Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

nick JOE Danger

26-11-2011 - 13:06

 

Gracz JOE Danger

Typ Bana SteamID

Adres IP Ukryty

Wykonano 26-11-2011 - 13:06

Zbanowany przez Admina Tomplfun (Tomplfun)

Zbanowany na Serwerze War3FT [TheGames.PL][FastDL] @ pukawka.pl

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na thegames.pl/amxbans

[AMXBANS] Przyczyna: 'Czitujesz'

[AMXBANS] Czas: 'permanentnie'

[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBANS] Twoje IP: '93.105.110.64'

[AMXBANS] ========================================

 

nie wiem gdzie jest demo badz screeny bo chetnie wrzuce

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Drogi JOE Danger , nie pamiętam czy zrobiłem ci ss ale przypuszczam ze na pewno bo nigdy nie daje bana bez ss. Ale nie o to chodzi. Latałeś jak szalony z wh na dd2 . Dostałem chyba z 3 wiadomości od graczy żebym na ciebie popatrzył ,wiec nie tylko ja tak sądzę .

 

Z poważaniem TomplFun(Tompl)

Link to comment
Share on other sites

Przeszukałem folder po folderze w poszukiwaniu ssów lub demka i nic nie znalazlem,

dla mnie ten ban to jedna wielka BZDURA od zawsze gram uczciwie bez żadnych pomocy a jeśli admini zamierzają banować tylko dlatego że ktoś ma lepszy dzień i wymiata wszystkich jak leci grając na słuchawkach to zachecam ich do grania z botami albo noobami

Pozdro i poćwicz

dla mnie ban jest bezpodstawny i nieuzasadnia ELO!

Link to comment
Share on other sites

Widzialem juz pare razy jak troche za dobrze grales. Bodajze wh? Cos w ten desen :) Nie tlumacz sie tutaj, ze zawsze grales czysto. Tego dnia, co dostales bana nawet chyba bylem serwerze i nie wydawalo mi sie, ze grales odpowiednio "czysto" Moim zdaniem temat close. Nie wiem, czy N nie byl jeszcze wtedy .. W kazdym badz razie, kto byl niech sie wypowie :)

 

Pzdr. Paj ?.

Link to comment
Share on other sites

Taka gadka typu "admin był pewny ze czitujesz dlatego nie zrobil ssów" to jakis chory żart

już nawet gadać mi się nie chce bo to jest niedorzeczne zeby banowac bez jakichkolwiek dowodów.

Jestem ciekawy co sadzi bubson! bo on tez dobrze mielił ;) a jego nikt nie podejrzewał

A swoją drogą tak czesto grane mapy jak dust czy dust2 ludzie graja juz na pamiec i wiedza gdzie ktos moze skampic albo wybiec. Admin który mnie zbanował niech zacznie od kupienia okularow i wlaczy sobie dzwiek w cs'ie to moze przestanie banowac za skill! p.s poćwicz

Link to comment
Share on other sites

Bubsonow jest 2 :D Steam i non steam :) Czasami gra dobrze (non steam) ale z tego co patrzalem wiele razy na spec to nic nie mial :) Mowa jest o Tobie a nie o innych graczach. Tak jak juz mowilem nie tylko ja sie skarzylem na ciebie ale paru innych graczy pewnie tez :)

Link to comment
Share on other sites

Drogi JOE Danger , nie pamiętam czy zrobiłem ci ss ale przypuszczam ze na pewno bo nigdy nie daje bana bez ss. Ale nie o to chodzi. Latałeś jak szalony z wh na dd2 . Dostałem chyba z 3 wiadomości od graczy żebym na ciebie popatrzył ,wiec nie tylko ja tak sądzę .

 

Z poważaniem TomplFun(Tompl)

Śmiech na sali.

Z BL wynika że dałeś mu bana bez SS,to czemu mówisz mu że ma dać Ci ss ?

Jak dajesz bana za czity to powinieneś dawać wtedy gdy koleś gra w 100 % na czitach,a z tego co wynika z innych wypowiedzi to on gra tu już troche czasu i nie gra tak żeby dawać mu bana bez ss.

Byłbym za ub i mieć kolesia na oku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...