Jump to content
TheGames.PL More than games

Ub Jawor^


Jawor^
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Sytuacja wczoraj.

Wchodzę 2 raz na ten serwer. Patrzę westwood myślę o pogram ulubiona mapa.. wbijam się do tt statystyki 19:5.. prawie 1 już byłem BOOM Ban. Reason "Chyba miałeś Bana" Nie zdążyłem zapamiętać nicku admina.. Dobra wchodzę znowu po Reconnecie neta piszę mu "Nie miałem bana, sprawdz Amx_bans i zdejmij mi tego którego dałeś" admin : Dobra jednak nie miałeś mój błąd graj..

Gram kilka map później admin BORSUK daje mi bana Reason "Miałeś Bana"

 

Pierwszy ban - Błąd Admina, błędny powód, nie sprawdził Amx tylko dał bana o tak..bo mu się wydawało.

Drugi ban - Nadany przez kolejnego admina który nie wiedział że mam UB ^.

 

Proszę o UB chce grać na tym serwie a jak widać admini nie ogarniają czy mi się tak wydaje.?

Bez urazy panowie, ale błędy popełniacie.

Link to comment
Share on other sites

admin : Dobra jednak nie miałeś mój błąd graj...

 

Ja tu widzę błąd admina, który nie zrócił uwagi na to, że zrobił kolega rec neta, ani nie zdjął mu bana, badź uprzedził innych, że to pomyłka. Więc źle zrobił robiąć rec neta, ale powinien dostać ub, bo głównym winowajcą jest admin.

 

P.S. Nie masz prawa robić rec neta i wbijać na banie, odrazu piszesz odwołanie na forum.

Link to comment
Share on other sites

jak widac na poniższym obrazku to na graczu jawor ciążyły bany więc ja stwierdziłem ze Jawor i Jawor^ to ta sama osoba a następnie nagrodziłem go banem

banlista.png

Jeżeli kogoś coś uraziło to bardzo przepraszam i postanawiam poprawę. chociaż myślę że postanowiłem słusznie. thx to tyle

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Patrz.. Jawor a Jawor^ .. Ja grałem tylko na nicku "Jawor^" a gracz "Jawor" to całkiem inna osoba.. możecie myśleć że ta osobą dodała "^" i robi was na głupka ale niestety nie ;0.. Nick od mojego nazwiska dodałem ^ bo fajnie wygląda że grał ktoś na nicku "Jawor" to jest zbieg okoliczności..

 

Nie wiedziałem że gra ktoś tu na nicku "Jawor" i to jeszcze cziter.. Serwer polecił mi "noobzor ;<" bo to ziomek z rl... Ogarnijcie to..

 

A sorry odpisałem dopiero teraz bo jakoś czasu nie mogłem złapać.. święta itd.. ;0

Link to comment
Share on other sites

Zaczekaj na borsuka jesli za 24h nie zadecyduje co zrobic to dam unbana. Teraz nie moge bo masz 3 permy i powinienem dac Borsukowi zadecydowac (lub thermalowi).

 

23:26 - Start.

 

 

ps. Podjalem taka decyzje gdyz poniewaz iz kolega chce grac a nikt nie chce dac mu odp. Chlopaczki spamuja w oftp.

 

 

23:45 - Unban z powodu braku zainteresowania admina.

 

zamykam.

Edited by paczek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...