Jump to content
TheGames.PL More than games

Blancik na Admina :D TheGames.pl BF2 Mod 4Fun


blancik
 Share

Recommended Posts

Witam

~Nick: Blancik

~Wiek: 17 lat

~STEAM ID: STEAM_0:0:32865984

~Gram w CounterStrike ponad 1,5 roku

~Data rejestracji na forum: 14-07-10

~Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: codziennie po 3-4h w weekendy mogę więcej.

~Dlaczego chce zostać adminem:

1. Jestem na serwerze codziennie pilnowałbym w tym czasie w którym będę online ładu i porządku.

2. Myślę że nadaję się na to stanowisko :] Znam dobrze komendy AMX.

3. Często zdarza się tak że nie ma admina na serwie a w tym czasie ktoś z wspomagaczami wchodzi do gry i muszę wołać któregoś z Adminów by nam pomógł.

4. W tym momencie mam na GamesBoard.pl Cod Mod admina i radzę sobie dobrze na tym stanowisku.

5. Mam również dobry kontakt z graczami :)

 

Pozdrawiam Blancik :)

Link to comment
Share on other sites

NIE WIEM CZY POWINENEM SIĘ WYPOWIADAĆ W TYM TEMACIE GDYŻ JESTEM ZWYKŁYM GRACZEM ALE CHCIAŁBYM ŻEBYŚCIE POZNALI MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT

blancik raczej nadaje się na admina ponieważ już wcześniej mu go ktoś dał a po wieku i grze wiem że blancik jest ogarnięty i sobie poradzi

Link to comment
Share on other sites

Jest piękne powiedzenie: "Gdy kota nie ma, myszy harcują."

Chodzi o to, że ktoś nam kiedyś powiedział, że gdy nie ma adminów to masz do wszytkich jakieś pretensje. Jak admin przychodzi, zmieniasz się z gracza nieprzyjemnego w przyjemnego.

Ja osobiście tego nie widziałem, mówiła to osoba którą znam i nie wali głupich wkrętów.

Link to comment
Share on other sites

Czyli sugerujesz że jestem dwulicowy? To powiem tak, mam swoje zasady i nie przekraczam ich więc dla mnie powiedzenie czegoś takiego jest fałszywe, może tak raz się zdarzyło ale nie jestem nieprzyjemny. Cóż możecie zapytać Małysza jaki jestem, bo z nim grałem swego czasu bardzo często i wie jak ja się odnoszę do innych graczy. Mam wielu znajomych na tym serwerze i jeśli coś takiego się zdarzyło to ja bez powodu tak nie reagowałem.. Możliwe że ktoś mi zwrócił uwagę i się uspokoiłem..

Link to comment
Share on other sites

Panowie możecie mi wierzyć albo i nie ale ja swoje wiem że blancik to spokojny gracz i wiele razy gadaliśmy na serwerze ze sobą i z innymi graczami więc na tej podstawie mogę stwierdzić że nie jest dwulicowy ani żaden od obrabiania dupy.

Myślę że jest spoko i śmiało można mu powierzyć admina

Link to comment
Share on other sites

Według mnie nie macie szans na uprawnienia w ogóle.

ani Blancik ani Borsuk

nie rozumiem dlaczego mamy pytać o opinie tych graczy z którymi wam się świetnie gra (wymieniłeś Małysza)

nikt mnie nie musi przekonywać bo wiem co robicie na serwerze po wyjściu admina.

Kiedyś parę osób powiedziało mi coś o was i chciałem to sprawdzić, wchodząc na non steam i nie wychylając się za bardzo trochę pograłem i widziałem że przy adminach jesteście super a nawet lepsi od niektórych powiem więcej obecnym adminom "wchodzicie w dupe" a gdy wyjdą widziałem jacy jesteście naprawdę:

- wrzucanie na innych graczy

- jeden z was podpowiada czasem

- nic wam nie pasuje

- i zawsze macie jakieś "ale"

nie będę wymieniał kto co i komu.

jeśli coś takiego się zdarzyło to ja bez powodu tak nie reagowałem..

często było bez powodu

 

Możliwe że ktoś mi zwrócił uwagę i się uspokoiłem..

jeśli się starasz o admina to nikt Ci nie powinien zwracać uwagi, bo jeśli jesteś taki ogarnięty powinieneś wiedzieć jak trzeba się zachować...

 

Z mojej strony to wszystko w co miałem do przekazania i jeszcze raz powtórzę że ja nie chcę żebyście otrzymali uprawnienia. Ale zdecyduje Thermal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...