Jump to content
TheGames.PL More than games

Demko CumShOoOoter.


Recommended Posts

Co do demka Mike.'a - brak słów. Wiedziałem, że jedzie na wh, więc powiadomiłem admina (mike'a), aby nakręcił demko.

1. Wychodzi z celownikiem na bani typka.

2. - 1 punkt + gościu w rogu z kosa na expercie - BANIA...

3. Wie, gdzie kto jest, kiedy wyjdzie itp. itd.

 

Wniosek: BAN W 100% ZASŁUŻONY

 

---

 

Edit Raca: Kanapka! Przez ciebie dostane jaskry. Po co te kolory?!

 

Edit Mike.: No nie wiem po co tyle kolorów na wsadzałeś :D.

Edited by Mike.
Link to comment
Share on other sites

Jesli to dla was powod aby mnie zbanowac to ok, trudno prosic sie juz nie bede.

Smiech na sali - serwer na ktorym admini (jak BanY oraz Blancik) sami czesto graja z WH...

 

Coz milo bylo bicie fragow teraz tak rozsadnie z waszej stony bylo by tak, ze 'i po co ci to bylo' oraz 'ReVo' rowniez powinni byc tak samo sprawdzeni :)

 

 

trzymajcie sie i pozdrowka dzieciaki.

Link to comment
Share on other sites

Cumshooter - sprawa zakończona (wg. mnie). Widać, zanim wyjdziesz już masz namierzony celownik na banie typka, chociaż ten był na kosie na expercie, w miejscu, w którym bardzo trudno dostrzec. I zanim wyszedłeś, już zacząłeś strzelać - i bania ... I to nie jeden raz... Na demku bardzo dokładnie to widać - wpadłeś chłopaczku. Co do ReVo i Adasia - oni po prostu ogarniają. To samo Blancik i BanY. Więc ty wyszedłeś na dziecko :/ Przykro nam.

 

(Wg. mnie) Powinieneś się pożegnać z serverem jak i z forum :) (Oby nie) do zobaczenia! :) Tak kończą loooooserzy z wh i haxami.

 

pozdro kanapka!

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłem sobie otworzyć.

 

 

Coz milo bylo bicie fragow teraz tak rozsadnie z waszej stony bylo by tak, ze 'i po co ci to bylo' oraz 'ReVo' rowniez powinni byc tak samo sprawdzeni :)

 

Minusie.

 

Że ja ogarniam lepiej niż Ty na wh to nie moja wina. Nie bój ,się sprawdzali mnie już trzy razy i co ? Nic bo nie mam nic, w przeciwieństwie do Ciebie.

 

Tacy gracze jak Ty obniżają rangę dobrych i uczciwych graczy Steam.

 

3 się.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...