Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie Bana # luqEE


luqEE
 Share

Recommended Posts

# Data otrzymania kicka\bana: 23.08.2009

# Godzina: Skleroze mam xD nie wiem albo około 9-10 albo około 12-13 godzina

# Nick Admina wręczającego: Nie wiem, chyba SMall jakiś

# Uzasadnienie kicka\bana: Hmm, gram sobie bez niczego ten admin dał mi bana nic do mnie nie mówił ni nic, wgrajcie plugin AMX_SS i dopiero banujcie, bez niczego to nie powinno być bana.

# Treść odwołania: Odbanujcie mnie na serwerze, 85.202.42.179, on nie ma nic dowodów, a ja chce grać bo kumpel z miasta tam również gra -.-

# Dowód uzasadniający odwołanie: Niby jaki? jak nawet nie macie pluginu AMX_SS wgrane -.-

Link to comment
Share on other sites

"Skleroze mam xD nie wiem albo około 9-10 albo około 12-13 godzina"

Duża rozbieżność - a pewny jesteś ze tu dostałeś bana ??

 

"Nie wiem, chyba SMall jakiś"

Nie wiesz nawet kto

 

"Hmm, gram sobie bez niczego ten admin dał mi bana nic do mnie nie mówił ni nic"

Ok od tej pory każdy admin 45 sekund przed wręczeniem bana będzie mówił : "- nick, masz wh/sh/aim więc daję ci ja bana" ;)

 

"Odbanujcie mnie na serwerze, 85.202.42.179, on nie ma nic dowodów, a ja chce grać bo kumpel z miasta tam również gra -.-"

Jesteś pewny ze nie ma dowodów ? "Kumpel z miasta" gra bo gra "czysto" - bo też by poleciał

 

"Niby jaki? jak nawet nie macie pluginu AMX_SS wgrane -.- "

a tutaj po prostu nc

Link to comment
Share on other sites

Więc tak, zostałem zbanowany o 12:xx

dostałem bana od SMall.

Kolega mój jest czysty, również jak ja, w CS gram również na STEAM.

I nie wiem co robicie za problemy żeby mnie banować, poprostu odbanujcie mnie

85.202.42.179

Link to comment
Share on other sites

Zostałeś zbanowany o 13:11 ale mniejsza z tym...

bana dostałeś do : FleeSzzUuu (czyli ja)

Ty nie jesteś "czysty" bo byłeś/jesteś "brudny"

To powiedz mi w jakim celu grałeś na ns jeśli masz rzekomo steam

Problem to Ty zrobiłeś - my jesteśmy zgodni i bez konfliktowi...

Link to comment
Share on other sites

Więc tak, kolega może wam powiedzieć również jak ja, gram teraz na NonSTEAM bo kolega na NS Gra bo tutaj gra na War3FT.

I nie jestem cziterem jak jakiś problem to sprawdzić na |kocham wasz serwer i nie reklamuje tutaj żadnych innych stron|.pl

4 Miejsce w Polsce, i jestem tam adminem, więc tutaj niektórzy są sv_ogar 0.

 

A STEAM narazie miał mój kolega bo był na mistrzostwach świata oglądać jak grają Polska - Niemcy..

 

Prosze o UNBAN : 85.202.42.179

Edited by FleeSzzUuu
raklama
Link to comment
Share on other sites

"gram teraz na NonSTEAM bo kolega na NS Gra bo tutaj gra na War3FT"

yhm czyli na war3 gra się non - okej.

(zdanie przech*** złożone (przeczytaj je sobie kilka razy))

 

Jak dla mnie możesz być nawet i pierwszy "gdzieś tam"... i to że rzekomo jesteś @dminem to nie znaczy że będziesz tutaj burdel robił. Ludzie się skarżyli, kiedy wchodziłem ty zaraz wychodziłeś ale nie pomyślałeś ze można nick zmienić...

 

P.S

"4 Miejsce w Polsce" - sorry a jakieś wymagania wiekowe były ??

Bo po głosie to ty na 13... (cs od 16)

Link to comment
Share on other sites

W 100% się z Tobą zgadzam luqEE sv_ogar 0, rzeczywiście mogłeś w 1 poście napisać że masz żółte papiery czy co bo Twoje wypowiedzi nie mieszczą się w normach gimnazjalistów (bez obrazy znam wielu młodszych od mnie którzy ogarniają 4 razy lepiej niż ja), a w podstawówce chyba zostałeś 2 klasie i nadal tam siedzisz. A admina masz tam pewnie przez wysyłanie kasy sms-em? Moim zdanie w ogóle dyskusji nie powinno być ponieważ, gdyż, iż, (xD) skarga nie została napisana poprawnie... On w ogóle pisał to chyba mając odwrotnie klawiaturę bo nic z tego nie zrozumiałem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...