Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie Od Bana.


Recommended Posts

Witam. Dostałem Bana na servie TheGames BF2...

 

Ops, Chciałem przeprosić za wcześniejszą wypowiedź :PP

Zapomniałem że po wczorajszym formatowaniu komputera byłem skazany na inne cfg... Niestety jak się dopiero teraz okazało pod literką B miałem reklamę jakiegoś serwera. Jakby dało się przyśpieszyć te magiczne 6dni byłbym wdzięczny :))

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server!

[AMXBANS] You have 6 dni , 23 godzin , 48 minut i 30 sekund left on your ban.

[AMXBANS] Banned nick : O-M-G @mp3

[AMXBANS] Reason : ' Za reklame - wyczysc konfig / advertise - clean config TheGames.PL '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 20813648 '

[AMXBANS] Your IP : ' 77.237.19.33 '

[AMXBANS] ========================================

Edited by NieDokonany
Link to comment
Share on other sites

"Witam. Po raz kolejny dostałem Bana na servie TheGames BF2...

 

Tym razem za rzekome 'reklamowanie'...

Nie wiem od jakiego Admina(na serwie grały jakieś fgsy czy FD gody czy inne pudzianowskie), ponieważ nie mam nawet 1 screena z gry...

Prawdopodobnie po prostu Adminowi nie podobało się to że parę rund z rzędu padł, jest to żałosne... Jedynymi adminami jacy na tym serwie są sumienni, a nie beznadziejni to 'I po co ci to było!' (chociaż też miałem kiedyś od niego Bana za rzekomego wh) oraz ReVo(jemu nie mam nic do zarzucenia)... Resztę na waszym miejscu po prostu bym usunął... a TheGames nie gram stosunkowo długo jednak na csie mam już swoje przegrane i nigdy na żadnym serwie publicznym nie spotkałem się z Adminami którzy banują, mimo że paru graczy wstawiło się za mną że 'jestem czysty' i że po prostu wiedzą na co mnie stać... Proszę o unbanned..."

 

 

No wlasnie, od razu bylo napisać troszeczke grzeczniej, a nie zaczynasz z pretensjami. Ja naprawde bez powodu nikomu bana jeszcze nie dałem.

a to taki mały dowód ze ban padł słusznie :)

 

http://img585.imageshack.us/i/reklamaomg.png/

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...