Jump to content
TheGames.PL More than games

SSy abc wc3


Recommended Posts

Po 1 ciekaw jestem co było przyczyną tego bana skoro gram na serwerze grubo ponad miesiąc i nikt się o moje statystyki nie czepiał nigdy a tu nagle chyba Pani Agatka za bardzo wciry dostawała i szuka powodu do bana :)

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/502/dekabul0001qb.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/252/dekabul0002m.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/860/dekabul0003y.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/207/dekabul0004d.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/7/dekabul0005v.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/843/dekabul0006vg.png/

Link to comment
Share on other sites

Skoro uznalam ze jestes podejzany, to zbanowalam tak? Po drugie ss\ow mialo byc 8. Po trzecie, powiedz lepiej co powiedziales na koniec, kiedy dostales bana :-)

w ogole to wszystko nie jest wedlug wzoru, gdybym tak miala sie uprzec.

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

wyrazilem swoja skromna opinie na twoj temat .. powiedziałem to co mysle o tej calej sprawie i uwierz mi ze bardzo lagodnie to okreslilem ... skoro gram ponad miesiac na tym serwerze a ty mi ssy robisz jak mam staty zaledwie 28/3 ? mialem o wiele wieksze i czasem przy prawie pelnym komplecie adminow takze nie wiem oco chodzi chyba chcialas sobie w spokoju pograc bo nie wiem jakie te " podejzenia " masz , moze podziel sie z nami tymi swoimi podejzeniami :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, delikatnie to moge ci powiedziec zebys sobie odpuscil, a wyzywanie od debilek, tylko dla tego ze zrobilam ci ssy, swiadczy o tobie. Wiem co robie, wiem kiedy komus mam zrobic ss'y, ty napewno nie bedziesz mi mowil kiedy to mialo nastapic. Nie podoba ci sie to wyjdz. Z tego co widze to nie potrafisz napisac nawet wedlug wzoru i chyba dlatego sie zdenerwowales, lub za malo klockow ? :)

 

Gracz abc Typ bana SteamID SteamID STEAM_0:0:11645343 Adres IP ukryty Zbanowany 25-12-2011 - 13:25 d³ugo¶æ bana Na zawsze Wygasa Nie wiadomo. Powód ssy na forum (8) Zbanowany przez admina Agata (Agata) Zbanowany na serwerze War3FT [TheGames.PL][FastDL] @ pukawka.pl Poprzednie bany 0

 

dalam 2x po 4 ss'y i nie wymadrzaj sie tutaj. masz w '' powod ''.

Link to comment
Share on other sites

haha roz*****alasz mnie dziewczyno to ze sobie napisalas ze jest 8 ssow nie znaczy ze tyle jest .. bo w folderze mam 7 fotek z kabula ( z czego 1 nie z tego serwera ) a nie bede kazdej innej mapy sprawdzal bo tych zdjec mam w **** duzo takze co ty *****olisz i wesolych ci zycze i powodzenia serwerowi jak tu maja byc tacy admini nie ogarnieci , zreszta niech sie inni wypowiedza na ten temat bo sobie dziewczynko za duzo pozwalasz chyba

Link to comment
Share on other sites

powtarzasz sie chlopcze :) aa, z czym sobie pozwalam tak w ogole? ze banuje takiego mistrza jak ty? Bo nie wiem.. moim zdaniem to ty sobie za duzo pozwalasz, chociazby tym ze wyzywasz za zwyklego bana ze ssami. Przeciez ja nie powiedzialam ze cie nie odbanuje, tylko ty chyba myslisz ze jestes wiekszym gownem, niz jestes. Nie podoba ci sie to wyjdz i tyle. Napewno nikomu nie bedziesz rozkazywal i robil z siebie pana i wladce. '' odbanujcie mnie bo ja pracuje nie to co wy''.. omg, chyba na kasie w biedronce.

 

a ile jest ssow to mozna sprawdzic.

