Jump to content
TheGames.PL More than games

Saw:MoD Cs-Otwock Nowy Super Mod


AniolStroz
 Share

Recommended Posts

Witaj graczu. Zagrajmy sobie w pewną gre...

Do tej pory biegałeś bez celu nabijając fragi bronią, którą kupowałeś za kolejne zabójstwa lub za pieniądze, które dostawałeś co runde. Celem do tej pory było jedynie mieć pierwsze miejsce na serwerze które dawało Ci jedynie satysfakcje. Czy tu będziesz miał tą samą satysfakcje w tym, co Cię tu spodka?

Otóż u mnie dostajesz broń. Zasada gry się nie zmienia. Musisz iść i zabić. Jednak żyjesz tylko 30 sekund. Jak je wykorzystasz? Czy pobiegniesz w wir walki i przeżyjesz czy będziesz kampił oczekiwaniu na innego gracza który ma takie same cele jak Ty?

Za każde zabójstwo dostaniesz 20 sekund dodatkowego życia. Jednak czy w wirze walki starczy Tobie jeden magazynek? Możesz dokupić kolejne magazynki jednak kosztują Cię one życiem. Konkretniej 20 HP. Będziesz w stanie oddać cześć siebie żeby ułatwić sobie rozgrywkę?

W każdej chwili możesz zaryzykować i zobaczyć co dla Ciebie przygotowałem. Czy zabiore Ci 30 Hp? A może Dodam czas,nową broń? A może umrzesz...? Spróbój grać i być coraz lepszym, Dąż do bycia idealnym zabójćą jak ja, zdoibądź 100lvl i pokaż że przydomek PIŁA jest na miejscu

 

Życie albo Śmierć...

Twój wybór...

 

saw1c.jpg

 

b_560_95_1.png

 

Jedyny taki serwer na świecie! Na czymś takim jeszcze nie grałeś!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...