Jump to content
TheGames.PL More than games

SS'y Dla Fr@gomenI


Recommended Posts

Data otrzymania bana: 22/01/2011

Godzina: 11:30

Nick Admina wręczającego: Fr@gomenI

Nick Gracza zbanowanego : !#Dafciu#!

Uzasadnienie kicka\bana: Screeny na Forum ! - Serwery CS TheGames.PL

Treść odwołania: Screeny są czyste, Już 2 raz mi robicie, pamiętajcie nowy szeryf przyszedł i dostajecie po dupie!!Wszyscy płaczą, że większość to hs ^^

Link do SS`ow :

 

http://img831.imageshack.us/g/dedust20002bo.png/

 

 

Niech Skill Będzie Z Wami!

Link to comment
Share on other sites

Według mnie nie powinieneś dostać unb. Grałem z tobą w tym czasie gdy miałeś wh. Wszystko widziałem, tak jak Frago pisze że przez skrzynki waliłeś i wgl. Nie tłumacz się bo wszyscy to widzieli więc proponuję odpuścić bo i tak prawdopodobnie nie dostaniesz unb. Na screenach nic niewidzać ale jestem pewny na 100% że miałeś wh!!!!

Edited by Fr@gomenI
Nie mógł już zmienić nazwy, a napisał błędną
Link to comment
Share on other sites

niech sie skarża dajcie mi dowody ^^

 

EDIT: Nie byłem na swoim kompie, dlaczego wy płaczecie, że ja mam skilla?? Zrobiliście mi 2 razy screny, nic nie mam, więc co wy jeszcze odemnie chcecie? Jezu ludzie... Róbcie mi screeny, demka, i tak mi nic nie udowodnicie bo nie mam nic do ukrycia!!

Edited by !#Dafciu#!
Poprawka
Link to comment
Share on other sites

Sorry Frago, ze tak pozno odpisuje ale mialem otwarcie pubu i dochodze do siebie. Sytuacja wyglada tak, grales na wh i to ja zawolalem frago zeby Cie zbanowal. Celowales przez sciany na glowy, gdy frago byl na specu specjalnie 2x sie podlozylem zeby pokazac jak to robisz a zeby bylo smieszniej jak slyszalem, ze ktos do mnie biegnie bylem pewien, ze to Ty i powiedzialem 'Patrz teraz Frago' i co sie stalo? HS od razu, nacelowywany przez sciane. Wybacz mordeczko ale osoby, ktore graja na jakims gownie - tak jak Ty to robisz - nie powinny zostac odbanowane, skoro Ty nie szanujesz 20 osob, ktore graja to dlaczego chcesz aby admini Cie odbanowali i Cie szanowali? A co do tego, ze nie ma dowodow albo screeny sa czyste - nie wiem jak to wytlumaczyc, albo jestes dobry w photoshopie albo masz jakis dobry program. Nie oskarzam nigdy nikogo jesli nie mam 100% pewnosci, ze ktos nie gra na wh. Mam nadzieje, ze nie zostaniesz odbanowany ale to juz zalezy od adminow. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie jestem dobry w Photo Shop zobacz kiedy napisałem temat a kiedy dostałem bana, żeby przerobić 1 ss trzeba około 15. minut. Skąd wiem, że tyle? Zgaduje :D

 

Więc, ja nawet nie patrze na monitor gdy ktoś robi screeny ... A tak wogule, Dopiero zrobi screena a potem daje info, że jest robiony screen... Więc moje niby wh byo by uwietrznione... Dziękuje :cool:

Link to comment
Share on other sites

Sorry mordeczko, zaden ze mnie Sobota. Jedyny pozytyw tego, ze nawet gdy dostaniesz UB to jestes wystarczajaco glupi zeby znowu odpalic swoje programiki i dac sie zlapac, tym razem z demkiem. Ja osobiscie nie mam zadnego dema aby tu wgrac gdyz jak wchodze na serwer to po to, zeby przy piwku sie odstresowac i pogadac ze "znajomymi" i pograc w milej atmosferze ale niestety takie podludzie jak Ty mi w tym przeszkadzaja. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...