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

ja *****ole dziewczynko swieta ci sie nie udaly ? za malo prezentow dostalas ? twoje wywody to powinni kurwa do kabaretu wziac ja tylko chce sobie pograc jak mam an to czas a tu jakas damulka co na dupie w domu siedzi sie wywyzsza bo ma admina .. mam wyjebanego na tego twojego admina tylko skoro sie podejmujesz tego admina to wez to wykonuj poprawnie a nie sie czepiasz kazdego bo masz okres .. wiesz ile mnie to obchodzi ? masz ssy wszystkie bo jest ich 6 a nie 8 jak pisalas wiec napatrz sie na nie i unbana a nie sie rozpisujesz jakbys kolegi szukala

Link to comment
Share on other sites

przeczytaj twoje posty jeszcze raz i powiedz czy na moim miejscu odbanowal bys siebie. pisanie o jakis okresach? nie chce byc nie mila i odpisac ci na to. wiec czyniac moje honory, moge zamknac temat i tyle. ssow jest 8. kopiowalam konsole, wiec niemozliwe ze sie pomylilo o 2.

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

jak moze byc 8 skoro mam z kabula 7 w plikach i to 1 z innego serwera .. wiec powiedz mi na jakiej mapie robilas pozostale 2 ssy bo ja nie wiem to ci wtedy wkleje bo z dupy ci ich nie wytrzasne ty jestes adminem i ty robilas ssy wiec podaj mi gdzie robilas te ssy bo to ze w konsoli jest 8 a mam ich 6 w plikach to chyba cos nie tak z toba dziewczynko i nie zamykaj tematu bo tu ma sie kazdy wypowiedziec damusiu a nie tylko ty od tego jest forum

Link to comment
Share on other sites

omg! chyba ja znam twoj, bo tak jak ty sie wypowiadasz, to tylko niedorozwoje potrafia.dziewczynko i dziewczynko. okres to normalna rzecz;) ale nie tak jak ty to tutaj piszesz. nie bede ci juz odpisywala,bo nie ma komu i specjalniie dla ciebie, nie zamkne tematu, zeby inni wyrazili swoja opinie. wszystkie ssy sa robione na kabul i dobrze wiem ile ich zrobilam, nie od dzisiaj mam admina.

Link to comment
Share on other sites

skoro nie od dzisiaj masz admina a jest ich 6 a nie 8 to wniosek sie nasuwa sam :) zreszta nie wiem po co ja z toba jeszcze pisze damulko :) i tak jestes niekompetentna :) proponuje skladanie dlugopisow albo jak to wspomnialas na kase do biedronki bo chyba cos z twoim adminowaniem kiepsko , dziwne ze tylko tutaj sie cuda dzieja i nagle 8 ssow mialo byc a jest 6 :) chodzbys mi ich 16 zrobila to ci wkleje 16 bo nie mam nic do ukrycia , moze mam wejsc na serwer albo ci dac ip ?:) to sobie zrobisz te jeszcze 2 dla satysfakcji ?:)

Link to comment
Share on other sites

ja sobie gram na innym wc3 :) bo jet takich duzo :) a tu wole zeby osoba kompetentna mnie odbanowala :) przynajmniej zeby wiedziala ile ssow robi , dobra wesolych kolezanko bo na psy zeszla rozmowa , po swietach dokonczymy :) albo na grze juz :) bo nie chce sobie psuc humoru tylko dlatego ze cos ci w te swieta zle przypadlo :)

Link to comment
Share on other sites

swieta mam zajebilste, lepszych miec nie mogla a ty nie *****ol glupot skoro nie wiesz. najwidoczniej nie masz juz co odpisac. watpie ze jeszcze razem zagramy na thegames. nie przypominam sobie, zebysmy przystali na kolezenstwie. nie badz taki pewny siebie, bo inny admim juz dawno by skonczyl z toba rozmowe, wiwec widocznie przez te kilka lat, tego sie jeszcze nie nauczylam. rozumiiem ze jestes zdespwrowany i chcesz pograc bo w koncu i w biedronce musza miec wolne. niekonpetentny, jestes ty. nie raz mi juz pisali abym cie sprawdzila,niestety zazwyczaj nie moglam lub mnie nie bylo. dzisiaj moglam i sprawdzilm wiec mie rozumiem jednej rzeczy, wielki ksiaze. dlaczego po prostu nie wrzuciles tych ss i nie napisales wg. wzoru? gdybys mi przeszkadzal, to bym wbila jutro i sprawdzila twoje ss,y. wiec ogarnij sie i pomysl kto mial zle swieta.

