Jump to content
TheGames.PL More than games

Wrona
 Share

Recommended Posts

Nick: Wrona

Wiek:16 niedługo 17

Znajomość AMXX:9/10

STEAM: Posiadam

Staż: tak ok 3 lat

Dlaczego ja?: Ponieważ bardzo często gram na tym serwie i nie chce mi się za każdym razem kiedy jest czit na serwie wzywac admina chciał bym sam działac i pomóc dzięki temu serwerowi:)

Kontakt:steam , gg

Link to comment
Share on other sites

Postów 2

Zanim cokolwiek przydzielać proponowałbym o trochę udzielanie się na forum. Pomoc w łapaniu cheaterów łamaczy regulaminu (jakieś "czytelne" ss'y, dema). Jakiś udział, reklamacja, cokolwiek ważne jest to co włożysz nie będąc adminem i będąc jeśli taka możliwość zostanie przed Tobą rzekomo otwarta. Uważam, że można jeszcze trochę poczekać byś mógł trochę udzielić się na forum, cierpliwość to ważna rzecz a adminom to bardzo się przydaje.

Tyle ode mnie ;).

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak co do pomocy w łapaniu czitów to uważam że trochę pomagałem spytajcie się one shota (zdaje się waszego tutejszego H@) że bardzo często do niego pisałem jak nie było adma a jak był czit

po drugie na forum jestem od niedawna więc nie mam jeszcze niewiadomo ilu tych postów ale odrazu zaznaczam że nie zamierzam wchodzic na niego więcej jak 1 raz dziennie ale jeśli juz wejdę i jakis temat mie zaciekawi to się wypowiem, co do reklamy to juz od kilku dni w opisie steam mam ip waszego serwera i zaznaczę ze znajomych mam wielu a admina chciał bym dostac bo często jest jakiś czit na serwie a z kolei nie ma admina

 

Ale decyzję pozostawiam wam proszę tylko o to żeby była w miarę szybka:)

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem Twoje położenie i jestem pewien, że Wujek weźmie pod uwagę to, że powiadamiałeś go o cheatach. Chciałem tylko zaznaczyć, że jeśli każdy by wchodził raz dziennie na forum to raczej mało kiedy byłoby odwiedzane. Tak jak w tej chwili chcesz o szybką reakcje a ludziom nie chce się wchodzić na forum bo nie wiele się dzieje. Druga sprawa, może i dobrze, że powiadamiasz Wujka, jednak dla mnie zawracanie głowy cheatami to coś zupełnie innego, od tego są inni admini a czas H@ jest bardzo cenny i staram mu się go nie zabierać. Proponowałbym dodać innych adminów i ich powiadamiać np. Taczka, Shocera, Mteuszka czy kogoś innego z aktywniejszych, bo jak widzisz Wujek ma bardzo wiele na głowie a po to są admini by im takie sprawy zostawiać, z resztą po to tutaj jesteś by dostać admina.

Pozdrawiam Ynex

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...