Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie bana !!


Recommended Posts

Piszę w sprawie unbana , powodem bana było używanie czita WH , którego nie mam i nigdy nie miałem. Zostałem zbanowany 5 miesięcy temu przez Admina Fleszu. Mam taki rodzaj Counter-Strike , w którym nie mam zapisanych screenów zrobionych przez Admina. Chciałbym zostać odbanowany , ponieważ szukałem tych screenów już ponad 1 godzinę i wasza sieć serwerów jest dobra , a nawet bardzo. :)

Link to comment
Share on other sites

ssy zawsze się zapisują jeśli masz system windows vista lub windows7 powinny one być w folderze cstrike ale nie tak do końca.... na pasku zadań masz opcje typu organizuj/pokaz slajdów/nagraj/pliki zgodności. jeśli klikniesz pliki zgodności powinny wyświetlić się zrobione ssy jak równierz demka które nagrywałeś i możliwe że takie które zostały tobie nagrane bo chyba z tego co wiem jest możliwa taka opcja ale pewności nie mam:) ssy na pewno... druga możliwość to spróbuj przez wyszukiwarkę wpisać nazwę mapy na której miałeś robione ssy i szukać w lokalizacjach plików o podobnej nazwie "de_dust00002" "nazwa_mapy00001" czy jakoś tak

Miałem taki sam problem i w ten sposób go rozwiązałem... też kiedyś pisałem na forach że nie mam ssów i tak mi to wytłumaczono i nagle się znalazły:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...