Link to comment
Share on other sites

Jaki Ku*** bezsens .. Do niczego nie doprowadzi ta rozmowa. Abc pojechales calkowicie na lini i czego ty tutaj oczekujesz? Ja tez zawsze myslalem, ze odpalony biegasz czasami.. I nie pisz tutaj czegos w stylu, ze ledwo dostalem admina i sie wymadrzam, bo pewnie po przeczytaniu tego bd takie twoje rozumowanie ... Jezeli ss'ow bylo 8 to po co sie klocisz? W dodatku Agata caly czas ci pisze, ze nie dales podania wg wzoru, wiec moglbys laskawie ogarnac to i zrobic wszystko jak nalezy, a to ze grasz na innych wc3 to nas **** obchodzi szczerze mowiac. Jezeli ci sie tu nie podoba i masz jakies wielkie kompleksy, to sobie graj na tych "innych" serwerach. Zapewne sa mega zajebiste i kazdy ci zazdrosci! I nie szpanuj tutaj jakimis slabymi statami, bo tak to napisales jakbys byl WIELCE PRO tego serwera... I jeszcze jedno.. Odp**** sie od okresow :) to, ze dziewczyna ci nie daje bo ja zalalo, to nie nasza wina i nie pisz tutaj bzdur, obelg i innych rzeczy tego typu. Dla mnie temat do zamkniecia i bez ub za hamstwo i nie napisanie odwolania wg wzoru no i jeszcze te 2 ssy. Buu!

Link to comment
Share on other sites

kurwa mac czlowieku ty masz oceniac ssy .. a to ze powiedziala ze jest 8 ssow a w plikach mam 6 to mnie tez **** obchodzi skoro liczyc nie umie bo ja sam se tych ssow nie narysuje , a ty wielki obronco " od*****ol sie od okresow " co to wgl ma znaczyc czlowieku , UB sie nalezy bo ty nie masz oceniac tego co ja tu pisze tylko czy mam cheata czy nie wiec nie *****ol mi tu glupot bo zadnych obelg nie bylo w tym co pisalem , a jak byly to dawaj zacytuj , wszystko to byly normalne slowa tyle ze co nie ktorych jak widac dotknely .. co do okresow , pani agata przyjebala sie niemilosiernie od samego rana wiec jesli to nie jest przejsciowe ( okres ) to pogratulowac ci charakteru .. a pana nowego admina wielkiego obronce :) prosze o obiektywna opinie na temat ss'ow i tematu a nie " lizanie dupy " kolezance :) ( SS'ow mam 6 w plikach wiec z dupy tych wymyslonych 2 nie wezme )

Link to comment
Share on other sites

Oj jak mi cie szkoda, bo niestety nie bronie tutaj nikogo tylko stwierdzam tutaj wasze (bardziej Twoje) wypowiedzi. A tak przy okazji tego oceniania, to poruszyles sprawe obrazania admina, dlatego ban powinien zostac podtrzymany. Moze tutaj taktownie nie obrazales jej ale sa tutaj slowa, ktore mogly JĄ urazic. I przestan mi tu pie*** ze lize dupe, bo nie mam po co :) widocznie za duzo sie jej nalizales, skoro gadasz takie glupoty. A jezeli w konsoli bylo rzeczywiscie 8 ss'ow to nie masz co sie tutaj klocic. Poza tym wszystkim nie masz 15 lat, wiec zachowaj troche poziomu jak na w miare doroslego czlowieka przystalo.

Edited by Paj
Link to comment
Share on other sites

jaki poziom mam utrzymac ? nie roz*****alaj mnie tutaj wiesz gdzie ja mam to ze ona poczula sie urazona ? niech robi to co do niej nalezy bo ja tez sie moge czuc urazony czym kolwiek co ktos mowi , wszystko mozna przeinaczyc , po 2 z tego co wiem to nawet jakbym obrazil kogos na forum to bym kurwa mial bana na forum ? takze co ty mi tu *****olisz czlowieku ... i ssow nie namaluje bo mam ich 6 i wkleilem wszystkie jakie mialem i nie bylo ich 8 , sprawdzcie wogole czy mozecie robic wiecej niz 6 bo cos nie sadze ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...