Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga by loN ; )


Recommended Posts

Gracz o nicku "Smile" jest nie zrównoważonym dzieckiem ,które notorycznie na serwerze spina choć tak naprawdę nie wiem czym Skill brak tak jak i mózgu .

Ten "gówniarz" spinanie to nie jedyny powód tej skargi co rundę piszę nie cenzuralne słowa i kieruje je do graczy świadków na serwie parę jest prawdopodobnie mam screena ,którego dołączę jako dowód proszę o ukaranie tego pajaca.

post-1075-15487743500318_thumb.jpg

post-1075-15487743532025_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kolega Smile mial juz kiedys perma za swoje zachowanie.. Jesli to co napisal lon okaze sie prawda to kolega sie pozegna z serverem.. Ub dostal pod warunkiem poprawienia zachowania.

 

_______________

 

Dobra widzialem ssa Smile moge ci powiedziec tylko jedno: "BYE!"

Edited by Koszmar11
Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy to zwykle nabijanie postów bo jest w tym racja tylko ze trochę źle ujęta bo to czy miał ochotę czy nie to jedna sprawa ale z tego co się zdążyłem zorientować to nie przepadacie za sobą co wskazuje na to ze sie nie znacie, więc mi nasuwa się pytanie: sadziles ze zupelnie obca osoba bedzie siedziala i sie cieszyla z Twoich teksów do niego:confused: takie coś uchodzi na sucho ale tylko wtedy jak obie strony mają na to ochote,

 

konczac tak sie zastanawiam i w sumie teraz to juz nie wiadomo czy to bylo tylko jednostronne czy nie:P ale juz tyle napisalem wiec nie bede kasowal, nóż widelec ktos po przeczytaniu tego zastanowi sie do kogo co wysyla:cool:

Link to comment
Share on other sites

Że tak się zapytam masz jakiś dowód?

Bo wiesz w takiej sytuacji to raczej bez podstaw ;)

 

Ze tak ja zapytam ? Czy wogole mamy jakis dowod ze Smile obrazal loNa lub kogokolwiek innego ? Jedynego ss jakiego dostalismy to ss na ktorym nie ma nic za co ban sie nalezy i w dodatku z wklejkami z painta. Co do calej sprawy uwazam ze smile powinien dostac ub. (Chyba ze koszmar pokaze jakiegos ss innego) Jesli przemyslal swoje grzechy to wiecej nie zrobi syfu na servie, jesli nie to zapewne dostanie perma i nie pomoze mu odwolanie. Chciałbym zakończyc to szybko. Sprawe proponuje oddac w rece thermala jakoze koszmara nie ma juz pare dni.

Link to comment
Share on other sites

No tak paczek trzeba to dobrze przemyśleć bo opinie ludzi nie biorą się z chmurek... A jego tłumaczenie w tej sytuacji brzmi po prostu jak próba zrzucenia winy (Nie oceniam z góry) mówię tylko, że tak to wygląda na pierwszy rzut oka... A co dalej zrobimy trzeba jeszcze raz przemyśleć ;)

 

PS. Trzeba poczekać na koszmara lub tak jak mówisz niech wódz zdecyduje hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...