Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga Admin - Agata


Recommended Posts

Witam.

 

Podanie o Admina War3 - Agata

 

 

 

Nick na Serwerze: Agata

Wiek: 23

 

Steam_ID: STEAM_0:1:19662939

 

Staż w Counter Strike'a - 6/7 lat

 

 

Link ze statami z game tracker danego serwera: http://www.gametracker.com/server_in...&Search=Search

 

Czas spędzony na Serwerze: Tak jak widać, brak postów na forum spowodowane jest tym iż siedzę wiekszość czasu na serwerze, co napewno zaniża moją kandydaturę na Admina. Jednak myślę że warto spróbować, ponieważ jak wiadomo, admini praktycznie sie nie pokazuja, co jest oczywiscie oczywiste :-), ze maja swoje zajecia i nie mogą siedzieć na serwerze 24/h. Dlatego też, składam podanie w celu zapobieganiu cziterstwa:mad: Kiedy sie nie wejdzie, można spotkac kogoś kto biega z wh lub ze wszystkim co tylko można. Mam nadzieję ze bede mogła jakoś pomoc, bo myślę że serwer ma b. duży potencjał, lecz są ludzie i czity ktorzy to niszczą.

 

 

Przed 10 minutami zdarzyła sie na serwerze akcja, wszedł admin Agata. Przez 5 minut poleciało 7 banów z powodem typu "wy*****alaj lamusie, ssac to mozesz ojcu" " Lamisz " " kultura :-)"

 

Ten ostatni ban z kultura był dla Marcinek868 który tłumaczył adminowi zeby ogarnął przekleństwa i dostał bana. Nie rozumiem kto niszczy ten serwer Agata czy cziterzy ? bo jak cziter latał z aimem to nawet nie widziała tego ciezko jej wejść na specta. Sam osobiscie zostałem obrażony i jakby to był jej/jego serwer

"Agata : tobie tez sie cos nie podoba"

 

 

Junior : dziewczyno

Agata : a to ok

Junior : ogarnij sobie

Junior killed Marcinek868 with m4a1

Junior : graj normalnie

Marcinek868 killed Junior with Samobojcza Bomba

Junior : a to ban powod "Lamisz"

eris died

Agata : kurwa debilu

Agata : nie widziales ze sie

 

Dobrze podszywał sie ale to nie powód zeby dawać dla gracza Perma za to.

 

Sądzę ze ktoś tu zajrzy i ogarnie w końcu samowolke tego admina bo nie jest to za miłe na serwerze aż kurwica bierze, za przeproszeniem.

 

 

Do usłyszenia.

Link to comment
Share on other sites

*****oly takie napisales ze szkoda slow i nie do konca. Jak juz piszesz skarge to moze dokanczaj zdania? Ja nie bede Ci sie tlumaczyla, od kilku miesiacy jakis cziter podszywa nie pod moj nick, powod moglam sobie dac jaki chce, a ze ty jestes nowy i nie ogarniasz to nie moja wina. 7 banow polecialo?? Sorry ale zobacz banliste. Gdyby nie tam nie bylo, to dopiero byla by samowolka. Smiechu warte co tu w ogole napisales. Marcinek dostal bana na godzine, za to ze rzucal kurwami.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie admin moze dawac takie powody jakie chce a moim zdaniem tak samo jak i ja, lub ty gowno mamy do gadania rozumiesz?

Widocznie miala powody aby dawac bany, za darmo ich nie rozdaje.

Z tego co widze to jak wchodze na serwer to Agata polowe mapy siedzi na specie.

Nie wiem ile ty tam juz grasz lub ile spedzasz czasu na serwerze ale twoja skarga jest

bez sensu i tyle mam do powiedzenia.

 

Strzala ;)

Link to comment
Share on other sites

To jest skarga tak?

Uno - Nie jest według wzoru

Duo - mało czytelna

Trio - Gdzie masz dowody? Screen demko etc? Bo to co widze to wyciety fragment albo napisany wlasnorecznie.

Quatro - Jeśli jest to skarga to może niech ono wygląda jak skarga?

Proszę o napisanie nowego tematu i zastosowanie się do wzoru.

~close

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...