Jump to content
TheGames.PL More than games

Admini - nowi admini.


Psikuta
 Share

Recommended Posts

Droga administracjo.

Czytam czasem sobie to forum i patrzę go składa podania od admina i co piszecie o tym czy go przyjąć czy nie. Na waszym miejscu zrobiłbym jeszcze kryterium dotyczących pory dnia, podczas której może choć na chwile zajrzeć na serwer i przyjąć ze dwie osoby, które mogą wejść rano na momencik i zrobić porządek. Chodzi o to, że klika osób gra przed tą 14-15, ale niemal codziennie wchodzi jakiś pajac z aimem itd. i uniemożliwia grę. Osobiście często mam czas przed południem i czasem lubię sobie chwile pograć i niemal nie ma dnia, żeby nie było przypadku, że ktoś czituje.

Proszę o jakieś wypowiedzi i komentarze.

Link to comment
Share on other sites

Drogi użytkowniku, doceniam Twoją troskę i chęć gry na serverze, jednak proszę zauważ, że nie jesteśmy ani dziećmi neo, ani nou-lajferami. Składało wielu podanie którzy właśnie narzekali tak jak i Ty "chcę pilnować porządku na serverze" "Gdy wchodzę rano, widzę cheaty i nie mogę sobie spokojnie pograć". Nie każdy ma czas wolny przed południem jak to napisałeś, a rozdawanie każdemu admina na zasadzie masz i banuj to jest bezsensowne. Dlatego bądź tak wyrozumiały i nie graj w godzinach przed popołudniowych jeśli nie odpowiada Ci co się dzieje na serverze. Jedni chodzą do pracy, inni do szkoły. Nie robimy tego umyślnie, a banów codziennie bardzo dużo się sypie, więc bardzo prosiłbym o wyrozumiałość z Twojej strony.

Pozdrawiam Ynex.

Link to comment
Share on other sites

Nie każdy ma czas wolny przed południem jak to napisałeś, a rozdawanie każdemu admina na zasadzie masz i banuj to jest bezsensowne.

Rozumiem, że jest bezsensowne dawanie przypadkowym osobom "władzy" na serverze. Zasugerowałem tylko możliwość wprowadzenia dodatkowego kryterium rekrutacyjnego.

Dlatego bądź tak wyrozumiały i nie graj w godzinach przed popołudniowych jeśli nie odpowiada Ci co się dzieje na serverze.

Jedni chodzą do pracy, inni do szkoły. Nie robimy tego umyślnie, a banów codziennie bardzo dużo się sypie, więc bardzo prosiłbym o wyrozumiałość z Twojej strony.

Doskonale sobie zdaję sprawę, że ludzie pracują i uczą się. Sam studiuję, ale układ zajęć pozwala mi czasem pograć rano. I jak napisałeś nie odpowiada mi to co się dzieje na servie w tych godzinach, dlatego stworzyłem ten temat. Chyba od tego służy ten dział na forum.

Widzę, że po południu i wieczorem admini są prawie zawsze i się dobrze spisują, ale rano ich nie ma. Nigdzie nie napisałem, że powinni rzucić szkołę czy pracę, żeby siedzieć cały czas na servie i pilnować porządku, tylko gdyby się znalazł ktoś, kto by miał czas w nietypowych godzinach to można by dać mu szanse i zastosować mniej rygorystyczne kryteria.

Wiem, że mój pomysł może być niewykonalny lub wydać się administracji po prostu głupi, ale spróbować zawsze można:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dlatego ja złożyłem podanie,ponieważ mogę wejść właśnie w takich momentach popołudniowych i przed żeby zrobić porządek i przy tym nikt nie ma do mnie żadnych skarg ani zastrzeżeń.

 

a gracze powinni się czuć komfortowo na serwerze aby móc powiedzieć " No nareszcie spoko serwer na którym

cały czas ktoś czuwa".

Edited by Mike.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...