunta

 

SteamID: SteamID STEAM_0:0:45618547

Adres IP: 31.63.253.87

Zbanowany: 20-11-2011 - 14:03

długość bana: Na zawsze

Wygasa: Nie wiadomo.

Powód: Miałeś bana

Zbanowany przez admina: Tompl

Zbanowany na serwerze: War3FT [TheGames.PL][FastDL] @ pukawka.pl

 

Wtf.?! Tompl wbija serwer i bezpodstawnie mnie banuje ( odrazu po czym wychodzi ). . . Chciałem skargę napisac ale napisze to tu.. Admin Tompl nawet nie raczył zobaczyc oblukac forum i temat z moimi SS'ami . Wg mnie to nie profesjonalne z jego strony i nie dopuszczalne na stanowisku Admina Pozd..

Link to comment
Share on other sites

Quanta nie gadaj glupot bo TomPL wszedl na serv jak 3/4 latało z bronia na 35_hp. Kazdy dostal bana na 10H, a Ty pewnie dostałes na zawsze, bo admin mogł stwierdzic ze to Twoj drugi wybryk :)

Co ma piernik do wiatraka ?

Tu chodzi o screeny które zrobił admin,screeny z dupy koleś nawet nie zdążył kupić broni i dostał ssy i jak tu coś zobaczyć ?

A to że wszedł na serwer i banował tych co latali z bronią to dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Znam tą sytuacje dobrze, poniewaz akurat wtedy bylem podczas gry na aim_crazyjump3. W pewnej chwili na serwer wszedl Tompl, i zostal na spekcie. Po pewnym czasie Qunta dostal bana z powodu "miales bana", przeciez wczesniej ub dostal od Taczmajesa(chyba tompl nie przeglada forum i nie widzial ze Qunta dostal ub, a wczesniejsze screeny zrobil wlasnie on i myslal ze wszedl an aktywnym). Jednak kazdy ogarniety admin powinien wejsc na forum i sprawdzic czy wstawil ss na forum, a dopiero wtedy banowac. Dlatego nie wiem co miala oznaczac ta sytuacja. Szczerze mowiac rozesmialo mnie to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...