Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie - Apo^^ (wyjaśnienia prosze)


Apo
 Share

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zostalo Ci 9 godzin , 37 minut i 29 sekund do konca bana.

[AMXBANS] Zbanowany nick : Apo^^

[AMXBANS] Przyczyna : ' Przeklinasz+Obraza Admina. '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 11918655 '

[AMXBANS] Twoje IP : ' '

[AMXBANS] =======================================

 

 

To teraz, niech admin, ktory tego bana dal wytlumaczy mi cos.

 

Po pierwsze, ja gram steam, a jak latwo mozna zauwazyc tutaj jest zbanowany gracz na NONSTEAMIE, to, ze jakis %&$#@($ dzieciak neo wlazi na moim nicku, nie znaczy, ze ja mam za to obrywac.

 

 

Pozatym nie przypominam sobie, zebym obrazal wczoraj jakiegokolwiek admina, bo adminow znam, i jesli wyzywam, to tylko na zarty i tylko na steam.

 

 

@ Zamknac mozna

 

 

DEN wyjasnil mi ta sytuacje,

 

Tak owszem powiedzialem "den zaczynasz mnie wkurwiac" no ale skoro to jest obraza admina, to posiedze z tym banem ;>

 

mniejsza o to ze przedawnionym, bo danym mi dopiero wieczorem ;>

 

GL&HF

 

 

 

@@DEN z jakiej racji, wstawiles mi bana na 24h skoro wbijajac na serwer (kiedy to tego bana mi sciagnieto, bo nie mialem pojecia o co chodzi) zostalo mi jeszcze

 

9h 37m?

 

Z jakiej racji przedluzyles go 24h?

 

 

"Przyczyna : ' Ucieczka przed kara - ja ci wyjde dobrowolnie'"

 

hehe, mozesz mi dac jeszcze jednego bana na 24h, ale powiem, ze jestes zalosny ;> (oo i to teraz jest obraza admina)

Wytlumaczyles mi, dlaczego dostalem bana, wiec chcialem byc fair i napisalem, ze wychodze, zeby potem nie bylo -.-

a ty (specjalnie pisze z malej litery, to nie jest blad, tylko brak szacunku do twojej osoby), wyskakujesz z haslem ,ze uciekam przed kara, wez ty sie czlowieku zastanow co robisz, bo probowalem byc uczciwy. Proponowalbym ci zajac sie zyciem, bo ta 'wladza' chyba ci juz zaczyna odbijac, i nie potrafisz rozroznic ironii od prawdy.

Edited by Apo
Link to comment
Share on other sites

Podwazylem autorytet admina? A powiesz mi ktorego?

 

I tak nie wiedzialem, za co zostalem ukarany, dopoki mi tego na drugi dzien w poludnie nie wytlumaczyles, wiec nie tlumacz mi sie tutaj, ze musiales czekac na osobe odpowiedzalna za banliste, bo mogles zrobic to sam, wtedy kiedy na serwie bylem, i nick rowniez bylby pokazany. Wiec co to za tlumaczenie?.

 

Powiedzialem Ci juz, wyszedlem bo chcialem byc uczciwy, Tobie to nie pasuje, dostalem bana, pogodzilem sie, pozegnalem i wyszedlem, bez zadnych klotni i bez niczego, wiec chyba samo to oznaczalo (jak mozna bylo sie domyslec), ze nie wroce zanim 9h nie uplynie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...