Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

Nick Zbanowany : Dzem

Admin : nie znam

Godzina : około 21:00

SS : brak

Powód : cheaty

id: STEAM_0:1:2298405

ip: 83.29.220.124

 

Witam zostałem zbanowany bez podania dowodów, nie tak to sobie wyobrażałem, liczę na podanie konkretnych dowodów i przyczyny. Jestem przekonany że admin nie pokwapił się nawet by przyjrzeć się mojej grze, nie wspomnę o nagrywaniu demka czy robieniu screenów.

 

Jeżeli źle umiejscowiłem temat - przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego działu.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, spodziewam się za co dostałem bana. Dostałem go po dwóch akcjach gdzie zdjąłem kogoś siedzącego przy suficie mapy de_irak w CT (human-niewidzialność). Naturalnie rozumiem osobę która mówiła że czituje bo faktycznie wyglądało to ciekawie. Jednak ktoś w ct będąc niewidzialny i stojąc na tle błękitnego nieba mapy de_irak jest jak czarna plama wobec światłości - po prostu łatwo go widać. Wszystko to można samemu sprawdzić, przetestować.

 

Nie lubię się tłumaczyć bo nie uważam się za pro i jak na czas który gram w csa to gram na prawdę słabo a gram 10 lat w tym bodajże 9 na swoim koncie steam którego mi szkoda a lubię grać na waszych serwerach.

 

Nie piszę tego broń boże by kogokolwiek oskarżać, wiem jak to jest być adminem, sam nim wielokrotnie byłem i doskonale rozumiem wszelkie metody sprawdzania graczy. Po prostu w tej kwestii nie mam nic innego na obronę jak zwykłe wytłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Ok, wiec zrobimy tak, ze ja Cie odbanuje narazie bo Avaja nie widac. Najwyzej bedzie na mnie (choc wiem ze nic nie masz i jestes czysty). Swiadcza o tym tez ssy ktore wczesniej miales robione i oczywiscie to ze nie raz z Toba gralam na serwie i nie widzialam zadnego wallhack'a czy cos innego. Pozatym masz steam'a wiec jak by co, mozna dodac znowu do banlisty - co uwazam za absolutnie niepotrzebne. Narazie tematu nie zamykam.

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...