Jump to content
TheGames.PL More than games

BAN M4Gik* ?!@!@!


Recommended Posts

Hey,mam sprawe dzis dostalem bana kolo godziny 13 przez grzybka na mapie de westwood:

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server!

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : M4Gik*

[AMXBANS] Reason : ' ss na forum '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 83.5.65.202 '

[AMXBANS] =======================================

 

no dobra mniejsza z tym ze nieslusznie dostalem bana! ale chcialem grzecznie wrzucic ss`y na forum lecz takowych nigdzie nie ma w folderze z gra counter strike(valve)

niemoge ich nigdzie znalezc...

 

Co mam zrobic??

Link to comment
Share on other sites

no fajnie tylko ze mam windows7 i jak mi kolega powiedzial na nim sa problemy bo niezapisuja sie ss`y.... a po 2 zal mi takiego serwera(moze i dostane bana na forum..) ze jak ktos dobrze gra ze jakies dzieci krzycza ze ma czity,a jest non steam to admin bo banuje dla swietego spokoju...

Link to comment
Share on other sites

takie bajki ze się na zapisują ss na win7 to możesz sobie dzieciom w przedszkolu opowiadać ja jakoś mam win7 i ss mi się zapisują... więc lepiej poszukaj tych ss i jeśli następne posty mają wyglądać tak jak ten poprzedni to lepiej sobie daruj dalsze pisanie...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam wszystkich nie jest to wina niczyja tylko kompa jesli ktos ma takie problemy trzeba dac prawym na cs>wlasciwosci>zastosowanie>uruchom jako oadministrator. przepraszam za to ale wujek google dopiero pomogl.. teraz mozna mi ss`y robic,nie usuwalem ich bo po co? teraz all dzialaja :dziekuje dla :skodor malysz Grzesiek i bearshare :D

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, nie wrzuce tamtych ss`ow bo mi sie niezapisaly... ,dopiero jak dalem w zgodnosciach "uruchom jako administrator" dopiero mi sie zapisaly, po 2 jak dostalem bana byl u mnie skodor widzial jak gralem, nawet razem szukalismy ss`ow wtedy ale ich nie bylo, po 3 ja tak gram nie gram na czitach bo chcem miec skilla a nie frajde ze kogos rozwalam botami , po 4 Grzybek powiem ci 1 ja i tak bd mogl grac na serwerze pod innym nickiem i nawet o tym nie bd wiedzial , zalezy mi o ub ale jak bd chcial i tak bd grac na serwerze... POZDRO :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...